Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstupenky na ABBA MANIA TOUR 2019 – ABBA STARS

4,4 / 5 SUPER MEDIA GROUP, s.r.o. Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
anna

Vie mi niekto napísať, či bol odohratý aspoň´jeden koncert a kde? Všade sa všetko ruší. Určite to bude nejaký podfuk, Kto k tomu podá potrebné informácie. Podľa mňa nebol odohratý žiadny koncert.

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Anna,

informácie o presunutí vybraných koncertov sme oznámili verejne tlačovou správou. Taktiež bol odoslaný mail s informáciami od Zlavomatu, takže pokiaľ ste mali zakúpený lístok, musel Vám prísť. Mrzí nás, že ste si ho neprečítali. Koncerty boli odohraté v Humennom, Košiciach, Martine, Poprade, Ružomberku či v Liptovskom Mikuláši.

anna

Dnes mal byť koncert v Hlohovci, nebol, nikto o ničom nevedel, ľudia postávali pred halou, nie je to nejaký podfuk? Kde títo ľudia ešte hrali? Mám taký dojem, že nikde.

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Anna,

informácie o presunutí vybraných koncertov sme oznámili verejne tlačovou správou. Taktiež bol odoslaný mail s informáciami od Zlavomatu, takže pokiaľ ste mali zakúpený lístok, musel Vám prísť. Mrzí nás, že ste si ho neprečítali. Koncerty boli odohraté v Humennom, Košiciach, Martine, Poprade, Ružomberku či v Liptovskom Mikuláši.

Lenkas

Dobrý deň. Chcem sa opýtať,či zakúpenie voucheru sa vzťahuje len na koncert v Ba,alebo je možné ho využiť na ktorékoľvek vystúpenie. Ak nie,tak by ma zaujímalo,či budete mať v ponuke aj koncert v Lv alebo Nr. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Lenka,

variant platí len pre koncert 15.5..2019 v Bra­tislave. Mali sme v predaji aj iné mestá, no bohužiaľ sa ich termíny museli presunúť na september, resp. október. Momentálne ich ani na Zlavomate v predaji nemáme.

Martin Argaláš

Co teraz, ked v bb zrusili koncert? Treba cakat niekolko mesiacov na nahradny termin? A preco to nedali nikde vediet, neprisiel ziadny mail, oznam ani nic. Len papier na dverach pri vstupe. Maximalne nezodpovedne!!!

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Martin,

tak ako Vás aj nás mrzí zrušenie koncertu. Boli ste informovaný mailom od Zlavomatu o zrušení podujatia a zmene jeho termínu a o ďalších možnostiach. Zrejme, ste si ho neprečítali. Každopádne kontaktujte zákaznícku linku Zlavomatu, kde Vám dajú všetky informácie.

Prajeme pekný deň.

Martina ŠUHAJOVÁ

Dobrý deň, prosím Vás 6.5. v Leviciach budú sa dať kúpiť lístky aj pred koncertom? Ďakujem

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Martinka,

bohužiaľ došlo k zrušeniu a presunutiu termínu konania koncertu v Leviciach na september 2019.
V prípade, že ste si lístok už zakúpila cez Zlavomat, kontaktujte zákaznícku podporu.

Petra Vargova

Dobrý den, zaujimalo by ma ako sa 8.5 dostaneme na koncert do OC Max Nitra, ked je sviatok a bude zatvorené.
Cez vchod kina,ci?!
Ďakujem

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Petra,

bohužiaľ došlo k zrušeniu a presunutiu termínu konania koncertu v Nitre na september 2019. V prípade, že ste si lístok už zakúpila cez Zlavomat, kontaktujte zákaznícku podporu.

Tirindová Mária

Dobrý deň. Ešte 16.4.som uhradila 2× vstupenku. A voscher som ešte stále neobdržala. Tirindova

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Mária,

pozrite si záložku spam alebo reklamy, ak ani tam nenájdete mail s voucherom, kontaktujte zákaznícku podporu Zlavomatu, kde Vám poradia.

Marcela Suhajdova

Dobrý večer dajú sa lístky kúpiť aj pred koncertom na státie? Ďakujem

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

zlavnene len online. Na mieste budu len za plnu cenu

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň, vstupenky si môžete kúpiť aj na mieste, ale máme len na sedenie, keďže sme v Dome kultúry, ale pokojne môžete tancovať niekde naokolo, ako to bolo v Košiciach. Pekný deň.

Naty

Dobrý den
Stačí ak vytlačím voucher a tým sa preukážem pri vstupe?

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Naty,

áno, stačí prísť s voucherom v telefóne, prípadne vytlačený.

Andrea

Pekný večer
Dnes som si zakúpila 2 lístky… Stiahlo mi to z účtu…
Ako mam postupovať ďalej k zadaniu kódu…
Ďakujem Andrea

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Andrea,

pokiaľ ste platili prevodom, transakcia môže trvať 24hodín. V momente keď platba prejde, Vám príde mail s voucherom ( treba pozerať niekedy aj kategóriu spam ) resp. ak si stiahnete aplikáciu zlavomat do telefónu a prihlásite sa pod mailovou adresou z ktorej ste kupovali voucher, nájdete vouchre v sekcii môj účet v časti Vouchery.

Klara Harabova

Dobrý deň, chcem kupit 5 listkov Abbamaniu v BB,chcem vedieť,ako si mám vymeniť voucher za vstupenky,lebo chceme sedieť pri sebe. Co v pripade, ze si viac zakaznikov kupi listky cez tento zlavovy portal, fyzicky sa preda viac litskov, ako budu relane miesta na sedenie?

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Klára,

Rezervácia: Nie je vopred potrebná.
Výmenu voucheru za vstupenku je možné uskutočniť 1,5 hodiny pred začiatkom koncertu (najneskôr však 20 min. pred koncertom)
Stačí sa na mieste preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

Čo sa týka kapacity, nemajte obavy.
Do predaja sa dostane len ten počet vstupeniek, koľko bude reálne dostupných miest na sedenie v danom sektore.

Emília Kožová

Dobrý deň,dnes som si zaplatila 9 miest na Abba maniu,chcem vedieť,ako si mám vymeniť voucher za vstupenky,lebo chceme sedieť pri sebe.Voucher mám do Žiliny na 3.5.219.
Ďakujem Kožová Emília email:kozova.e­mily&gmail.com

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

Dobrý deň Emília,

Rezervácia: Nie je vopred potrebná.
Výmenu voucheru za vstupenku je možné uskutočniť 1,5 hodiny pred začiatkom koncertu (najneskôr však 20 min. pred koncertom)
Stačí sa na mieste preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

kod

Stačí na uplatnenie volcheru kód volcheru?

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

ano ale musi byt bud vytlaceny alebo v telefone

Michaela

Toto pisete – Výmenu voucheru za vstupenku je možné uskutočniť 1,5 hodiny pred začiatkom koncertu (najneskôr však 20 min. pred koncertom) – priamo pri vstupe mi ho vymenia? bez čisla sedenia..? dakujem za odpoved

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

ano priamo pri vstupe a bude to do vyhradeného sektoru – voľné sedenie na tribúne

Marta

Prosím ako si vyberiem sedadlo na koncert ABBA v Trenčíne, keď sa to nikde neotvorí?
ďakujem za odpoveď
Božková

SUPER MEDIA GROUP, s.r.o.

zlavnene vstupenky su iba do sektoru volne sedenie, to znamena ze sa neda kupit presne na miesto ale do sektoru na tribune ktory bude oznaceny VOLNE SEDENIE

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore