Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Ošetrenie chrupu vo White Dental Clinic

4,4 / 5 White Dental Clinic Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Dia

Dobrý deň, po akom čase po extrakcii zuba múdrosti môžem absolvovať dentálnu hygienu s pieskovaním? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Dia,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Prosím, pre bližšie informácie ohľadom samotnej procedúry kontaktujte priamo prevádzku na tel.čísle: +421 262 249 638

Ďakujeme za pochopenie,
Prajeme Vám pekný deň.

Simona Sašinová

Dobrý deň,
chcem sa opýtať ste zazmluvnení s poisťovňou Dôvera kvôli vydaniu dokladu o zaplatení

Zlavomat.sk

Dobrý deň Simona,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Prosím, pre bližšie informácie ohľadom samotnej kliniky kontaktujte priamo ich na tel.čísle: +421 262 249 638

Prajeme Vám pekný deň.

Jana

Dobrý deň.
Pieskovanie nieje možné vykonať v prípade, že mám zubné kazy?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Nie, pieskovanie je možné aj v prípade prítomnosti zubného kazu, avšak voucher je aj na odstránenie zubného kameňa ultrazvukom, a tak sa jeho cena nedá meniť, ak by ste mali záujem iba čisto o pieskovanie.

Prajeme Vám pekný deň.

Ludovit Horský

Dobrý deň.
Ja potrebujem len odstranie
zubného kameňa.
Cena je 24.€?
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ludovit,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Prosím, v ponuke máme dve varianty, ktoré ponúkajú odstránenie kazu, avšak ku každému je ešte ďalšia služba naviac. Ak nie je stanovené inak, žiaľ, cena voucheru sa nedá upravovať.

Prajeme Vám pekný deň.

Lucia

Dobry den, preco nie je mozne voucher na dentalnu hygienu preplatit zdravotnou poistovnou? Minuly rok mi Union voucher preplatil.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia,
ďakujeme z Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím ohľadom tejto skutočnosti sa informujte priamo vo Vaše zdravotnej poisťovni. Prajeme Vám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore