Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hallstatt a Salzburg s plavbou po Wolfgangsee počas 2 dní

4,7 / 5 CK Agama Alpy - Rakúsko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
jann.a

Dobrý deň, mám záujem o zájazd v termíne 5.-6.10. pre 2 osoby budú ešte pridané miesta? Ďakujem.

CK Agama

Dobrý deň bohužiaľ je vypredané. Iba ak by sa niekto odhlasil. Koncom novembra budeme mať odbobný zájazd už predvianočný s behom čertov. Pekný deň

jana

dobry den,

chcela by som sa opytat ci zajazd zacina piatok alebo sobotu, nakolko obe informacie su v ponuke uvedene. zaroven by som sa chcela spytat ci nebudete pridavat nejake miesta, nakolko by sme chceli ist 2ja, ale je iba jedno miesto, dakujem

CK Agama

Dobrý deň, odchod je 5.10. v sobotu. Údaj z piatku je tam pravdepodobne z ponuky na Veľkú noc. Budeme pridávať ešte pár miest.
Pekný deň.

Lucia

Dobrý deň,

neplánujete pridať ešte pár miest ako minule (ako som tu čítala)? V ponuke je už len 1 miesto ale chceli by sme ísť dvaja

CK Agama

Dobrý deň, áno plánujeme, budú pridané v priebehu dneška. Pekný deň.

Petra

Dobry vecer. Ako sa da vyuzit rekreacny poukaz ked ten je mozne pouzit len na dovolenku na slovensku?

CK Agama

Dobrý deň,

Rekreačný poukaz sa dá využiť iba na Slovensku.

S pozdravom
CK AGAMA

Sisa

Dobrý deň nevyhovuje mi termín zájazdu 5.7–6.7, bude nejaký termín aj neskôr (napr. o týždeň alebo navrhnite) Ďakujem za ochotu .)

CK Agama

Dobrý deň, v predaji je termín 5.10.-6.10. Pekný deň

Ondra

Dobrý deň, máme zaujem o zajazd, avsak kupujeme to ako darček pre známych, ktorí ale v danom termine 5.7.2019–6.7.2019 nemôžu ísť. Chcem sa vas opytat ci je mozne otvorit aj dalsi termín zájazdu alebo navrhnite iné riešenie! Za kladné vybavenie ďakujem

CK Agama

Dobrý deň,

V poriadku, do predaja dáme ďalší termín zájazdu.
Mal by nabehnúť do konca dnešného dňa.

S pozdravom
CK AGAMA

Eva Bachnárová

Takže zájazd je už obsadený? Keď so zasielala platbu boli tam ešte 4 voľné miesta

CK Agama

Dobrý deň,

Zájazd je už skoro vypredaný, ešte sme pridali 8 miest do predaja.

S pozdravom
CK AGAMA

Eva Bachnárová

Dobrý večer, kedy sa odchádza z Bratislavy a kde je nástupné miesto ?

CK Agama

Dobrý deň,

Zatiaľ orientačný čas odchodu je nasledovný:

6:05 Bratislava – Bajkalská ulica, parkovisko medzi Hant arénou a 3 vežami

S pozdravom
CK AGAMA

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore