Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Zväčšenie pier alebo vyplnenie vrások kyselinou hyalurónovou

4,8 / 5 DermaFresh Senec  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Kati

Dobry den mam zaujem o zvacsenie pier keys.hyuaronovou zaujimave ma rozdiel medzi zn. LUMINERA Hydryalix a znamena.Teosyal Dakujem

 Kati

DermaFresh

Dobry den, Luminera sa aplikuje vacsinou do uzkych, malych pier, aby si klientka zvykla, Teosyal, je material tuhsi, pre dlhodobejsi efekt. Pekny vecer

Alena

Dobry den,
mala by som zaujem o miernu upravu pier, aky typ voucheru/kyseliny si treba zakupit?
Dalej by som mala zaujem o korekciu jemnych vrasok pod očami (ktore sa tvoria pri usmeve).
Je toto mozne vyriesit tiez niektorou z ponukanych voucherov/kyse­liny?!

Dakujem za odpoved.

DermaFresh

Dobry den, kyselinu HA si treba vybrat podla typu pier, ak ste aplikovanu nemali, tak je moznost si vybrat Luminera. okolie ociek poradime borox.
pekny den

Barbora

Dobry den, bola by moznost prist aj v sobotu? Bohuzial sme 500km mimo SK a prideme az 8.11 vecer. Pre dve osoby?

Dakujem krasne za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň Barbora,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Žiaľ, v sobotu a v nedeľu je podnik zatvorený. Cez pracovný týždeň sa dá objednať, podľa dohody.

Ďakujeme za pochopenie,
Prajeme Vám pekný deň.

mária

Dobrý deň,
dá sa rozdeliť kyselina tak, že polovica by šla do vrások „hnevu“ medzi očami a polovica do takých zvislých vrások nad hornou perou?

DermaFresh

Dobrý deň, áno je to možné. Pekný deň, prajem Dermafresh

Dáša Tomašovičová

Dobrý deň .
Mám otázočku ohľadom voucheru , keď si ho zakúpim objednať sa môžem aj o dva či tri týždne ? A tiež sa chcem opýtať či si musím založiť zákaznícku kartu .
Ďakujem pekne

DermaFresh

Dobry den, na vouchery mate uvedeny datum, do kedy mozete vyuzit akciu. Najlepsie pi zakupeni, hned zavolat a dododneme sa na termine. Kartu pre klienta zalozit musime, lejsr si vypise chorobopis, pripadne lieky, ktore beriete a nasledne popis aplikacie, takze je to povinnost, pekny vecer prajeme

Ivica

Dobry den, aky je rozdiel medzi vyplnou Sayha a Hyacop? Je v tom nejaky zasadny rozdiel? Rozmyslam len nad minimalnym zasahom do pier, velmi prirodzenym s 0.5 ml vyplne. Je zo zbytku mozna len korekcia vrasok alebo aj nosa ( ako to robia ine kliniky) Dakujem.

DermaFresh

Dobry den, obe kyseliny su kvalitne a trvacne, Saypha je hustejsia, vyrobca Rakusko, Hyacorp vyrobca Nemecko. Da sa aplikovat 0,5 ml do pier a zostatok, tam, kde je nutnost vyplnit vrasky. Avsak pripominam 0,5 ml do pier nie je viditelny takmer vobec, ale samozrejme respektujeme zelanie klienta. Pekny vecer, prajeme

Regina G

Dobry den. plati sa u vas zalozenie karty? alebo uz nie su ziadne priplatky?

DermaFresh

Dobrý deň, áno 10 eur. Pekný den

zita

dobry den, do pier by mi stacilo 0,5 ml, cena je rovnaka? da sa to pripadne rozdelit? dakujem.

DermaFresh

Bohuzial, treba si zakupit cely ml. Da sa rozdelit a dopichnut o,5 do pier a o,5 do vrasky, ktoru by ste chceli riesit. Pekny den

Jarmila Mrázová

zdravím ,potrebujem omladiť moju tvár ,mám malé peri a tvoria sa mi vrásky okolo úst,oči mám s tmavými kruhmi vpadnuté velmi zle vypadám ,čelo mám zmraštené s zváskami a plet velmi ochabnutú potrebujem vašu pomoc ak chcete pošlem vám fotku.ďakujem Jarmila M.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jarmila,

ďakujeme za Váš záujem o naše ponuky. Ohľadne konzultácie zákroku a ďalších detailov môžete kontaktovať priamo prevádzkovateľa na tel. čísle +421 948 208 595.

Prajeme Vám krásny deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore