Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Jeseň v Hoteli Podjavorník s bazénom a wellness v krásnej prírode Javorníkov

4,4 / 5 Hotel Podjavorník*** Stredné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Radoslav Ďurajka

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, je možné po príchode uschovať niekam do bezpečia hotela 2ks bicyklov? Máme v pláne si s priateľkou trocha obzrieť okolie a nerád by som nechával bicykle cez noc v aute. Ďakujem.

Hotel Podjavorník

Dobrý deň, na našom hoteli máme miestnosť, kde si môžete uschovať Vaše bicykle.
Zuzana Zboranová, recepcia Horský Hotel Podjavorník.

Martina Kováčová

Dobry den, mali by sme zaujem o ubytovanie v termine 13.8–16.8 2019. Budeme dvaja dospely a dve deti vo veku 2 roky a 5 mesiacov.Maly by sme zaujem o apartman.Bolo by to mozne?

Hotel Podjavorník

Dobrý deň, rezervácia apartmánu je možná iba od 13.8–15.8.2019, nakoľko od 16.8.2019 máme už všetky apartmány plne obsadené.
S pozdravom a prianím pekného dňa, Zuzana Zboranová, recepcia Horský Hotel Podjavorník.

Lucia Palková

Dobrý den . CHcem sa opýtat možno trošku zložitejšie. Chceli by sme si u vas kupit pobyt na tri noci v termine 9–12.8 ak bude volný.Je nas ale 8. dvaja dospelý a 6 deti.Bolo by možne kupit si dve voucheri…pobyt s welnes pre dve osoby a dalsie deti doplatit? Mame totiž deti vo veku 13,12,9,5,2 a 7 mesacne .Uvadzate že deti do 3 rokov bez naroku na ložko maju ubytovanie zdarma .Tak tie dalsie dve vo veku 4 a 9 rokov bysme doplatili tych 15e na noc.Dalo by sa nas v takom pripade ubytovat v jednej štvorlôžkovej izbe a jednej dvojlôžkovej izbe? Dakujem za trpezlivost pri čítani :) Palková

Hotel Podjavorník

Dobrý deň p. Palková,

termín máme voľný. Voľné máme 2-lôžkové a 4-lôžkové izby.
Môžete si zakúpiť 2 vouchery, 1 pre Vás ako pre dospelých, 2. pre 13 a 12 ročné deti a ostatné deti doplatíte na mieste.
2 ročné a 7 mesačné deti bez nároku na lôžko by spali buď s Vami v manželskej posteli, alebo máme k dispozícii aj detskú postieľku.
Dalo by sa Vás ubytovať v jednej 4-lôžkovej a jednej 2-lôžkovej izbe.

S pozdravom
Monika Zdurienčíková, recepcia Horský Hotel Podjavorník

Antálek Jozef

Dobrý deň, máte voľné ubytovanie pre dve osoby od 4.8.-7.8. 2019 Mohli by sme si to kúpiť cez Zľavomat a využiť rekreačný poukaz? Ďakujem

Hotel Podjavorník

Dobrý deň p. Antálek,

voľné izby máme od 5.8.2019.

S pozdravom
Monika Zdurienčíková, rececpia Horský Hotel Podjavorník

Katarína

Dobrý deň, zaujímalo by ma, či je wellness privátne (či už v pobyte s wellness alebo v pobyte s 60% zľavou na wellness), ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Katarína,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Prosím, túto informáciu je potrebné preveriť priamo s hotelom na tel.čísle: +421 911 660 5­51 nakoľko v cene je ohraničená dĺžka vstupu do wellness.

Prajeme Vám pekný deň.

Martin Vrablic

Dobry den, chcel by som kúpiť u vás pobyt na 5.7. – 7.7. a chcel by som vedieť či sa dajú u vás uschovať bicykle. Ďakujem za odpoveď.
Martin Vrablic, Senica

Hotel Podjavorník

Áno, dajú sa u nás uschovať aj bicykle.
S pozdravom Zuzana Zboranová, recepcia Hotel Podjavorník.

Katarina

Dobrý deň, aká je možnosť ubytovania 2 dospelý a dve deti (8,14)? treba pre deti samostatný voucher, či len príplatok na mieste?
Bolo by možné využiť rekreačný poukaz rozdelením faktúry?
Ďakujem

Hotel Podjavorník

Dobrý deň p. Katarína,

deti je možné doplatiť na recepcii hotela. Doplatok pre dieťa do 12 r. je 15 € / 1 deň, pre dieťa nad 12 r. je doplatok 20 € / 1 deň. Faktúru pre zamestnávateľa bežne vystavujeme.

S pozdravom
Monika Zdurienčíková, recepcia Hotel Podjavorník

Agnes Topoľská

Dobrý deň,
chcela by som kúpiť pobyt vo Vašom zariadení cez zľavomat od 16.-19.7.2019 a to 1 dvojposteľovú izbu a apartmán pre 4 dospelé osoby a 2 deti (1 rok a 5 ročné). Dá sa dať aj prístelka na izbu , pokiaľ by nebol voľný apartmán?
Vopred Vám ďakujem za odpoveď.
Topoľská

Hotel Podjavorník

Dobrý deň p. Topoľská,
prístelky v našom hoteli nemáme, iba postielky pre malé dieti, ktoré môžeme dať na izbu na žiadosť zákazníka.
S pozdravom a prianím pekného dňa,
Zuzana Zboranová, recepcia Hotel Podjavorník

Janka Bacharova

dobry.Mate v pondelok sanytarny den?

Hotel Podjavorník

Dobrý deň p. Bacharova,

sanitárny deň v pondelok nemáme.

S pozdravom, Monika Zdurienčíková recepcia Hotel Podjavorník

Marta Valčuhová

Chcela by som si kúpiť pobyt na 2 noci. Som 1 dospelá osoba a 3 deti. Mózem ja a 2 deti vo veku 6 a 8 rokov ísť na voucher pre 2 osoby (spali by sme tri na manželskej posteli) a 10-ročné dieťa doplatiť 15 EUR/noc? Bolo by asi na prístelke. Ide mi o termín od 14.7. Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň. Valčuhova

Hotel Podjavorník

Dobrý deň p. Valčuhová,

na voucher pre 2 osoby môžete ísť Vy a 10 ročné dieťa. Ostatné deti budú za doplatok 15 € / 1 deň / 1 dieťa. Prístelky nemáme. Vedeli by sme Vás všetkých 4 ubytovať do 4-lôžkovej izby (bunky) – 2 samostatné 2-lôžkové izby prepojené chodbičkou. Termín 14. – 16.7. 2019 máme voľný, ale bude tu tiež väčšia skupina detí s farárom.

S pozdravom
Monika Zdurienčíková, recepcia Hotel Podjavorník

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore