Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Nezabudnuteľný pobyt v prekrásnej Ville Meribel**** v Tatranskej Lomnici

Mimoriadne
Mimoriadna ponuka, ktorá patrí medzi 10 % najlepšie hodnotených ponúk na Zľavomate a zároveň má dostatočný počet recenzií.
4,9 / 5
Villa Meribel**** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Tomáš

Dobrý deň,
Ja by som sa chcel opýtať našiel som si Vás na Zľavomat.sk ale pozerám, že si môžem rezervovať apartmán priamo na Vašej stránke. Chcel by som vedieť 80€/noc sa rozumie na jednu osobu a wellness na 1 hod. pre 2 osoby je súčasťou každého apartmánu. Môžete mi napísať, ktoré apartmány sú voľné v termíne od 1.10 – 3.10, 3 dni a 2 noci.
Ďakujem

Villa Meribel****

Dobrý deň,
termín 1.10. – 3.10.2019 je obsadený.
S pozdravom
Stanislava, Villa Meribel

Zlavomat.sk

Dobrý deň Tomáš,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Ospravedlňujeme ale žiaľ, daná ponuka už vypršala. Ak si želáte využiť služby prevádzky aj bez zľavy, prosím neváhajte ich kontaktovať na tel.čísle: +421 905 679 496

Ďakujeme za pochopenie, Prajeme Vám pekný deň.

Natália

..Dobrý deň, mali by sme záujem o pobyt pre 2 osoby s polpenziou. Od 23.7. do 29.7. (7 dní, 6 noci)
Môžme si zakúpiť aj voucher bez termínu? Vdaka.

Villa Meribel****

Dobrý deň,
tento termín máme plne obsadený.
S pozdravom
Stanislava, Villa Meribel

Dávid

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či sa dá počas pobytu ešte dokúpiť wellness? Ďakujem.

Villa Meribel****

Dobrý deň, súčasťou pobytu je hodina wellness-u zdarma. Ďalšia rezervácia wellness-u je spoplatnená sumou 40€/2hodiny.

S pozdravom

Vojčík, Villa Meribel

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore