Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vyvolanie až 100 kusov fotografií na lesklý papier!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Jaro

Dobry den,
akcia mi pride trosku zavadzajuca, kedze ponukate na Vasej stranke fotky za 8c/ks, cize 8eur/100ks. V tejto ponuke je uvedena povodna cena 18eur… Dakujem za reakciu.
 Jaro

Fotex

Dobrý deň. Bežná cena za fotografiu je 0,18€/ks, aktuálna cena je 0,08€/ks akú máme uvedenú na našom webe. Kupón zo zľavomatu má hodnotu 6,40€/100 ks fotografií.
Pekný deň.

Lenka

Dobrý deň, prosím ide o vyvolanie a spracovanie fotografií klasickou mokrou cestou alebo ide o tlač fotofrafií na tlačiarmi? Na aký papier prosím fotografie spracovávate?

Fotex

Dobrý deň, jedná sa o tlač fotografií. Fotografie spracovaváme na kvalitný fotografický papier s gramážou 230 g.

dana gavenciakova

Dobrý deň, kúpila som si 10 poukazov, lebo potrebujem vyvolať 1000 fotiek. Musím fotky rozdeliť a nahrávať 10 x po 100 ks (na každé číslo poukazu zvlášť) ? Nedá sa nahrať naraz 1000 fotiek a čísla poukazov uviesť v poznámke ? A posledná otázka: ako mám vyriešiť poštovné ?
Ďakujem za odpoveď.

Fotex

Dobrý deň,
objednávku nie je potrebné rozdeliť. Stačí uviesť všetkých 10 kupónov do poznámky v rámci jednej objednávky. U nás uhradíte len poštovné podľa Vami zvoleného spôsobu doručenia.

Maja

Dobry den, chcem sa opytat, ci je mozny aj osobny odber fotografii, alebo posielate len postou? Dakujem za skoru odpoved

Fotex

Dobrý deň, môžete si vybrať doručenie do zásielkovne, doručenie kuriérom alebo poštou. Osobný odber nie je možný.

Lenka

Dobrý deň, koľko voucherov môžem použiť v rámci jedného poštovného? V predchádzajúcej otázke som zaregistrovala dve, dajú sa trebárs aj tri? Ďakujem

Fotex

Dobrý deň, áno môžete použiť aj 3 vouchery na jedno poštovné

Monika

Dobrý deň, je možné zrealizovať objednávku aj cez telefón ?

Fotex

Dobrý deň, áno samozrejme.

zuzana hudakova

Dobrý deň, viete mi poslat aj 200 ks fotiek v ramci jedneho postovneho?? Kupila som 2 vouchery..

Fotex

Dobrý deň, áno samozrejme napíšte nám to prosím do poznámky.

Agáta

Dobrý deň prajem,
v ponuke je vyvolanie fotografií len o rozmere 10×15cm alebo je možné vyvolať aj rozmer 9×13cm?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Fotex

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu. Momentálne je možné vyvolať len rozmer 10×15 v budúcnosti plánujeme ponuku rozšíriť.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore