Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Novovybudovaný rodinný Demänová Rezort v blízkosti JASNEJ a liptovských aquaparkov

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Demänová Rezort Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Naďa Hlavnova

Dobry deň chcem sa spýtať, ubytovanie 2 osoby a dieťa 9rocne v apartmáne Smart na 4 dní od 26.08.- 29.08. Poprosím cenu. Ďakujem

Demänová Rezort

Dobrý večer, Bohužiaľ akciové vouchery na august nie sú momentálne k dispozícii. Aktuálne Vám nevieme povedať či dané obdobie pribudne do ponuky a ak áno za akých podmienok.
Ubytovanie v tomto termíne je dostupné na našom webe alebo neváhajte skontaktovať recepciu na recepcia@demanovarezort.sk, radi Vám odpovedia na otázky.

Kamila

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať do kedy je možný najneskôr check in ?

Demänová Rezort

Dobrý večer, po dohode s recepciou kedykoľvek.

Martin Gschwandtner

Dobrý deň, máme 1 ročné dieťa, ktoré by spalo v cestovnej postieľke v apartmáne Smart… Doplácali by sme niečo za dieťa???

Demänová Rezort

Nie, za dieťatko sa nedopláca :)

Ľubica Hatnančíková

Demänová Rezort3 zákazníci Online rezervácia

Dobrý deň,
mala by som záujem o rekreáciu v „Novovybudovaný rodinný Demänová Rezort v blízkosti JASNEJ a liptovských aquaparkov“ – o pobyt v apartmáne Relax 4 osoby (134,– eur) ako uvádzate na zľavomate ale chcela by som platiť CALLIO kartou – či je to možné? Ak nie, či by ste mi vedeli nejaký pobyt navrhnúť, ktorý by som mohla touto kartou zaplatiť. Ide o 3 osoby a 4-ročné dieťa v termíne od 3.6. do 5. alebo 6.6.2019 (alebo jeden apartmán). S pozdravom Hatnančíková

Demänová Rezort

Dobrý deň,
bohužiaľ platba CALLIO kartou v našom rezorte nie je možná, ani do budúcna táto možnosť s veľkou pravdepodobnosťou možná nebude. Ubytovaným hosťom ponúkame vystavenie faktúry za pobyt na účely uplatnenia rekreačného príspevku od zamestnávateľa. Ďakujeme veľmi pekne a prajeme príjemný zvyšok dňa.
S pozdravom,
recepcia Demänová rezort

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore