Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v hoteli Nezábudka*** s wellness

4,2 / 5 Hotel Nezábudka *** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Marek

Dobrý deň . Mal by som záujem no mám trochu problém s výberom termínu, nakolko by to bol pre šéfa ako svatobný dar od kolegov. 😊. Je mozne si dojednat termin neskor po zakupeni , tak ako by to jemu vyhovovalo? Samozrejme izba s balkonom. Ďakujem a pekny deň prajem.

Hotel Nezábudka ***

Dobrý deň prajem pán Marek,
pobyt je možné zakúpiť bez termínu a následne si klient vyberie termín pobytu do konca platnosti kupónu.
Čo sa týka voľnej kapacity hotela je potrebné kontaktovať recepciu na emailovej adrese recepcia@hotel-nezabudka.sk.
Prajeme pekný zvyšok dňa

Matúš

Dobrý deň, je voľný termín od 26.8–28.8? Pre dva osoby ďakujem za odpoved

Hotel Nezábudka ***

Dobrý deň,

máme voľný rodinný apartmán za doplatok 25,–€ / noc. recepcia hotela

Ľudmila

Dobrý deň, máme záujem o pobyt, preto sa chcem opýtať či každá izba je vybavená balkónom.

Hotel Nezábudka ***

Dobrý deň prajeme,

dvojlôžkové izby aj rodinné apartmány sú vybavené balkónom.Recep­cia hotela

Marta Kohútová

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať na možnosť telefonického kontaktu ohľadne dojednania termínu vo Vašom hotely. Telefónne číslo uvedené na zákupenom vouchery je nedostupné.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Marta,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Prosím, pre rezerváciu termínu kontaktujte hotel na tele.čísle: +421 910 623 1­76 alebo +421 944 554 338.

Ak by sa hotel aj tak nepodarilo kontaktovať, prosím obráťte sa na nás e-mailom na: podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Prajeme Vám pekný deň.

Viera Hunačková

Dobrý večer,my sme tiež boli ubytovaní v tom zrubovom domčeku,chcela by som sa spýtat kde by sme sa mohli nato informovat.Dakujem

Hotel Nezábudka ***

Dobrý deň prajeme,
nech sa páči, napíšte nám na recepciu hotela:
 recepcia@hotel-nezabudka.sk

Jozef

Dobrý deň chcem sa opýtať dá sa aj osobne na recepcii objednat hotel?

Hotel Nezábudka ***

Dobrý deň prajeme, áno, za predpokladu, že požadovaný termín bude voľný.
s pozdravom, recepcia hotela

Lenka Danisovicova

Dobry den, mate nieco volne posledny augustovy tyzden? Dakujem

Hotel Nezábudka ***

Dobrý deň prajeme,
posledný augustový týždeň Vám vieme ponúknuť ubytovanie v rodinných apartmánoch.
V prípade záujmu, prosím, kontaktujte priamo recepciu hotela.
s prianím príjemných dní, recepcia hotela Nezábudka

Juraj

Dobrý deň, rád by som sa spýtal, ako to funguje s príchodom a odchodom. O akej hodine je možné sa prihlásiť a doniesť veci na izbu, a kedy je nutné z izby odísť. Ďakujem.

Hotel Nezábudka ***

Dobrý deň prajeme,
prihlásiť sa na pobyt je možné od 14.00 hod, avšak uschovať batožinu Vám vieme aj od 7.00 hodiny ráno, odubytovať sa je nutné do 10.00 hodiny . recepcia

Eliška Dobrotova

Dobry den,
prosim vas mate k dispozicii aj klasicke detske postielky?radi by sme k vam prisli s 5 mesacnym drobcom :-)

Hotel Nezábudka ***

Dobrý deň prajem,
hotel disponuje detskou postieľkou, pri rezervácií je len potrebné uviesť, že máte záujem a platba je na hotelovej recepcii 10€/postieľka/noc
S pozdravom recepcia hotela

Daniela

Dobrý den,
mate prosim vas aj ponuku pobytu s welness a polopenziu pre 3osoby?

Hotel Nezábudka ***

Dobrý deň prajem,
pobytové balíčky sú pre 2 osoby, 3osoba si hradí pobyt na hotelovej recepcii (29,50€/os/noc), ubytovanie je v dvojlôžkovej izbe s prístelkou.
S prianím pekných dní recepcia hotela

František

Dobrý deň rád by som sa spýtal na tu chatku na vode chceli bysme sa tam ubytovať s manželkou a s dvoma deťmi boli sme tam za slobodna ubytovaní je možné naki termín v auguste aj cez tizden

Hotel Nezábudka ***

Dobrý deň prajem,
žiaľ, zrubový domček nad jazierkom už nespadá k nášmu hotelovému komplexu. Nevieme Vám ubytovanie teda zabezpečiť.
recepcia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore