Luxusné romantické prekvapenie pre dvoch je odtajnené

Nezvykneme byť tajnostkári. Ale keď náhodou sme, tak iba tí romantickí. A naša nie veľmi tajná stránka je, že zvykneme byť namäkko. Z lásky.

V Zľavomate sme vytvorili hviezdny pár. Na rande sme pozvali nápaditú kreativitu a zaľúbenú romantiku. Preskočila iskra a z obyčajného stretka v kancelárii sa zrodilo rande snov. Luxusné rozprávkové rande od nás pre vás. Niečo nové, originálne a neokukané. Niečo fresh a hravé. Ale pssst! Všetko TOP SECRET! Až kým nenastal deň D a hodina H.

Eufória s nami lomcovala už keď sme ponuku spúšťali a priamo úmerne rástla tak, ako rástol váš záujem o tajné prekvapenie pre zaľúbený pár. Do ponuky sme zašifrovali nenápadné indície, jemne pošteklili vašu zvedavosť a sľúbili, že prežijete večer svojho života. Stratení v Bratislave na Záhadnej 1.

Prekvapenie sa oficiálne začalo, keď pred šťastným zaľúbeným párom zastavila limuzína, dopravný prostriedok ako vystrihnutý z rozprávky 21. storočia, v ktorej nie sú iba šťastné konce, ale aj šťastné začiatky. „Nech sa páči, nastupovať vážení, vaša limuzína čaká!“ 

K dokonalému rande patrí aj vyberaná gastronómia. A tak sa ďalšia stopa zmenila na splnený gurmánsky sen! Vstúpili ste s nami do exkluzívnej reštaurácie Parcafe, kde každé jedlo je zážitok! Podávalo sa úžasné trojchodové menu s rafinovanou receptúrou. Pripili ste si lahodným vínom a štrngli vidličkami. Prvé zahryznutie, jemné privretie očí a blažený úsmev. To je ono. Tak chutí rozprávka. 

Vneste do svojho vzťahu trochu hravosti a luxusu! Zľavomat vám v spolupráci s overenými partnermi prináša exkluzívne zážitky, ktoré okorenia váš vzťah i život! Tešíte sa na ďalšie prekvapenie? Prežite ho s nami!

22. júna 2015