Zažite skutočne adrenalínovú zábavu s DIVNÝMI ESCAPE HRAMI! 🔐

Čo sú Divné escape hry? 

V prvom rade je to partia nadšencov, ktorá si vzala do parády koncept obľúbených únikových hier, poriadne kreatívne sa s ním pohrala a do sveta vypustila hneď štvoricu roomiek, ktoré prekvapia svojim spracovaním.

Aké Divné escape hry si môžete vyskúšať: 

  • Divná basa je prvou z nich. Práve v nej si vyskúšate na vlastnej koži, aké je to byť reálne pod zámkom a čo všetko musí človek spraviť pre to, aby sa vyslobodil. Pripravte sa na minimalistické kulisy a jedny z najzapeklitejších úloh, na aké v escape hrách natrafíte. 
  • Divná Bratislava je ďalším unikátom. Dobrodružstvo sa z veľkej miery odohráva pod holým nebom, je plné poučných historických faktov a ukáže vám legendy a uličky Bratislavy tak, ako ste ich nikdy pred tým nevnímali. Na túto veľkolepú akciu si vyhraďte hneď niekoľko hodín!
  • Divný dom je… proste reálny divný dom. Uprostred Petržalky, čo už je samo osebe divné. Táto hra s príchuťou mysterióznosti v sebe zahŕňa hneď dve poschodia plné hlavolamov a núdza nebude veru ani o nečakané zvraty a atmosféru, pri ktorej miestami tuhne krv v žilách. Unikátna je aj v tom, že nekončí, aj keď už skončila. 
  • Divné dúpä je zo všetkých asi tou najklasickejšou roomkou – nie však o nič horšou! Čaká vás klaustrofobická temná miestnosť plná desivých tajomstiev zabalená do príbehu o šialenom temnom čarodejníkovi, ktorý sa do svojej “útulnej” izby môže kedykoľvek vrátiť. Preto hľadajte, lúštite a kombinujte rýchlo!

Prajeme dobrodružnú zábavu! :) 

8. marca 2017