Vianočné pátranie! 👀 Vyhrajte kredity!

Jasper stráca veci, my ich hľadáme! A potrebujeme pri tom vašu pomoc! Pátrajte s nami. Na konci sa vyhrávajú kredity! :) Začíname v pondelok! 

Každý týždeň (až do veľkého dňa D – pre tých vzadu, hovoríme o Vianociach) pre vás pripravíme novú pátraciu hru! Podľa jednoduchých indícií budete na stránke hľadať to, čo Jasper stratil. A keď to všetko nájdete, stačí to poslať na STRATY a NÁLEZY Zľavomat známe aj pod adresou sutaz@zlavomat.sk. A súťažíte o skvelé ceny!

PODMIENKY SÚŤAŽE

  • Každý pondelok hľadáte 5 vecí, ktoré Jasper stratil na základe indícii zverejnených v tomto blogu.
  • Keď ich nájdete, pošlite ich na adresu sutaz@zlavomat.sk
  • V každej pátračke hráte o 150 kreditov!
  • Vyhráva každý 50. v poradí!
  • Výhercu sa dozviete vždy v nasledujúci pondelok!

Zachráňte s nami Vianoce!

Víťazi tretej pátračky

Víťazmi tretej pátračky a 150 kreditov od nás získavajú: zdenoil@,  petttersand@, barbora.dzupinova@,  adapetrovic@,  anicka.ticha@, taticova.anna@, lukacoval@, ludmila.chvojkova@, brano.borsuk@, mabalog@, magacova@,

Indície pre štvrtú pátračku

Zbalí, pobalí i vybalí. Jasper sa rozhodol pobaliť všetky vianočné darčeky… do novinového papiera. Pomôžte mu nájsť všetko, čo potrebuje na kreatívnejšie zabalenie všetkých darčekov!

1. Darčeky začal svedomito baliť už na svojej zimnej dovolenke na Pohroní, kde si liečil najmä svoj stuhnutý chrbát. Mohol si vyliečiť aj pamäť, lebo tam zabudol nožnice.
2.  Každý správny darček musí mať peknú mašľu! Jasper však – ako inak – doma žiadnu nemá. Rýchlo do obchodu, kým ho zavrú! Voucher na jazdu v jednom z najrýchlejších áut sveta tak spojil príjemné s naliehavým.
3.  Aspoň že tie lepiace pásky si pekne svedomito naukladal nastrihané na zemi vedľa darčekov, ktoré balil. Keď sa však vrátil z obchodu, zmizli! Ale kam? Veď nemá psa ani upratovačku, o domácnosť sa mu stará len robo-pomocník!
4.  Čo ešte chýba? Pekná farebná stužka! Tie však bude musieť hľadať v garáži na dne svojho nafukovacieho člna – naposledy si totiž nimi sťahovala vlasy jeho frajerka, aby jej nenamokli, keď splavovali našu najdlhšiu rieku.
5. Možno sa pýtate, odkiaľ zobral krabice. Vyriešil to šikovne – použil tie, v ktorých mu došli zabalené jeho fotoknihy! 

16. novembra 2017