Zľavomat vianočný odkazovač 🎄

Vianočné veľké gesto. Zľavomat vianočný odkazovač je už konečne v prevádzke! Odkaz, ktorý uvidia státisíce ľudí! Ale hlavne tí, komu ho venujete. Chcete cez nás odkázať Ježiškovi, že už nie ste vegetarián a pod stromček chcete poriadny steak? Chcete jej povedať, že ju milujete viac než vianočný punč? Chcete sa poďakovať susedovi, že vám vyhodil poistky? Potrebujete svoje vianočné prianie povedať celému svetu? Len smelo do toho! Čokoľvek chcete povedať, povedzte to s nami!

„Ďakujem Ti Pišta, že si mi odpísal na mail. Z celého srdca!“ Mariš 

Každú adventnú nedeľu!

Tie najzaujímavejšie, najvtipnejšie i najmilšie odkazy zverejníme u nás na stránke, a to KAŽDÚ adventnú nedeľu. Každý zverejnený odkaz bude odmenený vianočnými kreditmi! Neprestávajte nás sledovať!

„Iba som Ti chcel povedať Simi, že to avokádo som zjedol ja.“ Filip

Ako napísať vianočný odkaz?

Svoj vianočný odkaz napíšte na sutaz@zlavomat.sk s predmetom ODKAZOVAC. Pre každú adventnú nedeľu ich zopár vyberieme a zverejníme na našej stránke! Hlavne nezabudnite na venovanie (pre koho je odkaz určený) a podpísanie sa svojím krstným menom (alebo vašou autentickou prezývkou). Hlavne, aby ten, komu tie milé slová venujete, vedel, že je to od vás. :)

„Milá mamka, milý ocko, na Vianoce si prosím porsche. Ďakujem.“ Skromný Peter

21. novembra 2017