O tom, ako vrabčie hniezdo do krásy vyrástlo

Ak majú zlý deň vaše vlasy, máte zlý deň aj vy. Čo deň, život! Dáte im slobodu a oni začnú rebelovať.  Skrotiť ich dokáže iba kvalitná vlasová kozmetika a ruky profesionála. A tak som sa ja, strapatá strapaňa, vydala otestovať Kaderníctvo Mary v Hoteli Bratislava a ich špeciálny brazílsky botox.

Áno, viem. S mojimi vlasmi je to jedna katastrofa. Sú polámané, sú suché, sú jemné a žijú si vlastným životom. Kaderníka by som potrebovala každé ráno. A preto som sa rozhodla pre botoxovú kúru. Masku plnú vitamínov, minerálov s kyselinou hyalurónovou, ktorá je určená na hĺbkovú regeneráciu a obnovenie a zacelenie štruktúry vlasu.

Milá pani kaderníčka s priateľským úsmevom na perách mi to moje utrápené háro najskôr umyla a potom naniesla špeciálnu botoxovú masku. Kým pôsobila, tak som rozmýšľala koľko centimetrov odstrihneme. Profesionálnym nožniciam som dovolila centimeter a pol. :) A teraz kuk dole na fotku a nájdite desať rozdielov. :)

Po botoxovej kúre mám vlasy hebké a lesklé, super držia objem a už na prvý pohľad sú krásne upravené a žiaria zdravím. Neelektrizujú, nemotajú sa a sú jednoducho úžasné. Aplikácia brazílskeho botoxu vám vydrží 6 až 10 umytí. A ja už teraz viem, že si o pár týždňov rezervujem ďalší termín, lebo tie moje vlasy sú skutočne krásne ako nikdy predtým. 

Keďže sme veľa nestrihali, nechala som sa nahovoriť aspoň na natočené vlnky. Na druhý deň z nich boli už iba jemné vlny, ale môj účes stále vyzeral úžasne. Jedno obrovské ĎAKUJEM!

https://www.zlavomat.sk/nahled/5795dab8e8fd5532972723

Mariš

26. novembra 2015