Ako sme sa zahryzli do kačacinky

Gastronomické testovačky sú v našom tíme vždy takým malým sviatkom. A písať o nich je tiež ako za odmenu, lebo človek znovu precíti tú lahodnú chuť :)

Tak tomu bolo aj na ochutnávke honosne znejúceho pokrmu Duck pulled burger s Camembertom v Chuťovke. Nahlas sa to ani nesnažte vysloviť, len si zbytočne dolámete jazyk. A ten tu budete rozhodne potrebovať.

Myslím, že všetky obkecy sú tu zbytočné, ten burger je úplne famózny. Myslím to úplne vážne, až mi bolo ľúto, že som sa s ním musel podeliť – ani tvrdý chlap zocelený prácou na vražedných deadlinoch neodolá lačnému psíčkovskému pohľadu grafika :( Nabudúce poprosíme pre každého plnú porciu! ;)

Ale späť k burgru. Každý hryz bol krátkym výletom do neba - mäkučké domáce pečivo, v ňom fakt VEĽMI jemne natrhané kačacie mäsko a do toho chrumkavý čerstvý šalát, cibuľky tak akurát a nenápadne sladká dochuť vďaka brusniciam. A toto absolvujete pri každom súste. Jedna báseň.

Naozaj chcem zdôrazniť hlavne jemnosť a vláčnosť celého tohto burgro-sendviču. Ani ja, ani grafik sme niečo tak až priam nežné nejedli. Skladám svoj imaginárny klobúk, takto prekvapiť dvoch starých žrútov!

Rád by som sa vyjadril aj k hranolčekom, ale v snahe nezväčšovať svoj bruch som sa musel uspokojiť so šalátovou verziou >;( Takže nám dajte vedieť, ako chutili a my vám budeme ticho závidieť!

Ako povedal náš obchodník, ktorý nás na akcii sprevádzal: „Ja som si ani nevšimol, kedy ste to zjedli, chalani!“ Hláška, ktorá hovorí za všetko, lebo v rýchlosti tejto konzumácie som trhol asi fakt svetový rekord.

Burger dostáva odo mňa 10 kačacích bodov z 10,  lebo tu ide fakt o dokonalosť (aj keď mi je stále ľúto tých hranolčekov :D )!

Však posúďte sami!

Kajo

P. S.: Čo by ste spravili ako prvé, keby ste sa ráno zobudili ako hamburger? Najlepšiu odpoveď odmeníme!

24. mája 2016