Mama blogerka testuje | BUĎ FUN V TOP FUN

Mama blogerka testuje | BUĎ FUN V TOP FUN

Vonku sa čerti ženia a vy rozmýšľate ako odtrhnúť svojich puberťákov od mobilov, alebo ako zabaviť drobcov, ktorí už doma nevedia obsedieť. Ja som svojich vzala do TOP Fun v Bory Mall a spravila som dobre.

Deti sa radi hrajú a väčšiu radosť majú, keď sa do hry pridáme aj my rodičia. Pri vstupe nám vystavili kartu, ktorú sme si nabili 20 žetónmi a poobzerali sme sa, čo nám aréna ponúka. Nestihli sme prejsť všetkými hrami, no vybrali sme si pre nás tie top. Najviac sme si to užili pri hrách, kde máte viacej lôpt a všetci spoločne sa snažíte trafiť do koša, zhodiť pánakov, alebo hodiť do diery s najväčším číslom…

Nekonečná zábava v TOP FUN

Po každej hre, vám na základe nahratého skóre vybehnú tikety, ktoré si na konci môžete vymeniť za nejaké drobnosti alebo si postupne nazbierať na hodnotnejšiu výhru. No.1 pre našich chalanov bola laser room, kde museli tlačiť tlačidlá tak, aby sa nedotkli laserových lúčov. Keď boli dostatočne rýchli, dostali ďalšiu hru zadarmo.

Na svoje si prídu menšie, väčšie deti i dospelí. Môžete tu udierať zombíkov kladivom po hlave, zasúťažiť si vo vzdušnom hokeji alebo uniknúť realite vo virtuálnom svete a zažiť dobrodružstvo úplne inak.

Keď sme minuli všetky žetóny na karte, tikety sme si zamenili za body a hor sa vybrať si niečo na pamiatku. Každý vyšiel ako spokojný víťaz. Škoda, že jednotlivé hry trvali krátko.

Top Fun sa nachádza v obchodnom centre, môžete to využiť tak, že deťom nabijete kredit, kým vy budete nerušene nakupovať. Počkajú vás vo svojom detskom svete plnom hier a virtuálnej reality. Vďaka Zľavomatu môžete práve získať zvýhodnené žetóny.

Deti si zapísali na svoj hardvér ďalší príjemný zážitok strávený s nami. Tá radosť a súťaživosť v ich očiach stála zato. Popri tom sme im vysvetlili, čo to vie spraviť s človekom, keď nepozná mieru… Bolo nám spolu fajn:) 

Evely

Evely

Som mama 4 detí (2 chalani a 2 baby). Venujem sa účtovníctvu a mám svoj internetový obchod malovane-tricka.sk. Radi trávime čas ako rodina spolu a zažívame niečo nové, dobrodružné na čo môžme potom dlho spomínať…