Timmy Land – Detský Svet, miesto detskej zábavy

Timmy Land – Detský Svet, miesto detskej zábavy

Zima v kalendári maminy, býva jedným z najdlhších ročných období. Možností čo s dieťaťom podniknúť, je podstatne menej než v iné mesiace. Zachrániť vás ale môže detské ihrisko – v našom prípade Timmy Land – Detský Svet v Lučenci. Nové hračky, nové aktivity, preliezky, šmýkačky, autíčka, odrážadlá, bazén s guľôčkami, zábavu tu veru ani škaredé počasie nepokazí.

Vhodné pre detičky už od 6 mesiacov

Detský svet pozostáva z dvoch samostaných herničiek. Prvá je určená pre menšie deti. Podlaha je penová, teplá a bezpečná aj pri menších zaváhaniach detských nožičiek. V tejto časti nájdete hračky vhodné pre detičky od 6 do 24 mesiacov. Bazén plný guľôčok, domček, kuchynku, interaktívne hračky, ale aj rôzne vkladačky, kočky, vláčiky, bábiky, hracie pultíky či stolíky ale aj omnoho viac.

Ihrisko pre staršie deti – miesto kde sa dieťa nezastaví

Druhé ihrisko je podstatne väčšie. Tvoria ho známe zostavy, preliezačiek, bublín s okienkami, šmýkačiek, opäť bazénu s guľôčkami, do ktorého pristanete z točivej šmýkačky. Nájdete tu menší panel na lezenie, ale aj trampolínu. Celý priestor je opäť vystlaný mäkkou, teplou a bezpečnou penovou podlahou. Deti sa v priestore premiestňujú aj pomocou najrôznejších druhov odrážadie, chodítok a autíčok. V okraji tohto ihriska sú umiestnené stoly na sedenie pre rodičov, ktorí z bezpečnej vzdialenosti môžu pri kávičke (alebo inom nápoji, ktorý tu ponúkajú) dohliadať na aktivity svojho dieťaťa.

Základné informácie – vstup len v ponožkách

Vstup do Detského Sveta je povolený v ponožkách, samozrejme so zdravým dieťatkom. Na aktivity dieťaťa si dohliada rodič sám. Vstupné je veľmi priateľské. Deti vo veku 6 až 24 mesiacov majú neobmedzený vstup s jednorazovým poplatkom 1,5 €. Staršie deti platia na hodinu 2,5 € (ďalšia hodina je už za poplatok 1,5 €), alebo časovo neobmedzený vstup za 4 €. Detský svet je otvorený denne v čase od 9:00 do 19:00. Nájdete ho veľmi jednoducho. Je dobre značený s bezplatným parkovaním v jeho blízkosti.

Miesto pre narodeninové oslavy

V priestoroch herne okrem stolov v herni pre staršie deti je k dispozícii sedenie aj vo vstupnej časti. Priestor je dostatočne veľký aj na rôzne spoločenské aktivity. Privítali tu Miluláša, oslávili Halloween ale je tu možné usporiadať aj narodeninovú oslavu, či inú tématickú detskú párty. Milý personál vám určite pomôže. Podobne veľkú a vybavenú herničku v blízkom okolí nenájdete a určite ju odporúčam. Ešte viac ju odporúča moje dieťa, ktoré z nej odchádzalo s plačom po niekoľkých hodinách hry (stále to bolo akosi málo). Toto miesto si určite obľúbite a to nielen v zimnom období, ale celoročne. 

Ivulík

Ivulík

Maminka ambasádorka