TESTUJEME: Indoorové ihrisko FUNDILAND

TESTUJEME: Indoorové ihrisko FUNDILAND

Mamma 4. 3. 2019 Zdieľať

Keď nechceme aby naše deti presedeli celé detstvo pri elektronike, je potrebné mať plán B v prípade, že by napríklad vonku pršalo alebo bolo nepríjemné počasie. My sme sa dnes s deťmi vybrali otestovať Fundiland v Prešove.

Ihrisko sa nachádza v dosť veľkom areáli, preto je tam úplne bezproblémové parkovanie. Tak isto je hneď pri areáli aj zastávka MHD (Priemyselné centrum), kde vás odvezú linky 2,5,7,30 a 34. Pre rodičov, ktorí sú bez auta to teda tak isto nie je žiadny problém.

Zabavte sa s deťmi v indoorovom ihrisku Fundiland!

Vchod je označený. Pri vstupe je potrebné sa vyzuť, no dospelí, ktorí budú len sedieť pri stole si môžu vziať návleky. To, že sa tam chystáte uplatniť voucher nie je potrebné hlásiť nikde vopred, jednoducho ho ukážete pri vstupe, pokojne aj priamo z mobilu.

Vstupy sú buď hodinové alebo celodenné. Celé ihrisko je vlastne jeden veľký priestor, preto sa netreba báť, že sa vám deti niekde stratia. Preliezačky, veže, šmýkačky a mostíky sú umiestnene priamo oproti priestoru, ktorý je určený pre rodičov, ktorí si za ten čas pokiaľ sa ich deti vrátia prepotené do nitky chcú vychutnať kávičku. Ak sa vyberiete s dieťatkom do troch rokov, aj také si tu prídu na svoje. Je tu pre ne vyhradený priestor, kde sa nemusíte báť, že sa stanú obeťou bezhlavého šantenia starších súrodencov.

Na občerstvenie je v ponuke okrem kávy a nealko nápojov aj taká detská klasika džúsov v plastových fľašiach so športovým uzáverom. Ak by vašim ratolestiam pri nadmernom pohybe vyhladlo, treba s tým rátať minimálne dve hodinky vopred. Na jedenie je tu totiž k dispozícii jedine pizza z donáškovej služby, kde je približne takáto čakacia doba. Ak vám stačí niečo sladšie, potešia vás zákusky, ktoré si viete vybrať podľa dennej ponuky. Samozrejmé sú aj drobnosti ako lízanky, hádiky či iné sladkosti. My sme sa na návštevu vybrali počas týždňa a možno aj vďaka tomu to nebolo preplnené.

Rozloha 700m2 však určite zabezpečila aj to, že deti sa po priestore rozptýlili tak, že niekedy mal človek aj pocit, že je to privátna párty. Ako prvé museli otestovať trampolíny, to je asi taký magnet pre všetky deti, veď to dobre poznáme. Potom hneď mega dlhé šmýkačky, všelijaké chodby a prechody. Deti nevedeli, kam sa skôr rozbehnúť. Veža, ktorá mala si 6 poschodí, ktoré sú tvorené len z nejakých pásov a každý si musel hľadať svoju cestu, ako sa cez ne predrať bola tiež obľúbená. Aj 24 hodinový pobyt by bol pre naše deti málo. Počas celých dvoch hodín som ich videla asi trikrát aj to len keď už odpadávali od smädu. Vrátili sa s mokrými vlasmi aj chrbtom a červenými lícami. No a čo dodať… keď som sa pýtala, ako bolo tak odpoveď znela jednohlasne takto:“ Super!!!“.

Zabavte sa s deťmi v indoorovom ihrisku Fundiland!

Mamma

Mamma

Som mama štyroch detí a preto u nás nikdy nie je nuda a vždy vymýšľame niečo nové.