TESTUJEME: Trampolínové centrum JUMP IT UP

TESTUJEME: Trampolínové centrum JUMP IT UP

Mamma 6. 3. 2019 Zdieľať

Ak vám niekedy vaše deti skáču po hlave, kúpte im vstup do JUMP IT! JUMP IT je trampolínové centrum, kde sa vaše deti vyskáču do sýtosti. Ale nemusí to ostať len pri skákaní.

Trampolíny nemusia byť len okrúhle a nudné. Môžu mať rôzne tvary, dĺžky a dokonca môžu byť umiestnené aj šikmo. Jump, teda po anglicky skok je v tomto centre prístupný aj pre malých, či veľkých budúcich kaskadérov, ktorí sa neboja vyskúšať si voľný pád z výšky 2,5m, menej odvážny z výšky 1,8m do takzvaného air bagu, ktorý má viac ako 6 metrov.

Hodinové vstupy do nového trampolínového centra JUMP IT UP

Všetky, deti, ktoré som videla bavila práve táto možnosť najviac. Na návštevu je potrebné si nachystať buď čisté ponožky na prezutie, no ak sa vám ich nechce nosiť z domu, je možnosť si ich zakúpiť aj priamo na prevádzke. Rodičia, ktorí nechcú skákať si môžu počas pobytu svojich detí vychutnať výbornú kávičku na poschodí, respektíve na balkóne, z ktorého môžu dávať celý čas pozor na svoje deti.

Okrem kávy, ktorú vám pripraví veľmi milá a príjemná obsluha si môžete objednať aj iné horúce nápoje, nealko či rôzne pochutiny. Veľkým plus je možnosť objednať si pizzu, cestoviny či šalát z donáškovej služby, s ktorou majú dohodu, že nebude človek veľmi dlho čakať. Ale to ešte stále nie je všetko. Za poplatok 50 centov si môžete vyskúšať ako dobre viete triafať na basketbalový kôš, stolný hokej, či stolný futbal.

Hodinové vstupy do nového trampolínového centra JUMP IT UP

Určite odporúčam stráviť tu aspoň jedno popoludnie každej rodine. Výhodou je veľmi prehľadný rezervačný systém priamo na stránke www.jumpitup.sk, kde dokonca vidíte koľko ľudí v danú hodinu príde skákať, čo je super, keď sa chcete vyhnúť veľkému návalu. Mne cez PC nefungovala iba cez mobil, tak ak by ste mali podobný problém skúste to mobilom. Dostupnosť je výborná či už autom, alebo autobusom. Veľké bezplatné parkovisko priamo pred vchodom, ako aj autobusová zastávka (Priemyselné centrum), kde vás odvezie viac liniek a to napríklad aj 2,5,7, či 30. Tak si skočte na jeden deň do JUMP IT! 

Mamma

Mamma

Som mama štyroch detí a preto u nás nikdy nie je nuda a vždy vymýšľame niečo nové.