Ulovte si tie najlepšie zážitky najvýhodnejšie a BEZ RIZIKA

Ulovte si tie najlepšie zážitky najvýhodnejšie a BEZ RIZIKA

Zľavomat.sk 27. 4. 2020 Zdieľať

Nové limitované ponuky BEZ RIZIKA = majú ešte lepšie ceny ako kedykoľvek predtým + zároveň majú mega dlhú platnosť využitia + ak si aj tak nenájdete vhodný termín, tak ich môžete kedykoľvek bezplatne stornovať a vrátime vám plnú sumu!

Radi by ste sebe alebo blízkym zakúpili pekný pobyt, zážitok či službu na Zľavomate, ale pociťujete neistotu v súvislosti s koronavírusom čo bude? Práve preto prinášame starostlivo vybrané ponuky BEZ RIZIKA, aby ste pri vašom výbere nemali zbytočné starosti.

Objavte všetky ponuky BEZ RIZIKA

Ponuky „BEZ RIZIKA“

Nájdete na stránke označené špeciálnym symbolom s rúškom. Označenie znamená:

  • záruku ešte výhodnejšej ceny, ako kedykoľvek predtým. Zľava je výrazne vyššia než bežne. Takéto ceny sa už nikdy nemusia opakovať, tak neváhajte.
  • záruku extra dlhej platnosti ponúk: nemusíte ich využiť o týždeň ani o mesiac. Minimálne platnosti sú do decembra 2020, ale často aj do leta 2021. Určite si tak nájdete ideálny termín, ktorý vám bude vyhovovať.
  • záruku bezplatného stornovania voucheru a vrátenie 100% zaplatenej sumy a to kedykoľvek v priebehu platnosti voucheru, ak nenájdete termín, ktorý vám vyhovuje alebo aj bez udania dôvodu (*pri dodržaní nižšie uvedených podmienok, týkajúcich sa storna).
  • časovo ohraničenú a počtom voucherov limitovanú akciu, ktorá odráža mimoriadnu situáciu v čase pandémie. 

ČO TO ZNAMENÁ V PRAXI:

S ponukami BEZ RIZIKA nemusíte mať obavy, že o svoj zážitok alebo peniaze prídete. Aby ste mali pri výbere termínu maximálnu flexibilitu a neboli v časovej tiesni, extra dlhá platnosť do konca roka 2020 (20. 12.) alebo až do 30. 6. 2021 zaručuje, že budete mať dostatok času na uplatnenie svojho voucheru. V prípade, že by ste svoj voucher nemohli z akéhokoľvek dôvodu uplatniť, garantujeme vám bezplatné storno s navrátením 100 % hodnoty vášho voucheru na váš bankový účet a to bez udania dôvodu. Za pobyt, službu či zážitok s označením “BEZ RIZIKA” navyše platíte najvýhodnejšiu možnú cenu – výška zľavy oproti pôvodnej cenníkovej zľave dosahuje minimálne desiatky %. Šetríte tak aj na ďalšie zážitky, či už pre seba, rodinu alebo blízkych.

Objavte všetky ponuky BEZ RIZIKA

AKO FUNGUJE STORNO PRI PONUKÁCH „BEZ RIZIKA“:

  • Storno podmienky pri voucheroch na pobyty a služby/zážitky, pri ktorých sa vytvára rezervácia:

Voucher, na ktorý nie je vytvorená rezervácia, je možné stornovať kedykoľvek od zakúpenia až po koniec jeho platnosti. V tomto prípade vám vrátime plnú sumu zakúpeného voucheru. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. ( *Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote ako 7 dní (pred dohodnutým termínom) voucher prepadá v plnej výške, ak nie je s hotelom dohodnuté inak. Takýto voucher nie je možné refundovať.)

  • Storno podmienky pri službách/zážitkoch, pri ktorých sa nevytvára rezervácia:

Neuplatnený voucher je možné stornovať kedykoľvek od zakúpenia až po koniec jeho platnosti. V tomto prípade vám vrátime plnú sumu zakúpeného voucheru.

Ulovte si tie najkrajšie zážitky ešte dnes a užívajte si zajtra alebo o mesiac, či rok, bez obáv či starostí. Vy rozhodnete, kedy a kde strávite nezabudnuteľné chvíle. My ponúkame pevné záruky, s ktorými si môžete byť istí, že o svoj zážitok či peniaze neprídete.“

Zľavomat.sk

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!