Hodnotenie podniku PINIUS - dependance hotela PERMON****

4,7/5 (384 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Ingrid

Nádherné luxusné ubytovanie krásne prostredie.

Wellness služby či pobyt sa dá využiť od 15:00 kým sa dostanete do wellness je 16:00 opustiť sa dá iba na hodinu , tá nestačí na to aby ste stihli dôjsť na večeru a najesť sa. V podstate wellness využijete len na 3 hodiny maximálne .Takže nie je to neobmedzený wellness!!!!Odchod je do 11:00 čo v podstate zahŕňa Max 20 hodín pobytu.ani nie jeden deň!!! Wellness nebol z hygienického hľadiska čistý to nehovoriac o tom že ľudia pobehovali v celom wellness nahý. Zásady saunovania sa nedodržujú.

20. 5. 2018
Erika

Ubytovanie bolo super

vo wellness bolo veľmi veľa ľudí a boli aj takí, ktorí určite neboli triezvi

1. 4. 2017
Lenkafujakovalf

Skvela chata s moderným vybavením. Hotel mal úžasny welness a masáž nôh bola skvela. Trochu som bola sklamana s raselinoveho zábalu ktory bol proste len teplý obklad a nič viac. Určite strata peňazí. Keby nie ten zábal a to fajčenie pri bare dám o hviezdičku viac!

Recepčné hotela boli neprivetive. Žiadny úsmev! Ako keby ich to tam desne nebavilo. No bohu žiaľ dámy! Peniaze nikomu z neba nepadajú a ak chce nechceli robit na recepcii, mali ste sa lepsie učiť! Pri bare sa fajčí a su tam aj rodiny to deťmi! Myslim ze zahraničným by sa to nepáčilo, kedže sa uz v pokrokových krajinách ako je VB uzákoňuje zakaz fajčenia vo verejných priestranstvách. Človek si rýchlo odvykne. Niektorym slovákom je ale očividne jedno.

22. 2. 2016
Luboslava

Krasne prostredie. Ubytovanie bolo super. Wellness ako vzdy nesklamal.

23. 10. 2015
Vika27

Mali celozávodnú 3-dňovú uzávierku wellnesu aj bazénu kvôli upratovaniu ale nedali nám vedieť, ráno sme sa vychystali do bazénu si zaplávať a prekvapenie – všetko zatvorené. Takže v druhý deň sme už nemohli využiť bazén, ale v prvý deň wellnes bol super. Personál nám mal dať vedieť už pri príchode, že na druhý deň, aby sme nechodili na bazén, ale aj napriek tomuto nedorozumeniu sme mali krásny pobyt. Ďakujem

8. 7. 2015
Nikodem

Pekné veľké ubytovanie a welness ktorý nemá konkurenciu

25. 2. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.