Hodnotenie podniku PINIUS - dependance hotela PERMON****

4,7/5 (331 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Erika

Ubytovanie bolo super

vo wellness bolo veľmi veľa ľudí a boli aj takí, ktorí určite neboli triezvi

1. 4. 2017
Lenkafujakovalf

Skvela chata s moderným vybavením. Hotel mal úžasny welness a masáž nôh bola skvela. Trochu som bola sklamana s raselinoveho zábalu ktory bol proste len teplý obklad a nič viac. Určite strata peňazí. Keby nie ten zábal a to fajčenie pri bare dám o hviezdičku viac!

Recepčné hotela boli neprivetive. Žiadny úsmev! Ako keby ich to tam desne nebavilo. No bohu žiaľ dámy! Peniaze nikomu z neba nepadajú a ak chce nechceli robit na recepcii, mali ste sa lepsie učiť! Pri bare sa fajčí a su tam aj rodiny to deťmi! Myslim ze zahraničným by sa to nepáčilo, kedže sa uz v pokrokových krajinách ako je VB uzákoňuje zakaz fajčenia vo verejných priestranstvách. Človek si rýchlo odvykne. Niektorym slovákom je ale očividne jedno.

22. 2. 2016
Luboslava

Krasne prostredie. Ubytovanie bolo super. Wellness ako vzdy nesklamal.

23. 10. 2015
Vika27

Mali celozávodnú 3-dňovú uzávierku wellnesu aj bazénu kvôli upratovaniu ale nedali nám vedieť, ráno sme sa vychystali do bazénu si zaplávať a prekvapenie – všetko zatvorené. Takže v druhý deň sme už nemohli využiť bazén, ale v prvý deň wellnes bol super. Personál nám mal dať vedieť už pri príchode, že na druhý deň, aby sme nechodili na bazén, ale aj napriek tomuto nedorozumeniu sme mali krásny pobyt. Ďakujem

8. 7. 2015
Nikodem

Pekné veľké ubytovanie a welness ktorý nemá konkurenciu

25. 2. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.