Hodnotenie podniku Hotel Hrabovo

4,0/5 (440 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Barbora

Krásne prostredie

Ubytovanie, strava a prístup personálu

27. 8. 2019
Richard

Pekné prostredie, milý personál.

Chceli nám dať iné, menej kvalitné izby, čo sme zaplatili. Pri obede sa minula polievka, doniesli nám aj iné jedlo, vraj sa minulo, čo sme objednali. Tretí deň sa minulo aj čapované pivo :). Faktúru na rekreačný poukaz nám nevystavili hneď, po troch týždňoch som musel napísať, aby už konečne poslali. Hotel nemá vlastnú saunu, treba ísť do druhého hotela /asi 2km./ Pobyt fakt pre málo náročných.

4. 5. 2019
Anonym

Lokalita pri vode

Prva a posledná návšteva, strava bola hlboko pod úrovňou školskej jedálne základnej školy. Polievka bola sladká, akoby namiesto soli použili cukor, ale že dobre, najeme sa z druhého chodu. No ktoby to povedal že aj syrová omáčka môže byť sladká ako puding, ryža tvrdá nedovarená , mäso bez chuti si plávalo v sladkom syrovom pudingu, smutné to bolo, nemusí to byť načinčané ako z hotela ric, ale v hoteli by už mohol byť kuchár čo vie variť a rozozná rozdiel medzi cukrom a soľou. Cestujeme kade tade, skutočne niesme náročný, ale toto bolo úprimne jedno z najhorších jedál čo sme kedy jedli. Tretí chod -koláč bol jediná časť večere čo sa dal zjesť, lebo bol právom sladký. Raňajky boli tiež vtipné, pečivo polo zamrznuté (šišky, pagáče), keď sa minulo niečo sa nedoložilo, čaj ako v tábore – jeden druh v čapovacej nádržke, polo studený, sladký ovocný, žiadne také že by bola horúca voda a zalej si čas a ochuť ako sa ti páči, toto je asi jediný hotel na slovensku kde sa prenesiete v čase niekde do 90tych rokov. Jedáleň vyzerala ako podniková stravovňa pre robotníkov, obrusy špinavé fľakaté počas všetkých 3 dní, na zemi bola špina a mrtve muchy, živé si ešte bzučali na presklenných oknách, ale že zo 15 na jednej kôpke, to bolo super nechutné, na chodbách k izbám sedeli na oknách aj ovady okrem múch. Izba neútulná biela, žiadny záves ani záclona, čistota tiež otázna, v kúpeľni vo vani v odtoku nachytané cuzdie dlhé vlasy, čo ma odpudzovalo do nej vôbec bosou nohou stúpiť. Kúpeľna bola určite staršieho dáta a nezhodovalo sa to s fotkami pri ponuke na stránke. Tenká plastová záchodová doska bola menšia ako obvod záchoda, takže ste aj tak sedeli na studenej keramike :) Žiadny sporchový gél, žiadny uterák na tvár, iba na telo. Poduška jedna poloprázdna a druhá akoby ani nemala náplň, navyše na povlečení bola červená škvrna, či to bolo od krvi ? dúfam že nie, ale aj tak to nemalo na povlečení čo robiť. A manželská posteľ boli len dve samostatné jednotky spojené k sebe, čiže medzi matracmi bola asi 5cm diera v strede. Welness v hoteli Áčko tiež neodporúčam, bazén síce super, ale nemajú asi doriešené odvetrávanie pri saunách, lebo tam bol ťažký vlhký vzduch, kde bolo citiť pot a tak sme sa do sauny ani neodvážili vstúpiť. Určite za tú cenu v danej oblasti odporúčam iné ubytovanie. Nemá to úroveň hotela, skôr ubytovne. A pani vedúca sa nám krásne smiala do ksichtu keď sme sa opovážili druhý deň si vypýtať bezmasitú večeru (voľba bola 1.mäso, 2.mäso a 3.sladké – áno to bolo bez mäsa, ale zo sladkého sa normálny človek na večeru nenaje. Takže nečudo že " hotel " vyzerá ako vyzerá, keď má takéto vedenie.

1. 8. 2018
Timea

Strava vcelku dobrá. Hotel je umiestnený vo veľmi peknom prostredí.

Zariadenie izieb bolo veľmi slabé. V izbách bol stuchnutý pach a smrad v kúpeľni.

27. 8. 2016
Jaroslava

Ubytovanie, okolie

Strava v celom okoli bola veľmi slaba

25. 8. 2016
Miriam

Veľmi sa mi páčilo okolie. Strava bola slušná. Dalo sa chutne najesť. Na raňajky veľký výber.
Obsluha v reštaurácii 1. večer bola super. Profesionálny čašník a aj milá, ochotná pani (asi vedúca).

Obsluha v inej zmene popletená. Traja riešili nejaký problém pri jednom stole a 10 minút neobsluhovali plnú reštauráciu, ani neodpratávali stoly. Prichádzajúci hostia si nemali kam sadnúť. Zabudli priniesť taniere, acidko. S dezertom dobiehali odchádzajúcich hostí, ktorým došla trpezlivosť.
Na odchode sme sa chceli podeliť o naše postrehy, ale pán „manažér, či majiteľ“ nás odbil slovami: „Čo by ste chceli, veď ste tu cez zľavomat …“ S týmto prístupom to u mňa prehral na celej čiare a určite sa do tohto hotela nevrátim ani ho neodporučím.

15. 8. 2016
Vvvvavro

Prostredie.

Ubytovanie-priestory

12. 8. 2016
Zuzana

V prípade, že si potrebujete oddýchnuť alebo len tak niekde vyraziť za dobrodružstvom, odporúčam túto lokalitu – Malinô Brdo a okolie ponúka turistiku, športové vyžitie (kúpanie v jazere, kolobežky, motokáry, bicykle, lanový park). Určite sa nudiť nebudete, je tam kde chodiť a čo pozerať :-)
Jedlo v hoteli – mali sme objednanú polpenziu a boli sme spokojní – porcie dostatočné aj nám chutilo.
Jediným pozitívom ubytovania bol veľký balkón s výhľadom na jazero.

Jednoznačne služby – určite neodporúčam ubytovanie v Hrabove (málo podnikov na posedenie, slabý výber jedál a nápojov, otrávená obsluha). My sme boli ubytovaní v hoteli Hrabovo a nestačili sme sa čudovať – otrávení čašníci v bare (zrejme brigádnici), ktorým bolo jedno, či čakávate na obsluhu pol hodinu, hodinu alebo sa zodvihnete a pôjdete inde… Prvý deň, mysliac si, že sa to zlepší, som im dala aj slušný tringelt, ale ďalšie dni ma presvedčili, že si ho nezaslúžia…Zabudli nám doniesť objednávku, pritom veľa ľudí nemali, nehovoriac, že z ponuky káv nemali ani tie základné – tureckú kávu, kapučíno, viedenskú kávu… O nejakom zmrzlinovom pohári v ponuke sme mohli len snívať. Na večeru sme nedostali dokonca taniere (znova obsluha zabudla) !!! V ďalšom podniku v Hrabove sme dostali pokazené pivo a slečna sa ani neunúvala nám doniesť nové… Top bolo, keď sme posledný deň pobytu chceli posedieť v bare pri pive a čašník začal už hodinu pred záverečnou ( bar zatvárali o 22:00 hod.) ukladať stoličky a dáždniky na terase, pritom sme tam ešte stále sedeli – nie je lepší spôsob ako naznačiť, aby ste už išli ;-) Na denné menu sa nám osvedčilo chodiť priamo do Ružomberka, myslím, že tam je možnosť si vybrať dobré jedlo za dobrú cenu.
Ubytovanie v hoteli – boli sme sklamaní… Izby malé, kúpeľňa spred 30 rokov (na podlahe pleseň)!!!

29. 7. 2016
Bacho77

Pacilo sa nam okolie

Nepacilo sa nam ubytovanie a strava v hoteli Hrabovo. Sluzby nezodpovedaju cene. Posledny vecer nam doniesli na veceru liptovsku specialitu boli to zosusene kusy udeniny, nedochudete pirohy, suche ryzove jaternice a zemiakove placky z predoslej vecere. Zostali sme hladní… Urcite tuto ubytovnu neodporucam!!! Mini detsky kutik -mini bordel pod schodami.

14. 7. 2016
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.