Tomark, s.r.o.

4,7 / 5 (82 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „top zazitok“

Spoločnosť TOMARK, s. r. o., výrobca UL/LSA športových lietadiel Viper SD-4, prevádzkovateľ leteckej školy (výcvik pilotov, typové preškolenie alebo preskúšanie po dlhšej prestávke), svojim zákazníkom sprostredkuje pocity z lietania a oboznamuje ich s prácou pilota a leteckého personálu, bezpečnými a náučnými zoznamovacími letmi. Neprepásnite možnosť vyskúšať si prácu v pilotnej kabíne.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

http://tomarkaero.com
marketing@tomarkaero.com

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Tomark, s.r.o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Marek

top zazitok

9. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Koller

Litadlo, let, prístup pilota p. Szalaya

Komunikácia s Tomark

14. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Viktória

let bol nádherný veľmi milý pilot viac možností termínu

25. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Janka

Super zazitok, velmi dobra komunikacia, nemali sme ziaden problem. Manzel bol nadseny :)

V nazve voucheru je, ze " s moznostou pilotovania". K tomu sa manzel pocas letu nedostal. Vravel, ze to vobec nevadi, ze uz samo o sebe to je zazitok. Tak mozno by to vobec nemuselo byt spomenute, ked sa to potom vobec nedeje a pritom uz sam len je zazitok.

Vyjadrenie partnera
Tomark, s.r.o. Pred 27 dňami

Dobrý deň,
nazov programu je "Pilot na skúšku", preto zákazníkovi je poskytnutá možnosť pilotovania. Samozrejme, pod dohľadom skúseného inštruktora/pilota, ktorý najlepšie uzná a vyhodnotí, aké možnosti pilotovania je ideálne dovoliť. Závisí to od skúseností, získaných zručností. V prvom rade musí byť braný ohľad na bezpečnosť posádky. Je nutné však pdotknúť ešte jendu, nesmierne dôležitú vec, a to, aktuálne on-line zmeny počasia počas letu, ktoré sa môže náhle zmeniť v závislosti od časových či geografických a lokálnych zmien. Vtedy je opäť braná v provm rade bezpečnosť posádky i lietadla a šťastné pristátie.

21. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zuzka

Ustretovy, prijemny a ochotny pilot.

Trosku bol problem s kontaktom, ktory nie je uvedeny

Vyjadrenie partnera
Tomark, s.r.o. Pred 27 dňami

Dobry den, kedze mame mnoho zakzanikov, klietnti nas kontaktuje na adrese sales@tomarkaero.com. Je to idealne v priapde archivacie a nepriehladnutenia dopytov. Tato adresa je vzdy uvedena priamo v ponuke aj vo voucheri. Nech sa paci, kontaktuje nas na vyssie uvedenej adrese.

15. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (25)