Hodnotenie podniku  COMPACT Skydive & Flying

4,9/5 (150 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Terézia

Ako prvé išlo o to že sme sa nevedeli dovolať pani ktorá to mala na starosti. Podľa navigácie sa tam nedá prísť nejak normálne. Hodilo nás to na pole nejaké.
Nakoniec keď sme to našli pán čo mal let na starosti povedal nám že lietadlo išlo nejakých 30km na letisko kvôli zlému počasiu že mame počkať pól hodinu. Predĺžilo sa to. Keď isiel priateľ letieť mali otvorenú kabínu na lietadle. A čo sa týka bezpečnosti radšej si to premyslite. Po tom čo mi povedal priateľ nekúpila by som nikdy takýto darček .. veľmi má to mrzí a sme obaja sklamaný ..
Neodporúčam ..

Vyjadrenie partnera
COMPACT Skydive & Flying Pred 8 mesiacmi

Dobrý deň. Mrzí nás Vaša skúsenosť. Bohužiaľ letisková plocha je viac ako 1,5km dlhá a niektoré navigácie chybne navádzajú na nesprávne prístupové cesty. Odporúčame si SPRÁVNU cestu z centra mesta Spišská Nová Ves vopred v mape pozrieť a s prístupom určite nebude žiaden problém. Pomôcť môže aj lokálne značenie značkami osadenými na hlavných prístupových cestách. Aj napriek vynaloženej snahe nie je v letnom období možné vopred predpovedať lokálne búrkové aktivity, ktoré môžu vyústiť do meškania letu či v kombinácií s inými nepriaznivými okolnosťami napr. výrazným meškaním zákazníka dokonca preloženie dohodnutého termínu. Lietadlo Viper SD-4 má dozadu otváranú kabínu takže let s otvorenou kabínou nie je možný. Vo Vašom prípade bol zrejme neúplne dovretý jeden z dvoch zámkov kabíny na čo upozornili bezpečnostné systémy lietadla a zámok bol jednoducho dovretý správne. V žiadnom prípade sa nejednalo o akékoľvek ohrozenie bezpečnosti.

29. 10. 2020
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.