Kategória

PANMED, s.r.o.

4,8 / 5 (31 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Kupón prišiel hned na druhý deň po zaplatení. Operácia bola bezbolestná a skvelý prístup personálu. Vrelo odporúčam :)“

Zdravotnícke centrum, ktoré ponúka profesionálnu a odbornú starostlivosť. Nájdete tu očnú ambulanciu, laserové operácie ecimerom, ordinácie urológie a gastroenterológie.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Dnešné ponuky PANMED, s.r.o.

Hodnotenie podniku PANMED, s.r.o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,8/5 podľa 31 hodnotenia
Barbora

Kupón prišiel hned na druhý deň po zaplatení. Operácia bola bezbolestná a skvelý prístup personálu. Vrelo odporúčam :)

9. 9. 2016
Užitočné? Áno
Lýdia

Ďakujem krásne pani doktorke a jej skvelému pracovnému tímu za láskavý prístup a starostlivosť. Pani doktorka je veľmi príjemná, milá a sympatická, , s lepším prístupom ako mala ona, som sa ešte vo vzťahu lekár-pacient, nestretla. Mnohí lekári by sa mohli od nej učiť. Zákrok bol bezbolestný, prebiehal v lokálnej anestéze. Som týždeň po operácii, vidím výborne, teším sa z toho, že po 17 rokoch opäť vidím svet v HD kvalite. Skvelá voľba – doporučujem!

7. 5. 2016
Užitočné? Áno
Denisa

Milá doktorka, aj sestričky, príjemné a čiste prostredie. Profesionálny a odborný prístup.

26. 3. 2016
Užitočné? Áno
Diana

Som veľmi spokojná, perfektný prístup pani doktorky aj sestričky. Operácia dopadla skvele, pooperačná starostlivosť taktiež na jednotku.

1. 3. 2016
Užitočné? Áno
Ricee

Skvelá a príjemná doktorka, aj celý personál. Veľmi ochotní a zlatí. Na záver operácie vám spravia na pamiatku fotografiu vlastným mobilom.

Na výber boli slnečné okuliare, ktoré boli skôr nepodarky, aj to sa dalo vybrať asi len zo šiestich ks. Lieky ( tabletky a kvapky) nie sú v cene. Tie ma stáli už vyše 30€. Bolesti trvali 2 dni, 1. deň najhorší.

1. 3. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (7)