Kategória

Ekolandia

3,8 / 5 (47 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Syn sa zucastnil tabora ako 6rocny spolu s bratrancom, velmi sa im obom pacilo, boli spokojni a maju vela vela zazitkov. Hned po prichode povedali, ze idu aj buduci rok.“

Komplexné pobyty, školy v prírode, detské tábory v neopakovateľnej prírode s intenzívnym ekologickým programom.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórie Cestovanie

Hodnotenie podniku Ekolandia

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Monika

Môj 7 ročný synček bol veľmi spokojný. Nechcel ani odísť a chcel sa vrátiť späť. Našiel si tam super kamarátov. Odporúčam ho pre malých aj veľkých.

31. 12. 2015
Užitočné? Áno
Mia

Anonymné Prosím ..Po odchode Z tábora ešte pytali 25 euro za vstupy. Za túto cenu plus celu cenu tábora boli s deťmi raz v dynolandii a raz v jaskyni.počas celého pobytu kedy panovali obrovské horúčavy sa ani raz neboli s deťmi kupat.iba ich vzali za objekt kde boli ubytovaný na lúku a do lesa

Vyjadrenie partnera
Ekolandia Pred rokom

Samozrejme. Kedže ste tento poplatok nezaplatili pri príchode ako jediný rodič/, pýtali sme ho pri odchode . Poplatok 25 eur za vstupy a výlety je uvedený v podmienkach kupónu.
Ak Vaše dieťa tvrdí , že tento doplatok bol použitý len na tieto dva výlety , tak Vás musím sklamať , ale klame. I ked už tieto dva výlety poplatok 25 eur zhltnú .
Tábor je v Tatrách , naštastie nám tu obrovské horúčavy nepanovali . Kúpanie podľa popisu sme nikdy v tomto tábore nemali v pláne, kedže v blízkom okolí žiadne bazény nie sú . Deti boli drvivú väčšinu času mimo objekt. Na lúke pri objekte boli minimálne .
Za uvedený poplatok 25 eur ste ešte zabudli uviesť bobovú dráhu , Tatranskú Lomnicu , Múzeum , botanickú záhradu m goralské múzeum. Ak by ste si dali tú námahu a spočítali si dopravu a vstupy dospeli by ste k ďaleko vyššej sume ako je 25 eur . Ak máme tieto výlety zahrnúť do ceny tábora tak by sa cena pre koncového zákazníka výrazne zvýšila a našim cieľom je ponúknuť Vám čo naviac , avšak za prijateľnú sumu . Tieto veci je najlepšie riešiť na mieste a nie cielene nám škodiť , znižovať referencie . Je smutné , že niektorí večne nespokojní rodičia dokážu v okamihu podupať našu prácu bez možnosti akejkoľvek konfrontácie , overenia si faktov , rozprávania dieťaťa. Ale Vy asi viete , prečo ste chceli ostať v anonymite . Napriek tomu nás veľmi mrzí akákoľvek nespokojnosť .

15. 9. 2015
Užitočné? Áno
V

perfektný personál a celkový prístup k deťom a samozrejme pekné prostredie.

Vyjadrenie partnera
Ekolandia Pred rokom

Ďakujeme , je to pre nás najväčšia odmena.

6. 9. 2015
Užitočné? Áno
Miroslav

Synovi celý pobyt

31. 8. 2015
Užitočné? Áno
Koskova

program, prostredie

19. 8. 2015
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (11)