Hodnotenie podniku Naturonline

4,6/5 (893 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Lucia

Popletena objednavka, nedosiel mi sampon, ale mydla.

Vyjadrenie partnera
Naturonline Pred 2 rokmi

Veľmi nás mrzí, že sa objednávka poplietla. Určite sme to neurobili náročky a do budúcna spravíme všetko preto, aby sa takéto nedorozumenie nestávalo. Ďakujeme Vám za hodnotenie. A ešte raz sa Vám ospravedlňujeme. Váš NATURonline

4. 1. 2017
Renata

Firma si naučtovala take vysoke prepravné, že keby som o tom vedela vopred, nekupim si to!!!

Vyjadrenie partnera
Naturonline Pred 4 rokmi

Za dodanie a doručenie šťavy Aloe vera sa platí 4 €. Na jedno poštovné je možné si objednať 3 fľaše. Ak má objednávka viac kusov fliaš účtuje sa dodatočné poštovné 4 €. Tovar je zaslaný prepravnou službou GLS a doručený je do vlastných rúk. S cenou poštovného je zákazník oboznámený už pri kúpe tovaru.

12. 6. 2015
Maria

Npáčilo sa mi jednanie zo vašej strany , dvakrát som hradila poštovné a výrobok sa mi nepáčil. Žiadala som o vrátenie penazí, alebo by som aj pristúpila na výmenu výrobku, ale mi nebolo nič umožnené, som nespokojná riešením.

Vyjadrenie partnera
Naturonline Pred 4 rokmi

Je pravdou, že táto reklamácia nebola uznaná. Dôvodom však bolo, že zákazníčka si požadovala vrátiť vyššiu sumu, ako v skutočnosti zaplatila. Na margo možností riešenia problému len dodáme, že žiadnu výmenu alebo iný návrh zákazníčka vôbec nenavrhla.

26. 3. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.