Hodnotenie podniku Naturonline

4,6/5 (726 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

Mydielka majú krásnu intenzívnu vôňu.

Balenie je úplne maličké.

Vyjadrenie partnera
Naturonline Pred 7 mesiacmi

Dobrý deň, v popise je uvedený obsah balenia:-) Päť mydiel z toho každé mydielko má 50 gramov. Celkový obsah balenia je 250 gramov.
Prajem Vám krásne prežitie Vianočných sviatkov.
Prajem krásny deň, S pozdravom Linda

19. 12. 2017
Pavol Jr.

Zásielka prišla s poškodeným obalom a žiaľ obal sa nepoškodil počas prepravy ale ešte pred jeho zabalením, za toto veľký palec dolu a u tejto spoločnosti už nenakupujem (reklamáciu nežiadam, mydlá som rozbalil a použil u seba namiesto darovania).

Vyjadrenie partnera
Naturonline Pred rokom

Dobrý deň, v prípade, že Vám prišiel poškodený tovar by sme Vám reklamovali a teda bez problémov vymenili. Tovar určite nebol poškodený pred jeho odoslaním! Mohol sa poškodiť počas prepravy, ale určite nie pred jeho zabalením ja sama balím tovar a nedovolila by som si odoslať poškodený tovar. Máme mnoho pozitívnych referencií. Neviem ani konkrétne komu odpisujem nakoľko nevidím meno. Samozrejme sa snažíme vždy zákazníkom vyhovieť, vy ste nám napísali referenciu a ani ste neskúsili s nami komunikovať a hneď ste nás odpísali, čo ma mrzí, ale samozrejme je to Vaše rozhodnutie, ktoré rešpektujeme. Prípadne ak by ste zmenili názor a do budúcna si to rozmyslíte a budete u nás nakupovať, bude veľmi radi. Prajem Vám krásny dník a všetko dobré. S pozdravom Bc. Linda Mekýšová, NATURonline

9. 4. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.