Kategória

IM team s. r. o.

4,5 / 5 (23 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Pristup a starostlivost a tiez kvalita“

Štúdio s vynikajúcou polohou v ZOC MAX Trenčín vám ponúka svoje služby: úpravu obočia, opaľovanie sa v soláriu, modelovanie gélových nechtov, 3 druhy manikúry a parafínový zábal na ruky plus novinku, permanentný make up obočia špeciálnou čepieľkovou metódou.

Dnes otvorené: 9:00–21:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky IM team s. r. o.

Hodnotenie podniku IM team s. r. o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,5/5 podľa 23 hodnotenia
Gabika

Pristup a starostlivost a tiez kvalita

4. 11. 2016
Užitočné? Áno
Ivka

Mihalnice boli koniec koncov pekne a nerezali ma, nezavadzali a neznicili mi moje mihalnice.

Prístup. Pani ktorá ich robila sa nevenovala na 100% mojim ociam, neustale sa rozprávala s kolegyňou a odbiehala. Na mihalniciach som bola prvý krát o čom pani vedela a aj keď bola milá, nevysvetlila mi co a ako. Neopytala sa ma napr. aké chcem, aké má v ponuke atď. .. Ale v konečnom výsledku vyzerali dobre. Druhy voucher som vsak podarovala kamarátke, ktorá mala tu istú skusenost.

15. 8. 2016
Užitočné? Áno
Bridova

skvelá práca, vyborná komunikácia

3. 7. 2016
Užitočné? Áno
Bridova

šikovná pani Mirka...

3. 7. 2016
Užitočné? Áno
Anna

cena je fajn, ale to je asi tak všetko.

nepáčila sa mi kvalita. 3D mihalnice som mala viac krát, takže to viem porovnať. Vždy som mala krásne husté mihalnice, ale konkrétne v tomto salóne som veľmi ani nepostrehla, že nejaké nalepené mám. takže hustota bola po dorábke asi taká, ako pred dorábkou i iných salónoch. takže v tomto ohľade veľké sklamanie. Inak pani milá.

11. 6. 2015
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (4)