Kategória

Hotel ALTIS Rezort****

4,5 / 5 (366 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Výborná strava hlavne ranajky super
Určite by sme sa vratili“

Priamo v srdci krásneho prostredia Oravy v tesnej blízkosti najväčšej slovenskej priehrady sa nachádza rezort Hotela ALTIS. Moderne vybudovaný, štvorhviezdičkový komplex poskytuje svojim klientom nielen ubytovacie a stravovacie služby, ale predovšetkým aj široké portfólio športových aktivít na profesionálnej úrovni, kde môžete využiť ľadovú plochu s celoročnou prevádzkou, krytú telocvičňu, multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom, posilňovňu, ale taktiež si môžete oddýchnuť vo wellness centre či vyskúšať školu varenia.

Dnešné ponuky Hotel ALTIS Rezort****

Hodnotenie podniku Hotel ALTIS Rezort****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Pavol

Strava, ubytovanie, čistota, ústretovosť, personál na 100%

Jedine čím sme boli nespokojní, bol bazén. Voda bola studená, perličky, výrivka s oznamom pri bazéne nefunkčná, mimo prevádzky. A šatňa na priezliekarne ako z hladomorne. V bazéne sme vydržali 15 min.a potom sme to vzdali. Na druhý deň pobytu sne radšej navštívili blízke Oravice a tak sme si vynahradili walnes.

23. 3. 2016
Užitočné? Áno
Peter

Super hotel v krasnom prostredi s velkymi moznostami sportoveho vyzitia. Urcite prideme zas.

Momentalne tam boli nefunkcne trysky v bazene. Ale to je snad len docasne…

7. 2. 2016
Užitočné? Áno
Scooti

Príjemné prostredie, ochotný personál a príjemné prijatie. Pekný hotel s veľmi dobrým vybavením a rôznymi možnosťami využitia voľného času pre oddych. Bohaté raňajky formou bufetových stolov. Príjemne strávený víkend.

Večere boli taký priemer. Počas pobytu nefungovali v bazéne vodné trisky :( Dosť vysoké ceny masáži.

29. 2. 2016
Užitočné? Áno
Marcela

Izby boli veľmi pekné. Pekný bol aj priestor okolo vonkajšieho bazéna, žiaľ, kvôli počasiu sme sa do bazéna neodvážili (iba manžel).

Nepáčil sa mi chladný prístup personálu už pri príchode. Nepáčila sa nám krátka „odverklíkovaná“ informácia ako to v hoteli chodí, že nefunguje detský kútik, lebo tam bolo školenie a hračky sú pozbierané. Najviac sme boli šokovaní situovaním tak peknej izby. Výhľad na stenu telocvične a do kúta s odpadovými rúrami bol otrasný. Nechutilo nám jedlo, konkrétna raňajky boli v poriadku, ale večera bez fantázie, viac ako diétne. Cez obed sme si objednali slepačiu polievku pre vnučku, bola príšerne korenistá, koláč ku káve bol zjavne rozmrazovaný. A podľa nás pre štvorhviezdičkový hotel by malo byť samozrejmosťou poskytovať župan zdarma. Určite nebudem tento hotel odporúčať.

27. 6. 2016
Užitočné? Áno
Frvk

možnosť kúpania, korčuľovania aj výborná strava

mali sme "apt pre 4 osoby ", ale na rozkladací gauč sa ledva zmestili naše dve deti 10 a 11 r – jednoducho bol krátky, neviem, ako by tam spali 4 dospelí – keďže to bol apt. pre 4 osoby

4. 4. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (142)