Hodnotenie podniku Hotel ALTIS Rezort

4,5/5 (768 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

Voucher sme kúpili rodine, ktorá náhle pred odchodom na rezervovaný pobyt ochorela, takže voucher prepadol v celej výške :(

16. 5. 2019
Mario

Prístup personálu , strašné milý ľudia. Snažili sa vyriešiť, všetky problémy.

Po príchode sme zistili , že daný hotel nie je vôbec 4 hviezdičkový ako bol prezentovaný. (bez županov, papúč, a neprezlečené posteľné počas 3 noci ani raz) dokonca nemá ani jednu hviezdu, považujem za zavadzanie zákazníkov !!!

Nefungoval Bazén, ťažké nám znemožnili cely wellnes pre ktorý sme si daný hotel vybrali.
Nefunkčnosť bazénu nám oznámili až na mieste , pri čom sme mali rezerváciu na daný termín 2 týždne vopred !!!! ( vysvetlenie oprava a čistenie , zo strany prevádzkara ktorý tvrdil nehodu , aspoň keby si zistil čo povedali zamestnanci, pred tým ako vám klame do oči.

Prevádzkar total … arogantný , ani odzdraviť nevie, bez akej výchovy, alebo štipky slušnosti, niečo riešiť.(všetko čo je o ňom popísané na nete je pravda, je na zamyslenie čo tam ten človek ester robí)

Raňajky úplný des 2 denná praženica, volské oka a parky , 3 šišky 3 dni po sebe. To sa nedalo ani na to pozerať nie to jest.
Okolie hotela by si zaslúžilo revitalizáciu zelene a okolia.
Vo vani nebol ani držiak na sprchovú hlavu.

Ak ste fanúšik hokeja alebo ho hrávate, je to určíte pre Vás, ale ak nie a prišli ste za wellnesom, relaxom , alebo okoliu , tak sa tomu to hotelu sa vyhnite veľkým oblúkom.
Porovnávam s iným 4* wellnes hotelom ktorom sme mali pobyt začiatkom toho istého mesiaca v danom regióne.

1. 4. 2019
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.