Club Hotel Nezábudka***

3,8 / 5 (194 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Rodičia boli s pobytom spokojný, páčilo sa im.“

Clubhotel Nezábudka*** je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Jedinečnou polohou na úpätí Vysokých Tatier sa stáva Clubhotel Nezábudka ideálnym miestom na prežitie krásnych chvíľ v lone tatranskej prírody spojeného s relaxačnými procedúrami vo Vitálnom svete, ktorý je vybavený sústavou sáun a procedúr podľa vlastného výberu. Vybavenie, okolie hotela, štýlovo zariadená reštaurácia a slovenská koliba vytvárajú spolu príjemnú komornú atmosféru a zanechávajú nezabudnuteľné zážitky.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Wellness pobyty, Romantika pre dvoch, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Club Hotel Nezábudka***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Andrea

Bola som s pobytom veľmi spokojná.

30. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Stela

Bola tam otrasná obsluha neochotný šampanské ktoré sme mali dostať automaticky sme si museli vypýtať a nedovolili nám si ho ani na izbe vypiť. Výrivka pokazená mali sme tam mať neobmedzený vstup do wellness pri ktorom nám zabudli dať vedieť že je otvorený len večer na 3 hodiny keby nieje v okolí taká krásna príroda otras… keď sme chceli na raňajky formou švédskych mať museli sme si privstať na 7:00 pretože 9:30 sa nám už skoro nič neušlo … tento hotel neodporúčam hlavne ďakujem za znepríjemnenie dovolenky tým dvom neochotným za barom baba a chalan …

3. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zuzana

Rodičia boli s pobytom spokojný, páčilo sa im.

Vo wellness chýba relaxačná hudba, trochs viac čistoty vo wellnesse :-)

27. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Dana

Dobrá strava a personál. Pekné prostredie.

Áno. Došli im fľaše sektu a do druhého dňa im ani neprišli. Sicer bolo to nahradené niečím iným, ale mali byť na to pripravený. Keď sme chceli koláč ku káve, čo sme mali v cene, museli sme prísť na 17:00 hodinu ináč sme nedostali. A nebolo ani doložené.

26. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Marián

Bola dobrá strava, milý personál, veľmi pekne zariadený interiér..

Na izbe boli sprchy dosť v dezolátnom stave, bazén bol studený. Alkoholické nápoje, ktoré mali mať v ponuke nemali. Napríklad vodka, Nestv. nemali, červené víno im došlo. A sekt, ktorý sme mali dostať, tak ten nemali. Čítali sme to aj v predchádzajúcich recenziách, ale veľmi sme tomu neverili. Presvedčili sme sa na vlastnej koži, že klienti fakt písali pravdu. Boli sme už na veľa pobytoch, ale s poľutovaním musím napísať, že toto bolo najslabšie.

8. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (91)

Koleso šťastiaHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem