Hodnotenie podniku Hotel Panorama****

4,6/5 (802 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

mily personal, chutna strava so surovinami od lokalnych predajcov

wellness skor priemerny – vlazna voda v relaxacnom bazene, chyba infrasauna, napriek nazvu hotela panorama vyhlad na stavenisko s bagrom

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 mesiacmi

Dobrý deň, tešíme sa z Vašej spokojnosti a ďakujeme za pochvalu jedál aj personálu. Mrzí nás, ak wellness nezodpovedal Vašim predstavám, teplotu vody sa snažíme konštantne udržiavať medzi 30 a 31 stupňami. Infra saunu, bohužiaľ, nemáme, k dispozícii sú však tri druhy saún, ktoré sa dajú využívať. S pripomienkou ohľadom výhľadu súhlasíme, zo staveniska však budú priestory spojené s hotelom, ktoré budú slúžiť pre našich hostí ako wellness a kongresové miestnosti. Dúfame však, že napriek týmto nedostatkom, pozitívne pocity prevážili a cítili ste sa u nás príjemne.

26. 6. 2019
Roman

Pekný hotel, pekné prostredie

Štekajúci pes v susednej izbe, vo wellnes balíčku nebola vírivka, čo je nezvyklé

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 mesiacmi

Dobrý deň, ďakujeme za pochvalu hotela. Mrzí nás, ak Vás psík vyrušoval, to je, bohužiaľ, ťažko ovplyvniteľné. Vírivka býva súčasťou niektorých pobytov, okrem zľavomatových sú k dispozícii aj naše pobytové balíčky, takže stačí si vybrať taký, ktorý Vám bude obsahovo najviac vyhovovať. Veríme, že ste si napriek tomu pobyt užili a cítili ste sa u nás príjemne.

3. 5. 2019
Anonym

Saunový svet, reštaurácia, strava a personál vynikajúce :)

Slabší a menší bazén, a voda celkom chladná

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 mesiacmi

Dobrý deň, ďakujeme za pochvalu, veľmi nás potešila. Bazén je síce menší, slúži skôr ako zážitkový, nie plavecký. Teplota vody je udržiavaná medzi 30 a 31 stupňami, je možné že bolo zapnuté odvetrávanie, vtedy sa môže teplota zdať nižšia. Veríme však, že ste si pobyt aj tak užili a naše služby využijete aj v budúcnosti.

25. 4. 2019
Veronika

Jedlo bolo chutné aj wellness bol super.

Obsluha nám nedostrela príbor na predjedlo. Taktiež celkový prístup obsluhy bol nedostačujúci.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 mesiacmi

Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Mrzí nás, ak ste s obsluhou neboli spokojní. Pokiaľ bol s prístupom čašníkov problém, prosím, prijmite ospravedlnenie, kolegovia určite nechceli vo Vás vyvolať tento pocit. Veríme, že Vás to neodradí a naše služby využijete aj nabudúce.

25. 4. 2019
Marika Nigutová

Ubytovanie a oddychová hojdačka pri bazéne

Večere, k exkluzívnemu pobytu má to veľmi ďaleko, hlavne slabý wellnes v cene, to je len 1 stredný bazén navyše voda studená a 3 malé sauny, ktoré sme mohli využiť až od 16.00 hod a len 2 hodiny, za vírivku poplatok na osobu na 20 minút 5€, masáž ak sa to dá nazvať masáž som využila aromatickú, ktorá bola pomazanie s kokosovým olejom. Takže veľké sklamanie s pobytu a viem, že v živote do hotela Panoráma nepôjdeme.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 6 mesiacmi

Dobrý deň, mrzí nás Vaše negatívne hodnotenie. Pokiaľ Vám nevyhovoval balíček v tomto zložení, máme k dispozícii aj také, ktorá obsahujú viacero wellness procedúr, prípadne by sa zvolil nejaký bez večerí a mohli by ste si vybrať niečo z jedálneho lístka podľa Vašich predstáv. Je to čisto len na dohode s recepciou. Voda v bazéne je udržiavaná z hygienických dôvodov medzi 30-31 stupňami a každý deň sa kontroluje, teplejšia je pravdepodobne len termálna priamo v kúpeľoch. Aromamasáž býva vždy spravidla jemnejšia oproti klasickým masážam, ale samozrejme, jej kvalitu takto nevieme posúdiť. Veríme, že napriek týmto pripomienkam sa nájdu pozitíva, na ktoré si v súvislosti s naším hotelom spomeniete. Pekný zvyšok dňa.

4. 2. 2019
Anonym

Velmi pekna lokalita, fantasticke jedlo, na ktorom sme si ozaj pochutili, velmi mily personal hotelu.

Wellness bol slabsi, bolo nam v nom chladno, trosku diskomfort, co sa tyka spolocnych satni, do prezliekarni nam neustale niekto vpadol.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 6 mesiacmi

Dobrý deň, ďakujeme za pochvalu jedla aj personálu. Mrzí nás, že wellness oddelenie nebolo práve podľa Vašich predstáv. Nevieme, v ktorých priestoroch presne sa Vám zdalo chladno, možno bolo len na chvíľku pustené odvetrávanie na prečistenie vzduchu. Pokiaľ však hostia vyjdu z vyhriateho bazéna alebo saún, môže sa zdať chladnejšie. Dúfame však, že ste si aj tak podľa možností wellness užili a počas pobytu oddýchli.

7. 1. 2019
Anonym

Personál veľmi príjemný a ochotný

Malý bazén

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 9 mesiacmi

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pochvalu personálu. Mrzí nás, ak sa Vám zdal bazén príliš malý. Je však vybavený rôznymi vodnými atrakciami a skôr plní funkciu relaxačno-zážitkového bazéna, takže slúži viac na oddych. Veríme, že to nepokazilo Váš celkový dojem z pobytu a cítili ste sa v našom hoteli príjemne.

6. 11. 2018
Mária

čistota, pekne zariadené izby, ochota personálu

čakanie v rade na večeru /školská jedáleň/, malý bazén, priemerný wellnes

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 11 mesiacmi

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, mrzí nás, že Vám tento štýl podávania večere nevyhovoval. Hostia bývajú spokojní s bufetovým servírovaním, niekedy sa stane, že príde naraz väčší počet ľudí, takže nás mrzí Vaše čakanie. Veríme, že napriek tomu náš hotel ešte niekedy navštívite.

26. 9. 2018
Marek

Najviac sa mi páčil bazén, sauny, milý personál, perfektná komfortná izba, jedlo a celkovo hotel na úrovni. Viacej akcii by som odporučil trocha hudby a lepšej atmosféry no napriek tomu som sa tam cítil fajn. :)

Keď sme prišli nemohli sme ísť na izbu až od 14:00 lebo sa upratovali no nevadí len som o tom nebol oboznámený inak by sme prišli neskôr tak sme išli do mesta. Možno tie ceny v bare boli troška prehnané ale to neberiem ako negatívum viac menej je to 4* hotel takže je to fajn. Wellness do 21:00 kludne by som uvítal aj do 23:00

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred rokom

Dobrý deň,
ďakujeme za Vaše hodnotenie a aj pripomienky. Sme radi, že sa Vám v našom hoteli páčilo. Postupne sa snažíme pracovať aj na obohatení kultúrneho programu a podujatí, takže veríme, že pri nasledujúcej návšteve budete v tomto smere spokojnejší. Bohužiaľ, čas ubytovania až od 14,00hod je stanovený kvôli tomu, že niekedy sa stáva, že všetky izby sú zároveň odchodové aj príchodové, takže je potrebný čas na ich prípravu pre nových hostí. Wellness oddelenie plánujeme rozšíriť, takže pokiaľ by bol väčší záujem, pouvažujeme aj o prispôsobení otváracích hodín. Budeme sa tešiť, ak pobyt u nás zopakujete. Pekný deň.

31. 5. 2018
Zuzana

Zly dojem z ranajok

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred rokom

Dobrý deň, ďakujeme za návštevu nášho hotela. Mrzí nás, že ste na zlý dojem z raňajok neupozornili hneď, Nevieme, čo bolo príčinou Vašej nespokojnosti, pretože v 99% sú hostia s ponukou raňajok nadmieru spokojní. Vážime si hostí, ktorí nám odovzdajú aj slová kritiky, veď inak by sme sa neposúvali dopredu, len chceme, aby boli konkrétnejší, aby sme vedeli, čo treba vylepšiť.

20. 3. 2018
Danka

velmi pohodlny matrac, velmi ciste ia priestranne zby – typ superior s krasnym rohovym balkonom, pekny a cisty interier hotela, lahka dostupnost, ochotny a mily personal, jedlo vyhovujuce a chutne

neboli sme vopred upozorneni, ze pondelok je sanitarny den – takze sme nemohli este doobeda vyuzit ani minibazen, ani ostatne vyhody, ktore sme si predplatili a ratali sme s tym, nakolko sa jednalo o jednu noc z nedele na pondelok!
neskutocne maly bazen na velkost zariadenia, co je najvacsie minus! jaccouzi nedostupna – iba za poplatok!!! 👎🏻, morska , , hmla” -inhalacia v otrasnej , , kadibude” s dvoma nepohodlnymi sedackami a nedoliehavymi dvierkami
vyhlad – smutny postsocialisticky pohlad na velke parkovisko, cesty, staru fabriku s kominom a asi nefunkcne kolajnice :(
v chladnicke minibaru , , zarili” dve smutne male flasky mineralky
pri kave a caji by clovek cakal aj minimliecko aspon praskove
Celkovo – vela minusov na stvorhviezdickovy hotel, ale najvacsie minus za sklucujucu velkost bazena, dost zima ked clovek vylezie z vody a jaccouzi len za uhradu?! To ponukaju uz aj trojhviezdickove a s krasnymi velkymi bazenmi

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za recenziu, v ktorej je viac sťažností ako pochvaly. Recenzie tohto druhu sa pri našom hoteli objavujú veľmi zriedkavo. Personál hotela sa snaží vyjsť všetkým hosťom v ústrety k ich maximálnej spokojnosti. Vždy si vážime, ak nás na nedostatky hostia upozornia hneď a vieme aspoň niektoré odôvodnené sťažnosti okamžite riešiť, prípadne odstrániť. Veľkosť bazéna zmeniť nedokážeme, ale práve preto majú naši hostia do bazéna neobmedzený vstup, aby si mohli zaplávať kedykoľvek. Záleží nám na tom, aby boli hostia u nás spokojní. Zväčša sa nám to darí. Napriek Vašej nespokojnosti sme radi, že ste nás navštívili.

30. 1. 2018
Ivan

Pekne zariadeny hotel. Prijemne wellness. Personal na recepcii a vo wellnese ustretovy a ly.

Priemerna kuchyna, 4* hotel trochu slaba. A nekomunikativny personal v restauracii.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré nás v niečom potešilo, povzbudilo, a v inom smere upozornilo na zlepšenie služieb. Vašu pripomienku sme posunuli na správne miesto a veríme, že keď sa ku nám vrátite, sami sa presvedčíte, že Vám u nás už nič nebude chýbať.

27. 1. 2018
Dancurka7

Prostredie celkom fajn aj personal je prijemny a strava je ok. Ale to je asi tak vsetko.

Zle matrace clovek ide odtial v horsom vstave ako ked tam prisiel . A masaze su tam uplne na nic.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 rokmi

Dobrý deň. ďakujeme za Váš čas na napísanie recenzie. Pokiaľ sú hostia v našom hoteli spokojní, sme radi, že naša snaha vytvoriť príjemné prostredie pre každého hosťa je ocenená. Ak sú nejaké nedostatky, snažíme sa ich promptne riešiť. Väčšina našich hostí práve so špeciálnymi, vysokokvalitnými matracmi vyjadruje maximálnu spokojnosť. Pokiaľ nie sú hostia spokojní s masážami alebo inými službami, sme vďační, keď nás upozornia hneď počas pobytu, aby sme mohli k danej situácii zaujať objektívne stanovisko. Vieme, že aj pri najväčšej snahe nie sme schopní vyhovieť každému, ale sme radi, že sa ku nám hostia vracajú, čo je známkou vysokej kvality našich ponúkaných služieb a profesionálneho prístupu personálu k hosťom.

30. 12. 2017
Jiří

Ubytovanie /zariadenie-interier/

Stravovanie /priestor stolovania/, prístup personálu vo wellness

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 rokmi

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie, v ktorom vyjadrujete nespokojnosť s priestorom stolovania a prístupom personálu vo wellness. Mrzí nás, že ste na nedostatky neupozornili manažment hotela v čase Vášho pobytu, určite by sme Vaše pripomienky riešili okamžite. Niektoré skutočnosti dokážeme ovplyvniť a sme veľmi radi, že mnohé práve na podnet našich hosťov. Záleží nám na ich spokojnosti, Veríme, že sa ku nám v budúcnosti vrátite, aby ste zistili, že neustále pracujeme na zlepšení našich služieb.

30. 9. 2017
Lubomir

usmieta recepcia, jedlo, novy hotel

sauny- hotel nikde neuvadza ze nepusti deti (8r) do saun!!! vraj sa urcity hostia stazuju. treba to jasne definovat (napr deti len do 16.00 a pod, ako je to inde)
zazitkovy bazen nemal 30–31 ale 29, toto tiez povazujem za zavadzajuce

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 rokmi

Dobrý deň, ďakujeme za čas, ktorý ste venovali napísaniu hodnotenia. Teší nás, že sa Vám u nás páčilo. Nepredpokladali sme, že nás situácia postupom času postaví do úlohy riešiť problém so vstupom detí do saunového sveta. Hostia sa naozaj na deti v saune sťažovali, ale nie preto, že by im v saune vadili, pokiaľ by tam sedeli trpezlivo a ticho, ale skôr z dôvodu, že v saune boli hluční, netrpezliví, otvárali stále dvere na saune a tým sa saunovanie míňalo účinku. Veríme, že tento argument správne pochopíte a v budúcnosti nás opäť navštívite.

24. 9. 2017
Michaelahrdinova

Jedlo recepcia

Malo saun a chybaala tepla voda v bazene

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 rokmi

Pozdravujeme z hotela Panorama. Ďakujeme za recenziu, ktorou ste zhodnotili služby nášho hotela. Saunový svet pozostáva z troch sáun - fínska, parná a aroma sauna. Voda v bazéne má 30 stupňov, z hygienického hľadiska sa vyššia teplota neodporúča. Veríme, že uvedená kritika Vás neodradí a v budúcnosti nás opäť navštívite.

8. 9. 2017
Jaroslav

Milí ľudia, obchodný personál, dobrá strava, raňajky švédske stoly s dobrou ponukou, čerstvé pečivo, džús originál – nie miešaný ako v niektorých hoteloch, večere chutné, s dobrým výberom, k jedlu vždy čerstvá ponuka zeleniny a ovocia z ktorej sa dalo vybrať.

Neviem posúdiť do akej miery bol hotel počas mojej návštevy obsadený, pochybujem že na plnú kapacitu, napriek tomu okolo stolov s jedlom na výber bolo málo miesta, stiesnené priestory zbytočne vytvárali dojem prehusteného priestoru. Wellness na podpriemernej úrovni. Sauna s divnými zápachmi, málo lehátok a teda pri početnejšej návšteve nedostatok miesta na relax, bazén malý, plávať by tam mohli možno traja ľudia ak by ostatných vyhnali. Znechutenie z priestorov mi zabránilo hľadať vírivku, tá je tam údajne tiež, no napriek tomu že wellness som mal v cene, vírivku by bolo potrebné doplácať. Ubytovanie čisté, no napriek tomu že hotel vyzerá nový, v kútoch sprchy bola plieseň.
Vrcholom zmiešaných pocitov z hotela bola minichladnička umiestnená v skrinke. Po otvorení dvierok sa vyvalilo najprv nakumulované teplo tvorené jalovým výkonom chladničky. Aj keď na skrinke okolo chladničky boli otvory, tie nedokázali teplo odvádzať a preto to vyzeralo ako chladnička umiestnená vo vyhrievacom zariadení. Vrchol nezmyselnosti a človek čo toto navrhol a takto prevádzkuje by mal túto prácu radšej opustiť.
Fotografie ktoré hotel prezentuje na webe vytvárajú nereálne očakávania ktoré hotel nie je schopný naplniť.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za recenziu, v ktorej je viac negatív, ako pozitív. Recenzie tohto druhu sú adresované na služby nášho hotela veľmi zriedkavo. Personál hotela sa snaží vyjsť hosťom v ústrety k ich maximálnej spokojnosti. Vždy si vážime hosťov, pokiaľ sú nespokojní, ak nás na nedostatky upozornia na mieste a vieme odôvodnené sťažnosti okamžite odstrániť.

29. 7. 2017
Bobecka

Izby boli pekne a čiste, ranajky boli super.

Welnes bol otvorený až o 17 hodine mali sme v cene balicka rašelinovy zabal-príliš horuci, škoda že len polovicu chrbta, ked so
sa na to opýtala povedali že oni to tak robia. Chceli sme si dat obed v reštauracii v hoteli a 10eurove jedla nečudujem sa že mali prazdne. Určite sa sem nevratime.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 rokmi

Dobrý deň, ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali napísaniu recenzie. Mrzí nás, že sme nesplnili Vaše očakávanie. Wellness je otvorený počas týždňa od 11hod. do 21hod. a počas víkendu od 9hod. do 21hod. Iba saunový svet je otvorený počas týždňa od 17hod.,o čom sú hostia vopred informovaní. Rašelinový zábal je nahriaty na štandardnú odporúčanú teplotu, doteraz sme nezaznamenali od hostí žiadnu sťažnosť. V priebehu týždňa majú naši hostia možnosť vybrať si obed z dennej ponuky v cene 4€ a 5,50€. Navrhneme stredisku kuchyne uviesť do ponuky obedové menu aj počas víkendov. Budeme radi, ak nás v budúcnosti navštívite, aby ste sa presvedčili, že recenzie hostí nám nie sú ľahostajné a stále pracujeme na zlepšení našich služieb.

18. 5. 2017
Danusko525

degustačné menu bolo vynikajúce

welness ma sklamal všetko sa musi doplácať ak chcem výrivku napr.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 rokmi

Pozdravujeme Vás z hotela Panorama.
Mrzí nás, že ste hodnotili služby, ktoré neboli súčasťou Vášho voucheru. V cene voucheru je 3 hodinový vstup do zážitkového bazéna a do saunového sveta + relaxačné masážne kreslo Shiatsu pre dve osoby. Pultová cena týchto wellness služieb je 65€. Vy ste mali zakúpený voucher za 48€ aj s degustačným menu. Vírivka je privátna, z toho dôvodu je spoplatnená. Veríme, že napriek uvedeným skutočnostiam nás aj v budúcnosti navštívite.

2. 5. 2017
Deni

Parna sauna super, personal mily

bylinkova aroma sauna vobec nema aromu, je citit len vypecene drevo, co je skoda …voda v bazene by mohla byt teplejsia, nato ze ma byt relaxacny…

24. 8. 2016
Richard

Kladne hodnotím nové priestory reštaurácie, ochota pri rezervácii, komunikácia na dobrej úrovni príjemný personál, čistota priestorov reštaurácie. Vynikajúce predjedlo!!!
Richard

Mrkvová polievka nič moc, panenka malá porcia, bez fantázie, dezert len sme ochutnali nič moc. Za túto cenu som čakal viac. V Trenčianskych Tepliciach sme boli na štvorchodovom menu v inom nemenovanom hoteli tam SUPER!!!

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 3 rokmi

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Samozrejme, že nás vždy teší pochvala - je našim hnacím motorom. Nebránime sa ani kritike, pretože ak je oprávnená, núti nás zamyslieť sa nad možnosťami zlepšenia. Sme presvedčení, že naši kuchári sa snažia pripraviť jedlo vždy kvalitné a chutné, avšak nie každému musia ulahodiť. Teší nás skutočnosť, že hostia si našu kuchyňu veľmi pochvaľujú,o čom svedčia recenzie, uvedené na rôznych ubytovacích portáloch.

20. 7. 2016
Info

1. veľmi pekný hotel
2. príjemná lokalita
3. dobré wellness služby
4. príjemný personál

1. stravovanie – veľmi malý výber z jedál, ktoré sa nedopĺňalo
2. na taký veľký hotel malý bar
3. upratovanie na izbe

28. 3. 2016
Svetlana

ubytovanie

strava

18. 3. 2016
Jandovalovsky

Páčil sa nám prístup personálu, boli ochotní, milí, všetko fajn, až na tie masáže…strava tiež dobrá.

Treba ešte vycibriť masáže, pretože pri masážach vo wellness hoteli chceme relaxovať a tu ešte nie je kde a pri čom. Chýba relaxačná zóna a dobrí maséri.

28. 12. 2015
Peter

Príjemný personál na recepcii.

Strava podľa nás nezodpovedala 4 hviezdičkovému štandardu. Jacuzzi len za príplatok.

1. 12. 2015
Miroslava

Krasny hotel, vyborne miesto…, zariadenie, welnes, bazen..aj strava..mali sme trosku improvizovane ranajky aj vecreru, lebo v jedalni bola uzavreta spolocnost, ale nevadilo.. Velmi dobre zariadene, ze hotelovy taxik pre Vas pride ku vlaku aj odvezie.. Uzasne

Personal, hlavne pracovnicka wellnes stale upozornovala, ze sme cez zlavomat, tak nas nemoze pustit do sauny, vecer..lebo pre nas sa zapina cez obed.a co jej povedala majitelka…akoby sme boli druhotriedni hostia..a pod, . Vecer bola sauna dost plna hosti, ktori neboli z hotela, ale z Teplic.., tak to je skoda..sauna po lahkej vecer.., je pre vela hosti fajn:-) .. Asi si neuvedomuje, ze zlavomat je jeden z najlepsich sposobou reklamy..a host vobec nema pocitit, ze je cez zlavomat…, ale mna to neodradilo uz som si zarezervovala pobyt na 6dni..mimo zlavomatu, lebo sa mi velmi pacilo, tak verim, ze budem spokojna:-)

11. 10. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.