NANOobchod.sk

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e-mailom.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Tovar, Dom a záhrada, Domáci miláčikovia

O nás

NANOTECHNOLÓGIA v posledných rokoch zaznamenala veľký rozmach. Je čoraz častejšie označovaná ako technológia 21. storočia, ktorá otvára nové možnosti pri vývoji nových materiálov.
Je to veda, ktorá sa zaoberá výskumom a následným vytváraním a využívaním extrémne malých štruktúr, ktoré umožňujú rozsiahle uplatnenie vo všetkých oblastiach ľudskej činnosti (napr. medicína, potravinárstvo, elektronika, strojárstvo, stavebníctvo…).

NANO-ČASTICE sa rôznymi technológiami aplikujú na povrchy rôznych materiálov, kde vytvárajú nano-povlak. Vďaka svojim rozmerom vniknú do najhlbšej štruktúry daného povrchu a tým chránia materiál pred extrémne chemickým a mechanickým vplyvom. Ďalšou výhodou ošetrenia nanotechnológiou je tepelná odolnosť až do teploty 450°C , tiež je stabilná pri UV žiarení a odolná voči mrazu.

Ochrana povrchu – aplikáciou nanoprípravkov na rôzne materiály, či už ide o keramiku, sklo, prírodný kameň, betón, drevo ba dokonca aj textil a kožu im dodáva také vlastnosti, ktoré zachovávajú ich stav nezmenený po dlhú dobu.
Ošetrený povrch zabraňuje prenikaniu špiny, nečistôt, mastnoty, prachu do štruktúry materiálu a tým, že odpudzuje vodu, prach a nečistota sa viaže na kvapôčky vody a povrch sa samovoľne čistí. Takým spôsobom je najvhodnejšie ošetriť fasády (kôli prachu, machu, aj sprajerom), kamenné alebo pieskovcové obklady, kroré majú tendenciu nasiaknuť vodou a na ich povrchu sa časom vytvárajú tmavé fľaky spôsobené nečistotami, lišajníkmi, hubami…, autolak, autosklá, sklenené steny, zimné záhrady, okenné tabule, strešné okná, keramika, obklad, dlažby…

Zobraziť viac

Hodnotenie podniku

Mirka

Rychle dorucenie.

Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.

Hodnotenie podniku NANOobchod.sk

Hodnotenie podniku NANOobchod.sk

3,8/5 (4 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
5 1
4 1
2 0
1 0
Mirka

Rychle dorucenie.

12. 3. 2016
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.