Hodnotenie podniku Penzión SKI Jezersko***

4,2/5 (198 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Miroslav

Pekná izba

Slabé dopĺňanie bufetových stolov, či to už boli večere resp. raňajky. Keď človek neprišiel presne, kedy začínali podávať večere/raňajky, už sa mu neušlo alebo musel dlhšie čakať. Neviem čo sa stalo, ale posledné 2 dni už boli bufetové stoly tak ako majú byť. Ochota personálu na veľmi nízkej úrovni. Nedomyslený wellness, pri vstupe do wellnessu nám nemal kto dať ani plachtu, museli sme sa ísť spýtať personálu kde vlastne sú tie plachty, nakoniec boli v strede wellnessu, nie v šatni kde si ju má človek dať na seba. O čistom uteráku ani nehovorím, ten tam nebol vôbec. Špinavá voda vo výrivke. Žiadna relaxačná hudba, ako to vo wellnesse býva. Neodporúčam.

Vyjadrenie partnera
Penzión SKI Jezersko*** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za Vašu reakciu.Naše nedostatky sme už odstránili,nakoľko niektorý hostia si švédske stoly mýlia s "jedz koľko vládzeš" večere máme formou výberu zo 4 jedál,čo sa týka wellnessu všetky závady boli odstránené.

4. 8. 2016
Gabriel

Pekne, nove izby v modernom style

Okolie penzionu: neupraveny pristup, prostredie, penzion je v strede „nicoho“
Personal: alkohol! prvy vecer/noc personal pil alkohol a bol hlucny na cely penzion!!!
Servirovaine: po dojedeni ranajok/vecere personal sa neunuval odniest riad prec ale vsetko ponechal na stole az do skoncenia casu ranajok/vecere
Strava: veceru sme nemali nikdy, lebo sme prisli v druhej polovici casu vecere a vraj, ze sa uz vsetko zjedlo a nemaju nic.. ze treba prist skor.. ranajky boli v case 8:00 – 9:00 a o 8:15 tam nebol ani 50%-tny vyber.. hlboko poddymenzovane bufetove stoly!!!

Vyjadrenie partnera
Penzión SKI Jezersko*** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za Vašu reakciu,naše nedostatky sme už odstránili.

31. 7. 2016
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.