Hodnotenie podniku  Perfect Style

4,3/5 (500 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Lea

I looked like a clown with the painted eyebrows as not only the eyebrows themselves the lady dyed but the skin as well all around without any shape, took days it came off completely… the 3D lashes were not equal to each other and the lady wanted to convince me that they are, anyway they started falling out from the second day and completely fell out on the 5th day

5. 4. 2019
Juraj

Kaderníčka chcela odo mňa doplatok za umytie vlasov 7,– EUR. To sa mi zdá nehorázne Veľa. Normálne je doplatok za umytie 2,–Eur.

Vyjadrenie partnera
Perfect Style Pred 3 rokmi

Dobrý deň,
určite nejde o omyl? V našom salóne za posledné týždne NEEVIDUJEME ŽIADNY DOPLATOK V TAKEJTO SUME. Potrebovali by sme ďalšie info aby sme to mohli vyriešiť. Jeden klient s kupónom na strih sa nás síce pýtal koľko "bežne bez zľavy" vyjde strih s umytím, ale to rozhodne nie je doplatok ku kupónu a ani sme nič také nezaúčtovali.
Ak ide práve o Vás, tak nás naozaj mrzí že sme Vás nepochopili. Doplatok za umytie ku kupónu je naozaj menej, je to iba 3,00 eur.
Veľmi nás teda mrzí že je na Vašej strane nejaká nespokojnosť.

S pozdravom tím Perfect Style

8. 6. 2018
Eli

Kaderníčke som nechala priestor aby sa realizovala…že to nechám na ňu. Výsledok sú fľakaté vlasy do zelena, s odporúčaním aby som prišla ešte čo najskôr na dotónovanie. Okrem toho si ešte vypýtala 10 Eur navyše (nie 5 ako bolo uvedené vo voucheri) a to mám silno preriedené vlasy a ani nie po ramená. Už sa tam určite nevrátim…kaderníčka nedokončila prácu a ešte k tomu pýtala nejaké peniaze..keby bol výsledok vporiadku nemám problém nechať aj 15 Eur---ale takýto prístup som ešte nezažila.

21. 12. 2017
Mar

Milá kozmetička

Uplne odflaknuta praca. Voucher bol na upravu a farbenie obocia. Kozmeticka mi nacapala farbu na obocie, pričom o vytvarovani sa neda hovorit. Farbu nechala posobit velmi kratko, teda nestihla ani poriadne zaposobit. Kedze ten tvar, ktory akože bol nafarbeny bol strasny, som rada, ze vlastne nedala posobit farbu dlhsie. Na druhy deň o farbe nebolo ani stopy. To si radsej dokreslim obocie sama, omnoho krajsie a rovnako trvacne… Velke sklamanie. Velmi zle investovane peniaze..

Vyjadrenie partnera
Perfect Style Pred 4 rokmi

Dobrý deň,
začneme tým, že k nám Ste už prišli negatívne naladená. Kritizovali Ste prácu všetkých kozmetičiek, v rámci celej Bratislavy. V takejto atmosfére bolo naozaj ťažké Vám vyhovieť. Vašou požiadavkou bolo farbenie obočia, pretože Vaše obočie je nevýrazné a na niektorých miestach chĺpky vôbec nerastú. Kozmetička Vám naniesla farbu ako je štandardom, určite nič neodflákla. Touto farbou sa majú zafarbiť chĺpky, nie je určená na zafarbenie kože, kde chĺpky nerastú. Preto tento efekt na koži vydrží cca 1 deň, ale na chĺpkoch 2-3 týždne. Vhodnejšou formou by pre Vás bolo tetovanie, kt. by rast chĺpkov doplnilo a táto metóda Vám aj bola odporúčaná. Farbenie obočia pre Vás nie je najvhodnejším riešením. Na toto všetko Ste boli vopred upozornená a mrzí nás že Ste nespokojná, hoci sme pre Vás nemohli urobiť viac.
S pozdravom
tím Perfect Style

30. 10. 2017
Bartosova

Kvalita služieb – namiesto ombre som mala žltý melir a bola som nútená vyhľadať iného kaderníka ktorý mi vlasy opravil…
Skoda peňazí a aj môjho času
Škoda že sa nedá priložiť viac fotiek, aby bolo vidieť tu katastrofu 😩

16. 8. 2017
Jezik

S poskytnutou službou som nebola absolútne spokojná, pretože namiesto pekného plynulého ombré/sombré, som mala na hlave neprirodzenú bledú farbu a výrazné odskoky, čo rozhodne nevyzeralo dobre. Preto som bola nútená navštíviť iné kaderníctvo, kde mi toto pokazené ombré napravili, čiže v konečnom dôsledku sa to výrazne predražilo. Rozhodne už toto kaderníctvo nikdy nenavštívim.

20. 7. 2017
Jana-Janica

Pani „kaderníčka“ Katka je ako osoba veľmi príjemná, no to sa však nedá povedať o kvalite jej práce. Mala som voucher na ombre, ktoré vôbec nedopadlo dobre. Vravela som, že nechcem mať žlté vlasy a pravdaže po zmyti som ich take mala, tak mi dala na to sivy toner, ktorý mi miestami chytil na zeleno (hneď som to aj oznámila a povedala mi, že to je len svetlom, avšak doma som to mala tiež zelene). Ďalej má človek z kaderníctva odchádzať s peknými upravenými vlasmi avšak ja som na hlave mala kopec oleja ani vyžehlené ani natočené, len vyfúkane, takze žiadneho finálnalneho stylingu som sa nedočkala. V ponuke bola aj zahrnutá nejaká regeneračna maska, ktorú som tiež nedostala (iba rýchle umytie vlasov a nejaký kondicioner, žiadna masáž hlavy, ani maska, atď.) Plus som ešte musela doplácať za toner dalších 10 EUR a 5 EUR za farbu (pritom mam vlasy po ramena a riedke). Miestami ma zaskočila keď sa ma pýtala, že nevie ako to ma spraviť a, že sama je zvedava na konečný výsledok a to ani nehovorím o tom, že telefonovala popritom ako ma farbiva. Z mojej skúsenosti teda tento podnik neodporúčam.

15. 5. 2017
Lipkova

Salon nereagoval na moju reklamaciu. Horsi strih som nikdy nemala. Bohuzial detailne som to videla az doma. Mail s potvrdenim rezervacie mi prisiel asi 5× a nakoniec ma namiesto farbenia a strihu mali zapisanu iba na kuru…kadernicka bola mila a ochotna ale v konecnom dosledku to nema ziadnu vahu.

27. 2. 2017
Viera

Nič.

Účes katastrofa.

7. 2. 2017
Stanislav

Celková nespokojnosť.
Dlhé čakanie na termín. Kaderníčka síce milá ale veľmi pomalá a roztržitá. Poradenstvo žiadne. Zlý strih a celkovo nevhodný účes.
V žiadnom prípade neodporúčam. Sára

12. 1. 2017
Deni

Kaderníčka noodhadla farbu, celé zle, ani dĺžku

7. 12. 2016
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.