Hodnotenie podniku  DERMACENTER & DENTALCENTER & PLASTICCENTER

4,6/5 (202 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Michal

Jedinou výhodou je dajme tomu poloha ale to je asi tak vsetko

Na dentálne hygieny chodím roky ale takúto neprofesionalitu, odflaknutu robotu a celkový zlý dojem si nepamätám. Kupón som si kupil z dôvodu že môj hygienik nemal čas a cestujem na dlhšie do zahraničia. Celkový výkon trval asi 15 minút, doktorka totálne nezorganizovana, práca bolestivá nedosledna zbrkla a maximálne odflaknutu. Namiesto pocitu kľudu a úľavy len stres bolesť a narastajúci pocit ze sa mi to snáď len zdá – absolútne absolútne neodporúčam. Len rýchlo rýchlo pieskovanie, na zuboch krvavé škvrny. Neodporúčam

8. 4. 2019
Anonym

Dentálna hygiena ktorá mi zvyčajne trvá aspoň pol hodinu (aj keď chodím skoro každých 6 mesiacov) bola tentokrát rýchlo zbuchnuta za 10 min aj s cestou výťahom. Pani doktorka sa tipujem že niekam veľmi ponáhľala ale to že ta hygiena bola tak krátka to vyhovorila na to že mám pekne zuby a nie veľa kazu ale akonáhle som prišla domov a poriadne sa pozrela tak nemám ich pekne vyčistené, doslova mám povlak na niektorých miestach. A to ako mi robila pieskovanie a čistenie tak sa mi ešte vzivote nestalo že by som potrebovala uterák a to ešte bolo málo! Pretože ten piesok a voda tiekla hore dole do vlasov po ústach všade to bola tak neprijemna dentálna hygiena že ďakujem ale už nikdy. O Tom že ani ziadna snaha o nejaké rady na čistenie alebo čosi iné vôbec (aj keď som už bola na hygiene a viem čo a ako ale predsa len sa opýtať niečo a aspoň skúsiť mi poradiť alebo povedať čosi) a to že som mala mať RTG snímku to spomenula iba tak že by sa mi zišla akože celková celého chrupu a potom som si všimla že to mám mať v cene a pani doktorka že áno ale že ja potrebujem väčší a že to aj teraz aj potom ma budú ozarovat a bolo vyslovene vidno že nechce sa zdržovať nech už môže ísť.
Tá jedna hviezdička je vyslovene iba za to že pani na recepcii bola milá a aj termín mi dohodli podľa toho ako som potrebovala ale už sa tam nikdy nevrátim a neodporúčam pretože v Košiciach je toľko dobrých miest na dentálnu hygienu za rovnaké peniaze že nevidím význam ich míňať práve tu.
A podotýkam že nemám rada písať zle recenzie pretože sa vyhýbam konfliktom ale nedalo mi to dnes urobiť výnimku. 20 Eur nie len len tak do vzduchu a ten čas ísť tam tiež nie.

25. 3. 2019
jana

Čistá klinika

Veľmi som bola nepríjemne prekvapená z ošetrenia CO2 resurfacing, kde nemali k dispozícii potrebný prístroj. Kupovala som kupón pre maminu aj pre mňa, mamina išla na tento zákrok o 2 týždne skôr a keď prišla, tak jej túto skutočnosť oznámili na miestne, že prístroj je v revízií… Tiež mala mať v cene anestetikum krém, ale na mieste jej povedali, že sa za to dopláca 18€… Takže mamina si túto procedúru bolestivo odtrpela, nikto ju nekontaktoval, že nech nechodí, že prístroj je v revízií. Doktorka len na to:" že budem musieť upovedomiť manažment, aby informovali zákazníčky, že zvyčajne vždy upovedomia.". A hľa, ja som išla na tento zákrok po dvoch týždňoch a pani doktorka mi toto isté zreprodukovala, ako mojej mamine pred dvoma týždňami: prístroj je v revízií. Ja, že nikto ma neinformoval, ona: budem musieť upovedomiť manažment…bla bla bla. A nakoniec mojej procedúry, podotýkam až nakoniec, aby pani doktorka nepristupovala ku mne opovrhovo, som jej spomenula moju maminu, pamätala si na ňu a tiež som spomenula, že mamina si zákrok odtrpela, že anestetikum ste jej nedali. Vysvetlenie: že je toho veľa a oni si nepamätajú všetky zákroky, ktoré dávajú na zľavový portál… Pre mňa chabé argumentovanie!!!! Veď klinika sama si určuje podmienky a určité zákroky, ktoré zverejňujú a poskytujú na portál. Pre mňa veľmi zlá a nepríjemná skúsenosť. Už nikdy viac na kliniku neprídem!!!!!

3. 3. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.