Hodnotenie podniku Jazyková inštitúcia LANGEM.sk - online kurzy angličtiny

4,5/5 (126 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Peeetooohkm

Prehladne kapitoly, množstvo cvičení, slovná zásoba

13. 1. 2019
Monika
25. 11. 2018
Hudak

prompnosť vybavenia

22. 10. 2018
Kejty

zatial ok, otvorila som to dvakrat, sestre som kupila tiez

15. 10. 2018
Peťka

Tento kurz naozaj odporucam kazdemu. Velmi som spokojna a dakujem.

13. 9. 2018
Perla

Páči sa mi, že kurz je online. Zároveň je dobré, že sa dá získať certifikát. Pozitívom je tiež relatívne nízka cena v porovnaní s ostatnými jazykovými školami.

13. 9. 2018
Jana

veľmi prehľadne a podrobne spracovaná gramatika

21. 8. 2018
Kristína

gramatika vysvetlená podrobne, s množstvom príkladov

bohužiaľ na môj vkus až priveľa gramatiky a časov, ktoré sa v bežnej reči veľmi ani nevyužívajú… privítala by som viac cvičení

5. 8. 2018
Mariacierna63

precízne vypracovaný kurz
Prešla som viacerými kurzami ale tento je top. Som veľmi rada, že sa našiel konečne skvelý tím, ktorý takto pomáha ľuďom pri vzdelávaní. Ďakujem

23. 5. 2018
Marek

Naozaj vynikajuci kurz! Zijem v anglicky hovoriacej krajine a tento kurz mi velmi pomaha sa kazdym dnom zlepsovat a stale viac chapat preco sa niektore veci povedia tak ako ich pocujem od inych a nie len to! Vdaka tomuto kurzu ich viem povedat sam a korektne :-) Mozem iba odporucit. Velka spokojnost.

7. 4. 2018
Martulinka00

Celý kurz je veľmi priehľadný, všetko je pekne a do detailov vysvetlené. Som nadmieru spokojná.

13. 3. 2018
Simonkorachelko

velmi dobry kurz , prehladny . Vsetko dôležité je pekne a stručne vysvetlené .

26. 2. 2018
Jana

Celkom fajn vysvetlena gramatika, občas nejaká gramaticka chybička, pri vypĺňaní testov niekedy nezaregistruje systém odpoveď a potom vyjde horšia úspešnosť.

Anglicky sa bez konverzácie aj tak poriadne nenaucite.
Nedá sa zakúpiť ďalší kupón a pokračovať v kurze tam kde ste skončili, jedine zakúpiť balík priamo u langemu za viac peňazí samozrejme.

25. 1. 2018
Juliana

Páči sa predovšetkým stručnosť a jasnosť výkladu :)

Zopár chýb v slovenských vetách (chýbajú písmenká) ale pochopiť sa to aj tak dá :)

15. 11. 2017
Denisa

veľmi prehľadné, dobre spracované do detailov, chválim si tento online kurz a odporučila som kamarátkam (kurz angličtiny)

niekedy chybné preklady, alebo niekde preklady chýbajú, som v A2 čo je pre mňa jednoduché a preklad k príkladom nepotrebujem, ale keď budem v B2, očakávam zložitejšie príklady a slovíčka, ktoré nebudem poznať, tam je vyššia pravdepodobnosť, že sa niečo naučím zle, ak si to neskontrolujem v slovníku. Ale tieto chybičky nie sú až tak časté.

Vyjadrenie partnera
Jazyková inštitúcia LANGEM.sk - online kurzy angličtiny Pred rokom

Pekný deň, pani Denisa, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu.

Je nám cťou, že sa vzdelávate s nami a rovnako nás veľmi teší Vaša maximálna spokojnosť s našim odborne garantovaným online kurzom anglického jazyka.

Mnohé vedecké štúdia, ale i „laické“ pozorovania a skúsenosti samotných študentov svedčia o tom, že pre množstvo z nich je veľmi náročné osvojovať si gramatické pravidlá a teoretické javy z anglicky písaného zdroja (keďže často nastáva situácia, že študent výkladu nepochopí). Z tohto dôvodu sú všetky gramatické javy v rámci našich kurzov (na rozdiel od väčšiny on­line kurzov, či bežných učebníc) podrobne a dôkladne vysvetlené v slovenskom jazyku a následne precízne ilustrované množstvom praktických príkladov (v angličtine). Veľkú časť príkladových viet sprevádza aj ich slovenský preklad, pri niektorých príkladových vetách slovenský preklad chýba. Absencia slovenského prekladu je však (na niektorých miestach) úmyselná, keďže neustále prekladanie anglických príkladových viet (z ktorých je použitie danej gramatiky jasné a jednoznačné) často bráni tomu, aby človek pochopil zmysel daného javu, aby sa naučil myslieť anglicky so všetkým, čo k tomu patrí. Týmto chceme docieliť, aby sa študenti efektívnejšie a rýchlejšie "preniesli" cez štádium, kedy si v hlave musia všetko prekladať (od slova do slova) a začali už podvedome myslieť v angličtine.

Ešte raz Vám chceme poďakovať za prejavenú dôveru voči našej vzdelávacej inštitúcii, ktorú ste manifestovali tým, že ste si náš online kurz zakúpili. Prajeme Vám (i naďalej) veľa štúdijných úspechov!

16. 10. 2017
Michaela

Páči sa mi spôsob výučby a celkový systém ☺️

Nic, bola som spokojná

11. 10. 2017
Peter

pacilo sa mi, ze mi prisiel v prihodnu dobu. dakujem

6. 8. 2017
Miroslav

mam rad kurzy kde si sam manazujem cas – ucim sa ked mam na to chut – odporucam

6. 8. 2017
Mariajanekova17

Oceňujem ústretovosť , individuálny prístup a pochopenie požiadaviek zákazníkov , ktoré plnia aj nad rozsah zmluvných povinností.
Ďakujem za Vašu odbornosť a ochotu.

4. 8. 2017
CiaLu

- prehľadné

- chýba preklad celých viet

4. 8. 2017
Peter

Preklad nieje kompletne v slovenčine, pomocné preklady sú niekedy v češtine

Vyjadrenie partnera
Jazyková inštitúcia LANGEM.sk - online kurzy angličtiny Pred 3 mesiacmi

Pekný deň, pán Peter,

dovoľte nám, aby sme v reakcii na Vaše hodnotenie uviedli, že všetky kľúčové vzdelávacie texty a všetky dôležité gramatické javy sú u nás podrobne a dôkladne vysvetlené v slovenskom jazyku.

V prípade, že by sa akýmkoľvek nedopatrením do našich kurzov preklad v českom jazyku neúmyselne zakomponoval, nás prosíme, kontaktujte na adrese info@langem.sk

Ešte raz Vám chceme poďakovať za prejavenú dôveru voči našej vzdelávacej inštitúcii, ktorú ste manifestovali tým, že ste si náš online kurz zakúpili.

S úctou,
Jazyková inštitúcia LANGEM
www.langem.sk

24. 5. 2017
Jakub

Pre mňa top. :)

6. 5. 2017
PhDr. Lucia K.

Fantastický kurz angličtiny, s ktorým som neskutočne spokojná :)!

Kurz je spracovaný nielen s dôrazom na jeho kvalitu a odbornosť, ale aj zrozumiteľnosť a praktickosť, čo veľmi oceňujem.

Anglická gramatika je tu nádherne a podrobne vysvetlená v slovenčine s množstvom komentovaných príkladov, pomocou ktorých si študent učivo veľmi rýchlo osvojí. Jednoducho, niečo fascinujúce.

K tomu moderná a efektívna výučba slovnej zásoby – od bežných slovíčok, cez kolokácie až po frázové slovesá, široké spektrum cvičení, precvičovanie čítania a počúvania a množstvo, množstvo ďalšieho.

Veľmi sa mi rovnako páči, že je kurz rozdelený podľa toho, či chcem študovať formou lekcií alebo si individuálne vybrať, čo mi najviac robí problém.

Patrím síce medzi veľmi náročných zákazníkov, no LANGEM splnil na viac ako 100% všetky moje očakávania! S tak detailne prepracovaným internetovým kurzom angličtiny som sa doposiaľ ešte nikdy nestretla. Bonusom je už len jeho fakt skvelá cena.

Odporúčam ho preto každému, dokonca aj tým najnáročnejším študentom všetkých vekových kategórií :)!

3. 5. 2017
Monika
22. 4. 2017
Rastislav

Moznost vyberu obtiaznosti kurzu i vyber lubovolneho poradia lekcii pocas kurzu.

18. 4. 2017
Katarinahandlovska

Skladba A zrozumitelnost učiva .

4. 4. 2017
Jarka

Dobrý systém výučby

Drobne systémové chyby pri testoch

31. 3. 2017
Elena

Páči sa mi rozdelenie pre samoukov alebo podla lekcii, kde si môžete vybrať čo vám viac vyhovuje :) je to super kurz :)

26. 3. 2017
Dominika

-kurz je prehľadný, je to veľmi dobre spracované
-cvičenia na konci každej kapitoly sú veľmi prospešné
-dobré vysvetlenie gramatiky

24. 3. 2017
Miriam

Páči sa mi koncepcia tohto online kurzu. Zrozumiteľné, prehľadné. Vhodné ako pre začiatočníkov, tak i pre pokročilých. Odporúčam na učenie alebo precvičenie svojich znalostí.

16. 3. 2017
Ivan

Veľmi dobre urobená stránka. Môžem len odporučiť každému, kto sa chce zlepšiť v angličtine.

27. 2. 2017
Mensatorisová

najma gramatika, ale vcelku je to vynikajúce

25. 2. 2017
Paulína

Tento online kurz angličtiny si jednoznačne zaslúži 5***** z 5. Presne takýto kurz som hľadala! Vynikajúci!!!!!! Z ponuky Zľavomatu ale aj iných webov mám osobnú skúsenosť s viacerými kurzami, čiže môžem objektívne zhodnotiť, že je LANGEM pre mňa tou najlepšou voľbou. Už po pár hodinách som zistila, že sa na mňa angličtina nabaľuje neuveriteľným tempom.

– strašne sa mi páči ako poctivo a detailne je v kurze spracovaná gramatika – je to presne tak ako to v ponuke deklarujú
– veľký palec hore dávam za help boxy, prostredníctvom ktorých sa vždy dozviem na aké chyby si mám dať pri preberanej látke pozor a ako sa im úspešne vyvarovať, čo je fakt veľmi praktické a užitočné
– oceňujem, že pri vysvetľovaní používajú slovenčinu takže sa nestane, že trávim dlhé hodiny pri zložitých poučkách v angličtine
– za obrovské plus rovnako považujem efektívny spôsob učenia slovíčok na základe neustáleho opakovania …najlepšie je na tom to, že to človeka skutočne baví a nenechá ho to zabudnúť ani slovíčka, ktoré sa naučil na začiatku

20. 2. 2017
Iveta

Dobre vysvetlená gramatika

Kurz nie je určený pre začiatočníkov. Veľa príkladov je bez prekladu. Ako začiatočník cvičeniam nerozumiem.

Vyjadrenie partnera
Jazyková inštitúcia LANGEM.sk - online kurzy angličtiny Pred 2 rokmi

Pekný deň pani Ivetka. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Úprimne nás teší, že ste s úrovňou odbornosti našich kurzov spokojná. Na druhej strane nás veľmi mrzí, že ste neodhadli svoju úroveň pokročilosti. Rozsah obsahu a náročnosť našich kurzov je plne v súlade s požiadavkami Spoločenského európskeho rámca Rady Európy. Ten rozdeľuje študentov na úrovni A (základnej úrovni) do dvoch nasledujúcich podskupín: Elementary (A1) - pokročilý začiatočník, Pre-Intermediate (A2) - mierne pokročilý. Existuje však ešte jedna špeciálna skupina pod úrovňou A - ide o Beginner (úplných začiatočníkov). K 28.1.2017 naša jazyková škola ponúka kurzy angličtiny pre úrovne pokročilosti A2 + B2. Aktuálna ponuka úrovní je vždy jasne prezentovaná v obsahu ponuky a študent si môže rovnako všetky naše kurzy pred kúpou bezplatne vyskúšať na našej webovej stránke. Pred začatím akéhokoľvek jazykového kurzu je avšak nevyhnutné urobiť si rozradzovací test, podľa ktorého viete presne zistiť, či je pre Vás úroveň ponúkaného kurzu vhodná. Aj napriek tejto skutočnosti by sme Vám chceli niečo ponúknuť: Náš tím lektorov už v súčasnosti pripravuje kurzy angličtiny aj na nižších úrovniach pokročilosti. Akonáhle bude takýto kurz dokončený, získate Vy (ako prvá) od našej jazykovej školy predplatné úplne zdarma. Kontaktujte nás preto, prosím, na info@langem.sk! Ivetka, vedzte, že vo Vašej snahe - zlepšiť svoju angličtinu stojíme pri Vás, pretože nám na Vás záleží. Prajeme Vám veľa síl a odhodlania pri učení angličtiny :).

28. 1. 2017
Ing. Zuzka Z.

Langem je skvely online program na ucenie anglictiny, za ktory mate moj uprimny obdiv. Odvadzate fakt skvelu pracu. Malokedy pisem recenziu na to, co si kupim, ale v tomto pripade chcem urobit vynimku. Uz po niekolkykrat som si predplatila tento online kurz, co uz samo o sebe svedci o mojej spokojnosti. Mozem sa ucit kdekolvek a kedykolvek mi to vyhovuje. Cena predplatneho je navyse neporovnatelne nizsia oproti vsetkym drahym ucebniciam a nekvalitnym online kurzom, ktore za premrstenu cenu ponukaju par nezmyselnych lekcii. S Langemom a jeho kvalitou som jednoducho nadmieru spokojna.

25. 1. 2017
Gabriel

Úžasne spracovaný kurz! Som viac než spokojný.

Doteraz som nevedel aký štýl učenia si zvolím, aby sa moja angličtina zlepšila. Zhodou okolností som sa s týmto online kurzom stretol v jazykovej škole, kde sme ho používali namiesto bežných učebníc. Všetci sme si Langem (na čele s našim lektorom) nevedeli vynachváliť. Po skončení kurzu som si zakúpil ďalšie predplatné a užíval si ten pocit, že ma učenie angličtiny konečne napĺňa, lebo veciam rozumiem.

Asi ako väčšina, aj ja som mal z gramatiky (ako z najdôležitejšej časti jazyka) v hlave dlhé roky „guľáš“, no tento kurz to zmenil. Odkedy sa učím z Langemu, mám takmer vo všetkom jasno. Hlavne mám radosť sa znovu učiť a precvičovať si angličtinu.

Jednoducho neskutočne zrozumiteľné a prehľadné vysvetlenie gramatiky, lepšie ako v ktorejkoľvek jazykovej škole alebo učebnici. Angličtinu sa tu dokáže naučiť skutočne každý.

11. 1. 2017
Mensatorisová

gramatika

9. 1. 2017
Viktória

Najlepší online kurz angličtiny, aký som kedy vyskúšala. Úplne najviac ma oslovila časť kurzu venovaná gramatike, ktorá je spracovaná famózne. Nikde inde som ju doposiaľ lepšie spracovanú ani nevidela. Navyše, množstvo praktických cvičení, tréning čítania, počúvania i slovnej zásoby. Aktuálne absolvujem kurz na úrovni B2 a som nadšená. 100% spokojnosť! Vrelo odporúčam.

22. 12. 2016
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.