Hodnotenie podniku Jazyková inštitúcia LANGEM.sk - online kurzy angličtiny

4,5/5 (126 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Perla

Páči sa mi, že kurz je online. Zároveň je dobré, že sa dá získať certifikát. Pozitívom je tiež relatívne nízka cena v porovnaní s ostatnými jazykovými školami.

13. 9. 2018
Kristína

gramatika vysvetlená podrobne, s množstvom príkladov

bohužiaľ na môj vkus až priveľa gramatiky a časov, ktoré sa v bežnej reči veľmi ani nevyužívajú… privítala by som viac cvičení

5. 8. 2018
Jana

Celkom fajn vysvetlena gramatika, občas nejaká gramaticka chybička, pri vypĺňaní testov niekedy nezaregistruje systém odpoveď a potom vyjde horšia úspešnosť.

Anglicky sa bez konverzácie aj tak poriadne nenaucite.
Nedá sa zakúpiť ďalší kupón a pokračovať v kurze tam kde ste skončili, jedine zakúpiť balík priamo u langemu za viac peňazí samozrejme.

25. 1. 2018
Iveta

Dobre vysvetlená gramatika

Kurz nie je určený pre začiatočníkov. Veľa príkladov je bez prekladu. Ako začiatočník cvičeniam nerozumiem.

Vyjadrenie partnera
Jazyková inštitúcia LANGEM.sk - online kurzy angličtiny Pred 2 rokmi

Pekný deň pani Ivetka. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Úprimne nás teší, že ste s úrovňou odbornosti našich kurzov spokojná. Na druhej strane nás veľmi mrzí, že ste neodhadli svoju úroveň pokročilosti. Rozsah obsahu a náročnosť našich kurzov je plne v súlade s požiadavkami Spoločenského európskeho rámca Rady Európy. Ten rozdeľuje študentov na úrovni A (základnej úrovni) do dvoch nasledujúcich podskupín: Elementary (A1) - pokročilý začiatočník, Pre-Intermediate (A2) - mierne pokročilý. Existuje však ešte jedna špeciálna skupina pod úrovňou A - ide o Beginner (úplných začiatočníkov). K 28.1.2017 naša jazyková škola ponúka kurzy angličtiny pre úrovne pokročilosti A2 + B2. Aktuálna ponuka úrovní je vždy jasne prezentovaná v obsahu ponuky a študent si môže rovnako všetky naše kurzy pred kúpou bezplatne vyskúšať na našej webovej stránke. Pred začatím akéhokoľvek jazykového kurzu je avšak nevyhnutné urobiť si rozradzovací test, podľa ktorého viete presne zistiť, či je pre Vás úroveň ponúkaného kurzu vhodná. Aj napriek tejto skutočnosti by sme Vám chceli niečo ponúknuť: Náš tím lektorov už v súčasnosti pripravuje kurzy angličtiny aj na nižších úrovniach pokročilosti. Akonáhle bude takýto kurz dokončený, získate Vy (ako prvá) od našej jazykovej školy predplatné úplne zdarma. Kontaktujte nás preto, prosím, na info@langem.sk! Ivetka, vedzte, že vo Vašej snahe - zlepšiť svoju angličtinu stojíme pri Vás, pretože nám na Vás záleží. Prajeme Vám veľa síl a odhodlania pri učení angličtiny :).

28. 1. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.