Hodnotenie podniku  CK Metal

4,1/5 (294 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Lubicabindas

Samotné mestá a miesta boli pekné, ale s tým nemá CK nič spoločné.
Autobus a ubytovanie bolo v poriadku.

Brusel boj fajn, mali sme naň celý deň. Ďalší deň sme boli v Zaanse Schans a poobede sme prišli do Amsterdamu, takže sme naň mali iba polovičku dňa.
V Keukenhof sme boli 9 hodín, čo je úplne zbytočné, pretože po max. 3 hodinách tam nie je čo robiť. V ten deň bola zima, snežilo a fúkalo a keď sme prišli pred piatou k autobusu a zavolali pani sprievodkyni, odbila nás odpoveďou, že nemáme vyrušovať šoférov, lebo musia oddychovať pred cestou.
Veľká nespokojnosť bola s pani sprievodkyňou(pani Jitka). Veľmi slabé vedomosti, stručné výklady. Po príchode do Bruselu a Amsterdamu s nami bola asi tak hodinku, potom nám dala rozchod a povedala miesto, kde sa máme stretnúť. Rozdala nám mapu Amsterdamu, samozrejme sme si ju museli kúpiť, takže celý Amsterdam sme museli absolvovať samy.
V Zaanse Schans a Keukenhof s nami nebola vôbec.
Celý zájazd hodnotím ako zle zorganizovaný a veľkú úlohu zohrala aj pani sprievodkyňa.
Moje negatívne hodnotenie z Holandska nie je prvé, preto by ste na tom mohli popracovať a zlepšiť.

16. 4. 2019
Gergely

benátky

S touto cestovnou kanceláriou sme absolvovali výlet do Benátok.
Len dve veci z pôvodnej originálne cena okolo 90 eur na osobu sa vyškrabala suma na 135 eur, po pripočítaní možných (POVINNÝCH) poplatkoch šikovne skovaných v zmluve a z pôvodne uvádzaných 4 dní v Benátkach sme tam boli necelé 2 dni – príklad odchod z BA o 23:00 sa už počíta ako jeden deň. Po opakovaných dotazoch na toto slovíčkárenie a klamstvá prestala kancelária reagovať. Z mnohých negatívnych komentárov som si pri svojom pozitívnom myslení povedal, že to predsa nemôže byť také zlé. Opak je však pravdou. Napríklad po príchode na hotelovú izbu sme zistili že je v nej taká zima ako vonku (december) – pri dotazoch na našeho sprievodcu nám odporučil dať si bundu, že to je v pohode… – naštatie naša znalosť cudzieho jazyka nám na recepcii zabespečila výmenu izby! Hotelový personál VS sprievodca 1:0…
V autobuse na mňa z únikového strešného okna kvapkala pri hustom daždi voda a podobné zážitky nás sprevádzali krásnymi zážitkami s touto cestovnou kanceláriou.
Ďakujem neprosím!

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 3 rokmi

Dobrý den,

je nám líto, že se Vám zájezd nelíbil, pokud nastala chyba, tak se nám určitě ozvěte a my vše v pořádku vyřešíme. Ostatním zákazníkům se zájezd líbil a vše bylo v pořádku.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

21. 1. 2019
Anonym

Sprievodca, ktorý bol vždy milý, ochotný a vedel o pamiatkách všetko. Vodiči autobusu ochotní a milí.

Celý zájazd bola jedna katastrofa. Pre Slovákov určite. Cesta z Bratislavy do Ríma trvala 24 hodín !!!!! A to preto, že trasa bola cez ČR kde sme mali 3 nástupné zástavky pre Čechov + povinné státia.
Zájazd bol naháňačka s časom. Aby sme videli čo najviac, tak sme nemali možnosť ísť ani na obed. Prvý deň sme navštívili Rím. Po tej 24 hodinovej ceste sme na benzínke vybavili rannú hygienu a vyštartovali. Od 7 hodiny do 15 hodiny sme sa nezastavili, potom sme mali 2 hodiny voľno. Zničený sme o 17 hodine vyrazili do hotela, ktorý bol vzdialený 3 hodiny cesty autobusom. A druhý deň znova od 7:15 …
Zhodnoťte sami … Ale za mňa už nikdy viac

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 3 rokmi

Dobrý den,

tento zájezd je velmi oblíbený a každý zákazník si musí projít program před zakoupením, aby věděl, jaké památky uvidí. Jedná se o přejezdy mezi městy, které jsou od sebe 300km, se musí počítat, že jede zákazník na hotel déle, poté je v hotelu **** 2 noci, druhý den jeli na hotel chvíli a to už zákazník nepíše. Jak píšete, průvodce byl ochotný, ale on musí zajistit také nějakou kvalitu, která je v podobě programu, v Římě měli zákazníci 3 hodiny volna u Colosea. U tohoto zájezdu máme tyto dvě první stížnosti, proto si myslíme, že jediný problém byl s Vesuvem, ale že začal padat sníh a vedení Vesuvu zavřelo Vesuv, to neovlivní nikdo. Bratislava se většinou naplní na dva autobusy, aby jela přímo do Říma v červnu. Pokud zákazník z Bratislavy jede např. do Francie, Holandska a dalších zemí přes ČR, tak musí vždy počítat s danou trasou. Tento zájezd je poznávací a ne pobytový, to je nutné si uvědomit.

Tým CK Metal

27. 3. 2018
Renáta

Krásne miesta, zaujímavé doplnujúce príbehy od sprievodkine. Krásny hotel v Neapole s vyhladom na more :)

Krásny hotel v Neapole uprostred najskaredsej casti mesta :( V autobuse bolo prílis chladno (klimatizácia asi nefungovala najlepsie – dole bolo teplo, hore na poschodí zima) :(

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 4 rokmi

Dobrý den,

hotel byl ****, kde můžete i na pláž. Přijíždíte na hotel ve večerních hodinách, proto kdybyste měli hotel v Neapoli, tak stejně není dobré vycházet. V Neapoli hotel nebyl. Bohužel ohledně klimatizace, pro některé zákazníky chladí hodně a pro některé málo, toto není možné nikdy vyřešit na 100% spokojenost pro všechny.
Nespletla jste si hodnocení, když se Vám tak zájezd líbil?:-), 1* hvězda je nejhorší.

Tým CK Metal

21. 1. 2018
Kristina

Holandsko je nádherné mesto, má to svoje čaro, ktoré som bohužiaľ spoznala, keď som sa odpojila od skupinky a spoznávala ho na vlastnú päsť. Určite navštívte Keukenhof a tiež dedinku, ktorá je 5 minút odtiaľ a dostane vás svojim čarom.

Osobne by som touto cestovkou nikdy necestovala. Najhorší sprievodca na svete – nevedel po anglicky, na cestu sa pýtal miestnych a o pamiatkach nič nevedel
napr. pri plavbe loďou po Amsterdame nám povedal pozrite sa tam práve poštár roznáša poštu alebo v tom dome s veľkými oknami , tam kde sa svieti býva starosta , na tom by síce nebolo nič zlé keby každý dom tam nemal veľké okná a svietilo sa v ňom. Namiesto navštívenia múzeí nás zaviedol do uličiek plných prostitútiek, pritom nikto to tam nechcel navštíviť. Tento „úžasný“ sprievodca nám večer, keď sme sa mali ísť ubytovať utiekol a my sme ho potom o 10 večer s kuframi hľadali po ceste asi pol hodinu a keď sme mu povedali, že prečo utiekol tak dodal " keď som to našiel ja, nájdite si to aj vy ". Tiež bol mrzutý keď sme sa ho hocičo opýtali ako keby sme ho otravovali. Prehliadku mestečka, ktorú sme mali absolvovať ráno sme absolvovali večer, takze nič nebolo skoro visieť a dostali sme na to 15 minút. Nemožné na stihnutie. Najhoršia dovolenka vôbec

23. 4. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.