Hodnotenie podniku  CK Metal

4,1/5 (294 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Miriam

Amsterdam hodnotím pozitívne , sprievodkyňa milá ale zlá organizácia.

Zbytočne veľa času v Belgicku, žiadne inštrukcie ani odporúčania od sprievodkyne Belgicko bolo neorganizované.

18. 12. 2019
Dušan

Celý pobyt zodpovedal cene a užitkovej hodnote.

Hodnotenie je uvedené vyššie.

12. 9. 2019
Milka

Prostredie krásne, sprievodkyňa sa snažila, vodiči príjemný, ubytovanie vybrané na jednotku.

Doprava – stráca sa čas zbieraním ľudí prišli sme o 2 dni (BA-Rím 23 hod)
Veľký počet ľudí na zájazde.

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 2 rokmi

Dobrý den,

každý zákazník si musí uvědomit, že jede s českou cestovní kanceláří. Pokud si zakoupí Itálii, tak je nutné počítat, že ne vždy se naplní 2 autobusy, aby se jelo Brno - Bratislava směr jih. Jiní klienti, kteří jezdí Francie, Holandska a další, tak nemají problém. U nás zakoupíte zájezd, který je za velmi nízkou cenu, nemůžou konkurovat žádné cestovní kanceláře ze Slovenska, ubytování máme na vysoké úrovni a to stejné autobusy min. úroveň euro 4,5,6 ale nemůže klient dávat špatné recenze, že jede přes Prahu, když si zakoupil předem zájezd a byl o všem informován. Vše má své pro a proti, proto je nutné se předem informovat a my každému zákazníkovi rádi vše sdělíme.
Snad jsme to v pořádku vysvětlili

Přeji hezký den Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

29. 5. 2019
Anonym

Najviac sa mi páčili samotné pamiatky, 1.ubytovanie vo Febro, účastníci zajazdu :)

Zmena času odchodu z BA z 13:30 na 7:00 prišla veľmi neskoro, museli sme si zohnať ubytovanie deň pred odchodom v BA čo cenu zájazdu navýšilo. Únavná a dlhá cesta autobusom do Talianska cez ČR – 24 hod :( S minimom prestávok, WC sa nesmelo používať, len v nevyhnutných prípadoch, čo pre niektorých po 4,5 pol hodinách v autobuse už bolo veľa, šoféri nám mali pripraviť kávu na vyžiadanie, bohužiaľ ani raz taká možnosť nebola, nemali vodu :) Pre CK by som odporučil začínať zájazd Benátkami, lebo po 24hod v buse a 20km prejdených pešo po Ríme, to už balili aj mladší. Ferum Romanum zostalo iba na pár ľudí. Rím je na behu, to sa nedá stihnúť všetko za 1deň, ale to sme vedeli. Druhé ubytovanie bolo 1* chrobáky na izbách, raňajky slabé, džús do plast. pohárov…Zachránila to pizzeria cez cestu :) Delegátka dobrá, len napr. keď sme dorazili do Verony za hustého dažďa po 22,00 nás hnala na prehliadku, okrem toho že sme zmokli sme balkón Romea a Júlie videli len cez mreže. Asi tretina autobusu už na výlet Veronou ani nešla. Veronu by som vypustil z programu, po celom dni v Benátkach a ostrove Burano to už bolo veľa.

Na záver pre Slovákov ak chcete mať pekný výlet 24hod do Ríma tak nie je problém, ale ak chcete ísť priamo do Ríma za 12hod voľte slovenskú CK, alebo letecky.

13. 9. 2018
Monika

- Hotel Golden Tulip bol čistý a veľmi pekný
– pamiatky, ktoré sme mali možnosť vidieť

- doprava z BA, ktorá mala byť 13:30 a bola presunutá na 7:00, pričom minibus do Brna ešte 40 minút meškal
– cesta cez celé Česko – zbytočne zdĺhavá trasa, na ktorú by bolo vhodné upozorniť v ponuke zájazdu
– nemožná sprievodkyňa. V ponuke zájazdu bolo Koloseum a Anjelský hrad, sprievodkyňa povedala, že je tam zbytočné chodiť a svojvoľne si zmenila program. Povláčila nás ku Španielskym schodom, kde dala hodinovú prestávku. Viacerí zo zájazdu by pritom ten čas radšej strávili návštevou Kolosea, ktorý mal byť na programe. Viackrát sa sprievodkyňa nevyjadrovala naspäť a bola podráždená, keď sa cestujúci pýtali.
– krátke prestávky cestou do Talianska aj z Talianska a hlavne malo byť upozornené na to, aby si človek vzal aj české peniaze. Tí, ktorí nemali bankomatovú kartu boli polovicu cesty hladní.
– Tiež mohlo byť upozornené vopred, že žiadna prehliadka Sorrenta sa konať nebude a cesta na Amalfi bude trvať dve hodiny tam a dve späť… viac ľudí by si bolo rozmyslelo, či ich Amalfi tak zaujíma alebo či ostanú radšej v Sorrente a spravia si vlastný program.

13. 9. 2018
Martin

Mesto je pekne

Zla organizácia. Hotel hodinu cesty od amsterdamu. Zla informovanosť

2. 1. 2018
Zuzana

.

-

29. 9. 2017
Jana

Nepacil sa nam hlavne autobus, ktory uz ma svoje odsluzene a rozhodne nesplna kriteria dnesnej modernej bezpecnej dopravy. O pohodlnosti ani nehovorim. Ubytovanie druhu noc bolo naozaj strasne a uplne mimo civilizacie. Co znamena pre ucastnika, ze Vas o 19.30 privezu z Canes (na ktore Vam musia stacit ani nie 3 hodiny) niekam, kde nemate moznost sa ist najest ani prejst (okolo Vas su velkosklady). CK Vam ponuka ako alternativu parky od soferov. Uplnou bodkou bolo zistenie, ze mi vzdy mrzuti soferi pri „ukladani batoziny“ roztrhali novy kufor. Mozem to len zhrnut, ze ponuka CK sa nam javila velmi atraktivna, ale boli sme velmi velmi sklamani. Nikomu neodporucame.

21. 8. 2017
Nika

Zaujímavé miesta, šikovná a milá sprievodkyňa (a trpezlivá), dobrá organizácia, pekné ubytovanie.

Najhorší autobus sveta – meškanie, málo priestoru, voda tečúca z klimatizácie.

6. 7. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.