Wellness Pension Barca

3,5 / 5 (6 hodnotenie)

Dnes otvorené: 10:00–21:00 Zobraziť všetky dni

http://www.pensionbarca.sk
recepcia@pensionbarca.sk
+421 918 341 466

Právě teď nabízíme

Hodnotenie podniku Wellness Pension Barca

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,5/5 (6 hodnotenie)
Roman

vrátili peniaze

Studena voda sauny nefunkčne

4. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ingrid

Skutočne teplá voda v bazéne. Sauna pekná, osvieženie po saune je nie len sprcha, ale aj vedro so studenou vodou. Pani na recepcii príjemná a ústretová.

Recepcia s pánom, ktorý obsluhuje saunu nekomunikujú. Po príchode sa pán saunár tváril, že saunu nemáme zaplatenú, šiel si to zisťovať a keď to zistil, trvalo viac ako 20 minút, kým bola sauna spojazdnená – z času, ktorý sme mali zaplatený. Nadôvažok, kým pani na recepcii pre telefonickej rezervácii sľúbila, že nás dáva na čas, počas ktorého už budeme v saune a bazéne sami, pán saunár prišiel s inou „rozprávkou“ a to, že hotelový hosť si praje byť v tom istom čase v saune a bazéne. Ale že to nebude dlho trvať. A že ak sme chceli byť sami, mali sme si priplatiť niečo, čo volajú „VIP“ (o tom nás ale nikto neinformoval, prvý krát sme sa túto informáciu dozvedeli v plávkach v bazéne :-)). Stalo sa, hotelový pán hosť došiel. Všetko bolo o.k., ale rozprávali sme aj s ním a zistili sme, že pán saunár mal rozdielne interpretácie – hotelovému pánovi totiž povedal verziu , že do sauny môže ísť len za príplatok a vybaví mu tam len jednu rodinku :-) Takže si musel priplatiť :-) Aj tu platí overené príslovie – keď vieš dobre klamať, akoby si sa nový jazyk naučil… Pán saunár – nevie :-)
Čistota priestorov priemerná, vo vode plávali kúsky peny (z detských plávacích pomôcok – chodia tam plávať bábätká), čo je pri plávaní dosť nepríjemné a nechutné. Bola to taká priemerná slovenská skúsenosť – raz a už viac nie!

26. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.