Hodnotenie podniku  Laura Lombardi - Manikúra

1,3/5 (8 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
M

Smutné, že si niekto s takýmito schopnosťami otvorí salón a hrá sa na profesionála.
Prvá zlá skúsenosť bola, keď som sa objednala, na daný termín som prišla a salón bol zatvorený, nikto mi nedal žiadnu informáciu. Plánujete si deň, odchádzate skôr z práce a zbytočne.
Druhá zlá skúsenosť: Spracovanie a kvalita gélových nechtov. Nechty boli spracovane úplne otrasne a nekvalitne, krivé, hrboľaté, nedolakované, tvar na každom nechte iný, nehovoriac o tom, že na druhý deň sa začali jeden po druhom odliepať a o všetko zachýtávať, bola som nútená objednať sa do iného salónu na odstránenie. Moje nechty boli strašne zbrúsené, čiže lámavosti som sa nezbavila do dnes. A taktiež paleta farieb lakov, z ktorých som si akože mala vybrať – na salón nič moc a keď som si aj nejakú vybrala, zrazu sa nenašla v šufliku… Dĺžka trvania bola vyše dvoch hodín…
Tretia zlá skúsenosť: Reklamácia a žiadosť o vrátenie peňazí, milá pani sa odvolávala nie na svoje schopnosti ale na nekvalitný materiál… a podobne… nebudem komentovať, do dnes sa mi peniaze nevrátili, naviac som si musela zaplatiť odstránenie.
Neodporúčam!!! a ak niečo tak buď zmeniť pani manikérku alebo takýto salón zatvoriť!!! Všade, kde som si Vás po dohľadávani kontaktu pri reklamácií otvorila boli len sťažnosti a nie len na nechty, ale na všetko!!!!

11. 5. 2018
Eva

nevybavená prevádzka, žiadne prístroje, malý výber lakov a potrebných vecí k manikúre a gélovým nechtom. Prvý krát sme sa dohodli na termíne, pracovníčka vôbec nedala vedieť, že nepríde, hnala som sa cez celé mesto, čakala 30 min, telefóny nebrala, až potom po 10 hod. mi prezvonila, dohodli sme nový termín ale už toto bolo veľmi zle, že nedala ani vedieť, ani nezavolala, a potom keď urobila tie nechty čistá katastrofa, hneď po 2 hodinách išli dole, lebo by som sa hanbila chodiť s takými, to môže robiť nechty bezdomovcom, ale nie v salóne, jeden veľký otras- keď to nevedia nech to ani nerobia, to čo má byť za služby___???

2. 5. 2018
Lucia

Posudte sami

23. 4. 2018
KrisTína

Cakala som, dlho to trvalo. Odflaknute. Nedorobene. Neprofesionalne.

16. 4. 2018
Veronika

Možnosť parkovať blízko podniku.

Objednala som sa na gellak, pani majiteľka mi potom ešte 4-krát volala a stále sa ma pýtala na kedy som objednaná, čo bola jedna z prvých veci, ktoré ma zarazili. Keď som prišla do salonu, bola tam ona aj manikerka, ak sa to tak dá nazvať. Začali na mne skúšať – prvýkrát novu technológiu, aby môj predošlý gél lak odstránili – vraj ak to fungovalo vo videu ma YouTube, tak to bude aj u mna. To ma dosť zarazilo s navyše keď predo mnou povedala, že nemá na to adekvátne vzdelanie, tak sa školí podľa videí. Začala vykladať gél laky – ale vraj sú hnusne, tak že mi dajú obyčajný lak a na to gél, na čo som reagovala , že keby si chcem nalakovať nechty obyčajným, tak si to urobím sama doma. Potom pani nechtarka, mi začala gél lak supat dole drievkom – a keď mi už zadrela do môjho nechtu, ktorý poškodila , tak som sa zdvihla s nedokončenými nechtami a odisla som preč , že sa nedám dokaličiť! Pani manikerka podľa mna gél lak v živote nerobila, o majiteľke ani nehovorím! Čistá katastrofa, neprofesionálne, stôl špinavý, absolútne neodporúčam. Šla som do iného salónu, kde mi nechty opravili a urobili postupom takým , akým sa má. Tieto dve amatérky neodporúčam ani zadarmo !!!!

Vyjadrenie partnera
Laura Lombardi - Manikúra Pred 3 rokmi

Dobry den . Odstranenie gel laku acetonovym odstranovacom sa pouziva podla mna bezne v niektorych salonoch. Sama ako to mam odskusane a funguje to ale iba do urcitej miery a to je tak ze ten gel lak povoli o nieco viac sa rozpusti no treba to este trochu zbrusit. Peniaze sme vam vratili naspat. skodova ste neboli. Mrzi ma ze vam to robila s drievkom chcela som vam to dokoncit ja s pilnikom ste odmietli. Setrnejsi spobob som vam chcela spravit pre vase nechty. dakujem. Mam vzdelamie v odbore telova kozmetika manikura pedikura a masaze, gel lak technologiu som sa snou stretla na kurze modelovanie gelovych nechtou a nail art. ze manikerka to videla z videi za to nemozem v skole ju to neucili a ja som ju to neucila. ze som vam volala viac krat po sebe som nemala ulozene cislo. Manikerka s nami nespolupracuje mame novu.

10. 4. 2018
Anonym

Milé, mladunké, málo skúsené dievča, kt. sa učí čo je super, len by nato mali upozorniť vopred. Inak jej fandím a verím, že raz bude šikovná manikérka.

K nechtom len toľko, že zajtra idem k druhej nechtárke na ich odstránenie a prerobenie. Síce moje totálne obrúsené až bolavé nechty už nezachráni nič, ale aspoň tento gel lak bude preč. Trvanie nebolo 30–40 minút, ale takmer 2 hodiny. Je mi to lúto, ale neodporúčam.

Vyjadrenie partnera
Laura Lombardi - Manikúra Pred 3 rokmi

Dobrý deň Milé zákazníčky. Ponasnažim sa nespokojnosť odstránit. Trvanie procedúry časovo ohraničené nieje. Aj materialy som kúpila nové. Verím v to že budete spokojné. Manikerka skončila 4 rocnu maniker pediker je mladučka,ludia sa učia celý zivot no vy na to doplacat nebudete. Dakujem

4. 4. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.