Hodnotenie podniku  Hotel Magnólia****

4,2/5 (476 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Marián

Slabe ranajky

7. 12. 2020
Iveta

Vysoko hodnotím ochotu personálu a hlavne izbového servisu.

Starší hotel, kde zastal čas v minulom storočí, príliš malé izby, Okolo postele sa nedá prejsť bez získania modriny na nohe. To isté platí aj na vankúš, nepohodlný, starý, Kúpeľňa vyžaduje rekonštrukciu a hlavne odstránenie smradu.

20. 11. 2020
Erika

prach v kupelni

15. 10. 2020
Zuzana

Lokalita a prostredie super, parkovanie rovno pri hoteli (ale za poplatok), jedlo – chutné, dobrý výber, milá obsluha. Hotelové izby príjemné. Veľké sklamanie však z wellnessu…

Sklamanie z wellness centra – hľadali sme ubytovanie práve pre wellness, čo sľuboval aj voucher (a pekná fotka/vizualizácia). V priestoroch bolo chladno, vírivka bola len na určený čas (15 min každý, objednávalo sa deň vopred), masáže sa nedali doobjednať (jedna masérka, málo kapacít na 4**** hotel veľmi slabý wellness, sauny tiež na rezerváciu. Chceli sme to zachrániť blízkym centrom thajských masáží rovno v areáli hotela, dopadli sme podobne – nič voľné, žiadne alternatívy…

30. 9. 2020
Anonym

Izba bola pekná, pohodlná, večere boli dobré, výber pestrý, obsluha šikovná

Kúpeľňa bola na štvorhviezdičkový hotel slabšia. Prístup do wellness bol časovo zle nastavený. Vôbec som ho nevyužila

27. 9. 2020
Anonym

Poloha hotela
Personál
Prerobené izby

Tenké steny a hluk
Stará kúpeľňa a balkón
Hotel neodporúčam mladším párom.
Slabšie večere

8. 9. 2020
Anonym

Hotel neurazil ale ani neprekvapil. Mali sme však trošku väčšie očakávania.

Apartmán pekný.

Jedlo dobré a dostatok. Jeden deň sme sa nenajedli, vzhľadom k tomu že všetky jedlá boli s mäsom. Určite by sme stále dali na výber aj niečo bezmäsité (špagety s mäsom to nie sú ;)..), príp. niečo sladké.
„Akcia“ v Regal burger, hranolky a nápoj zdarma ku každému burgru..no keď stojí ten samotný burger 6–7 € tak prečo nie :D

Pešia zóna, dá sa bicyklovať, korčuľovať. Kúpalisko priemer, ale v pohode bolo.

Kopec kaviarní v okolí kde to večer na teraskách žije :)

Ale celkovo na to koľko máme pocestované po Slovensku a ubytovaniach, nemôžeme povedať že by sme hotel zrovna odporúčali priateľom. Za rovnakú sumu, prípadne za lacnejšie, sme na iných miestach mali „oveľa viac muziky“ :)

Parkovisko – celé zle. Malé na tak veľký hotel, žiadne miesto, 15 eur parkovné, aj to keď raz autom odídete, nemáte sa kam vrátiť. Takže buď parkovať na mestskom, alebo striehnúť na voľné miesto a už sa autom z parkoviska nepohnúť.

Recepcia zdvihla na hotelovej linke až po niekoľkonásobnom pokuse o dovolanie sa – ale chápem, zrejme tam bol sám, no vraj je to aj SOS linka.. :D

Na raňajky na výber aj 4 sirupové vody, na večeru ani čistá voda.

Personál zamrzel asi najviac, všetko je to o ľuďoch..čašníci zvyknutí na prepitné, podľa toho prístup asi :)..recepcia bola tiež v iných hoteloch ochotnejšia. Mali ste pocit že ich otravujete. Jeden večer sme sa šli prejsť, 24 hod recepcia a o 22hej hotel zamknutý. Keď sme sa dostali dnu, recepčná ani bu ani mu k tomu že sme museli čakať. V dobrej myšlienke sme sa opýtali do kedy sa vracať aby sme do budúcna vedeli, odvrkla len že no keď je sama tak asiže zamkne keď si musí odskočiť..brr veď dobre chápeme :D takže do wellnessu sme pozrieť radšej ani nešli.

Hotel robiť program prevažne na víkend, ktorý bol samozrejme vybookovaný trojdňovkami, takže si za rovnakú cenu kúpite pobyt cez týždeň bez programu a na dni s programom už musíte ísť domov lebo je plno ;)

Trošilinku nedomyslene..ale gro je asi prístup ľudí, ktorý keď sa chce, dokáže napraviť veľa ;)

7. 9. 2020
Anonym

Ok.

Neupravené okolie pred hotelom (na fotografii). Problémy s parkovaním. Hlučná vzduchotechnika, ktorá ruší ubytovaných na strane od rieky Váh.

9. 8. 2020
Lara22

Piešťanské kúpele majú krásny areál, park, aj keď žiaľ, už nie sú tým, čo bývali. Veľké sklamanie s poskytovaním služieb.

Ubytovanie v htl. malo byť po 14,00 hodine, o 14,30 izba ešte nebola pripravená, čo by až tak nevadilo, po pol hodine sa opýtania na recepcii, či už sa dá ubytovať, mi bolo povedané recepčnou, aby som išla hore a vyhľadala pani upratovačky a priamo sa ich opýtala, pretože recepčná im už nechce volať. Opýtaním sa na živú hudbu na terase mi bolo oznámené, že v stredu odchádzam, živá hudba je v piatok, tak mi to nebude ani hovoriť. Na otázku v akom čase funguje terasa, kde sa dajú zakúpiť hamburgery, som dostala odpoveď, že sa tam mám prejsť:-) Po príchode na izbu som ostala prekvapená ustlaním postelí, na 4* hotel by človek očakával všetko krásne povystierané. Akýkoľvek iný menší penzión by schoval tento htl. do vrecka. Myslím si, že v tomto htl. neplatí „Náš zákazník, náš pán.“ Majú rozhodne čo zlepšovať.

1. 8. 2020
Mgr. Alexandra

Hotel je priamo v centre, nemáte ďaleko do kúpeľného mestečka. Kúpeľné mestečko je naozaj krásne.
V hoteli sa nachádza bazén, žiaľ nedá sa využívať celý deň.

Hotel je priamo v centre, takže nočný pokoj nehrozí. Mali sme izbu do centra a do 4 rána tam vykrikovali opití ľudia + hlasná hudba. Izby nie sú klimatizované a sú veľmi malé. Ako manažérka iného hotela odporúčam tento hotel pre mladých a max na dve noci aj to nie v horúcich letných dňoch. Večerná grilovačka – nepodáva sa to priamo od kuchára, jedlo sa berie dnu do reštaurácie a pokiaľ tam kuchár všetko naberie jedlo je už studené, sú nedôslední v príprave pokrmov. Naložila som si špekačku a zahryzla som do želiezka s čím sú spojené špekačky. Upozornila som nato čašníka a nepovedal ani prepáčte …
Raňajky pomaly dokladali, čakala som 15 min. na slaninu – priniesli za jeden tanierik čo sa hneď minulo.
Moje celkové hodnotenie je, že majú na čom zapracovať, majú obrovskú výhodu, že sú priamo v centre, ale upozorňovala by som klientov na zvýšený nočný hluk. Pouvažovala by som aj nad klimatizáciou a výmenou postelí za nie spojené postele ale za klasickú manželskú posteľ.

27. 7. 2020
Mária

Poloha hotela je velmi dobra, blizko k mestu aj ku kupelnemu ostrovu. Vecere boli velmi dobre, ale na ranajky bol slabsi vyber.

Izba pre 2 osoby je malicka, kupelna ma velmi vysoku vanu. Bezpecnostny sejf na nasej izbe sa nedal pouzit a za cely pobyt nam ho neprisiel nikto po nasej ziadosti opravit a takisto ked sme mali ine pripomienky (napr. nedodany sprch. gel do kupelne), nevyriesili ich. Hygiena nebola stopercentna, na zemi bol arasid ked sme prisli a za cely pobyt nezmizol :)

26. 7. 2020
Anonym

ubytovanie v pohode, aj strava

wellness o ničom, bazén studený, procedúry aby sa nepovedalo

Vyjadrenie partnera
Hotel Magnólia**** Pred rokom

Dobrý deň,
ďakujeme za pozitívne hodnotenie ubytovania a stravy. Na skvalitňovaní wellness služieb neustále pracujeme.
Teplota vody v hotelovom bazéne je 29 stupňov ako uvádzame na internetovej stránke hotela. Bazén je vhodný v zimných mesiacoch skôr na rekreačné plávanie.

obchodné oddelenie hotela Magnólia

17. 12. 2019
Anonym

Hotel priamo v meste, výborná lokalita, príjemní personál.

Izba bez balkóna.

5. 12. 2019
Ingrid

Lokalita super, jedlo fajn.

Sauny slabé.

5. 12. 2019
Anonym

Prostredie hotela, lokalita

hotelove upratovace služby, WC v pohyblivom stave, malá izba pre 2 dospelých a 2 dietí.

2. 12. 2019
Miriam

Izba pekná, večere výborné, personál ochotný.

V 4 hviezdičkovom hoteli (porovnávam s inými dvoma) som očakávala na izbe varnú kanvicu, papuče, župan (boli sme si zobrať na recepcii, na konci pobytu sme doplácali 5€ za 1ks županu, na čo sme neboli upozornení), wellness centrum malé, chaos, 2 sprchy so závesom pre wellness aj bazén, na druhý deň sme ho navštívili iba na 1 hodinu. Záchod splachoval na 4 raz, kúpeľňa pôsobila druhotriednym dojmom.

27. 11. 2019
Jarmila

Veľmi milý personál od recepcie cez upratovačky po jedáleň – tú by sme hodnotili na 5 hviezdičiek. Výborná kuchyňa, bohatý výber jedál, personál v jedálni nás vždy milo privítal, vysvetlil ako to tam funguje, okamžitá obsluha. Krásne upravený interiér recepcie. Blízko do centra mesta. Pohodlné postele, teplúčko na izbách. Plávanie v bazéne – vo večerných hodinách.

Parkovanie obmedzené – na cca 200 ubytovaných niečo nad 30 parkovacích miest. Na rampe na parkovisko mi chýbalo oznámenie, že rampu otvára pre zákazníkov recepcia hotela – nám tak začalo 2hodinové trápenie so zaparkovaním. Wellnes- 1 vírivka. 3 sauny a bazén 5×10m je na takú kapacitu hotela veľmi málo. Hneď po ubytovaní si musíte objednať wellnes, kde sme si odstáli asi 30min v rade na termíny. Vírivka je len na 15min ale nakoľko tam nastal chaos s posunom termínov, tak sme si ju užili až 10min. Pokiaľ ste dvaja, tak vírivku zdielate s ostatnými ubytovanými. Inak by nebolo možné vyhovieť všetkým zákazníkom. Večer už sauny nešli. Boli sme vyše 20min v infrasaune o cca 18:30 a uschlo na mne ešte aj to čo som sa osprchovala. Prvýkrát v živote som išla zo sauny suchá. Prešli sme do parnej sauny, tam chvílku išla para ale len na krátko a potom aj tá sauna prestala fungovať. Žiadna para tam nebola a od zeme už išiel chlad. Viem, že sme mali na to upozorniť, ale už sme čakali na vírivku, aby sme sa tam vôbec dostali, tak sme sauny potom neriešili. Cez deň je v bazéne veľa ľudí, veľmi tažko si zaplávate. Ak si chcete objednať maséra, treba hneď ako sa ubytujete, inak už nie je voľný termín.

25. 11. 2019
Sla

Vynikajúca strava, výborné raňajky aj večere, na husacie hody budeme dlho spomínať. Izba pekná, poloha hotela fajn

Nepríjemné slečny na recepcii(páni. ok) Nemohli sme si dokúpiť sľúbený wellnes balíček. Tak isto boli vypredané thajské masáže, na kt.sme mali mať 10%zlavu.

20. 11. 2019
Susanne

Poloha hotela, cistota, sluzby recepcie a wellnesu

strava, velmi slaby vyber hlavne pri veceri

9. 11. 2019
Mária

Poloha v centre, bazen , personal

Ponuka stravy v 2. Den

5. 11. 2019
Martina

Izby malicke ale pekne zariadene. Mali sme prechodove dvere do druhej izby co bolo super.

Wellnes nic moc. Objednat sa na wellnes a nemat si ani kde sadnut po saune… velmi zle…masaz…naraz dvaja klienti a neustale tam niekto chodil…cele zle…ocakavali sme od hotela ovela viac.

2. 11. 2019
Pán Marek zo Slovenska

Lokalita pekná, pekná recepcia a reštaurácia, milí personál a skvelá kuchyňa

Wellness pobyt… Ha ha ha!!! Odporúčam vedeniu hotela aby navštívilo hociktorý wellnes na Slovensku lebo to čo hotel ponúka má od wellnesu ďaleko. Takisto by bolo vhodné investovať do zariadenia izieb a kúpeľne a aj do fasády hotela lebo odér ubytovne R. O. H ktorý bol kedysi dávno prekrytý slabým pozlátkom cítiť z každého kúta.

30. 10. 2019
Tomas

Strava

Parkovisko

30. 10. 2019
Ľubomír

Parkovanie velke minus

23. 10. 2019
Jozef

Príjemné prostredie hotelovej recepcie s reštauráciou. Bohatá strava, ochotný personál.

Preplnenosť termínov Wellness centra. Ponuka bola bohatá, no z časového hľadiska neuskutočniteľná zo strany hotela. S tažkosťami sme našli 2× 30 minút na masáž. A to manželka ani nebola. Ide pravdepodobne o starší rekonštruovaný hotel, čo bolo vidno na balkóne. V izbe bol plafón zatečený s nalnúpnutou omietkou. V porovnaní s vynovenou recepciou sú izby takmer v pôvodnom stave so základným vybavením. Počas pobytu nás prekvapili poplatky za župan či parkovné v areáli hotela.

22. 10. 2019
Juliana

Strava, poloha hotela

Welnes, zastaralá kúpeľna+nestabilný záchod

22. 10. 2019
Jarka

Strava dobrá, dostatočný výber, krásny výhľad na vodu a hory

špinavý koberec, fľaky, bol z toho veľmi zlý dojem, až sa človeku hnusilo stúpiť bosou nohou na koberec, masáže obsadené, vírivka 15 min. veľmi málo

15. 10. 2019
Katarina

vyborna lokalita, zrenovovane izby.

strava priemerna, welnes len na objednanie 1 krat za pobyt.

2. 10. 2019
Monika

Hotel je príjemný, parkovať sa dá pred hotelom, pustia vás cez rampu. Hotel je blízko pešej zóny, niekoľko sto metrov. Situovaný je veľmi dobre, dokonca aj Aupark je blízko, kostol.. Raňajky boli štandardné ako v hoteloch, nie je čo vytknúť, každý si niečo vyberie. Na večeru sme jeden deň išli neskôr a stále si bolo čo vybrať, jedlo dokladali podľa potreby. Wellness je skôr ako doplnok, bolo tam čisto a fajn, bohato stačia 2 hodiny. Dlhšie by sme nevydržali, bazén má hĺbku 1,5m. Takže je to skôr pre plavcov, na čľapkanie ani nie. Vírivka nič moc, ale tie 3 sauny boli v pohode. Možnosť výpožičky županu za poplatok sme tiež využili. 3 hviezdičky dávam kvôli tomu, že sme to mohli porovnať s inou ponukou pred rokom v Trenčianskych Tepliciach a tam bol wellness na inej úrovni. Inak nie je čo vytknúť. Počas pobytu bol aj na izbách pokoj, žiadne rušivé elementy, hostia. Deti sme nestretli v hoteli žiadne počas pobytu. Skôr dôchodcov,

nič extrémne, nič čo by vadilo tak aby nám to znepríjemnilo pobyt.

26. 9. 2019
Lenka

Izba menšia ale útulná, jedlo dobré, personál super. Oddýchli sme si.

Trochu neporiadok pri raňajkách

25. 9. 2019
Jana

dobrá ale tradičná strava

služby na úrovni trojhviezdičkového hotela

23. 9. 2019
Pavol

strava na 1, prostredie vynikajúce, personál v pohode.

Bazén iba na plávanie žiadna tryska vírivka polofunkčná, V jedálni strašné teplo, na **** hotel neporiadok.

28. 8. 2019
Alena

ústretový personál

ponuka raňajok bola každý deň rovnaká

21. 8. 2019
Emilia

Lokalita bola krásna. Personál ochotný.

Dvere na izbách nedoliehaju. Mali sme pocit otvorených dverí… zvýšený hluk z izieb a chodieb. Balkon úzky kde sme sa ledva vošli. Pavučina na izbe a špinavé uteráky. Virivka nebola v cene pobytu platila sa zvlášť 9e za 30min. Žiadna informovanosť o možnosti využitia ponúk pobytu.

1. 8. 2019
Ľuboslav

Strava bola fajn. Personál bol v poriadku. Čistota bola tiež v pohode, až na kopu pavučín na balkóne.

Hotel z vonku vyzerá, že najlepšie časy má už za sebou. Inak izby boli zariadené novým nábytkom. Kúpelňa by už potrebovala trochu zrenovovať. Chýbal mi tam ventilátor, lebo WC a kúpeľňa spolu, to nie je najlepšie riešenie. Potom mi chýbala zástena na vani, lebo pri každom sprchovaní bola všade voda.

22. 7. 2019
Slavita12

Prostredie príjemné, aj obsluha

Fungoval len 1výťah..

20. 7. 2019
Robert

Lokácia hotela v centre. Prístup čašníkov v reštaurácii..

Ranné plávanie v hotelovom bazéne mi chýbalo. Nestrážené podzemné parkovisko…

12. 7. 2019
Zuzana

Hotel ma veľmi dobrú polohu-priamo v centre, hneď pri vode. Pekný výhľad z balkóna. Neobmedzené možnosti prechádzok.
Večere boli chutné, ajkeď to dopĺňali trocha pomalšie…
Pohodlná posteľ, čistá kúpeľňa.
Drink na privítanie výborný.

Problém s parkovaním, dostupné len platené parkovisko. Recepcia nás neupozornila, že aj podzemné parkovisko k hotelu je platené, ajkeď nie je za rampou a na konci pobytu si zaň pýtali 12 EUR.
Žiadna klimatizácia.
V blízkosti hlučný podnik-Regal burger. Hluk až do 1 rána! Bolo to počuť na 4.poschodie, napriek zatvorenému oknu, príšerne nahlas. Navyše bolo na izbe horúco a nemohli sme si kvôli tomu hluku ani vyvetrať. 4*hotel by podľa mňa mohol mať klimatizáciu.
Špinavé stoličky na balkóne (zašpinili sme si nohavice) + pavučina.
Ovládač k tv nechutne špinavý.

10. 7. 2019
Marta

ďakujeme za benifity (loď, múzeum, kuvítací drink, zmrzlina), Ochotný personál či už na recepcii aklebo v reštaurácii.

V kúpelni chýba vetranie – ventilátor alebo ináč… najmä v tomto horúcom období. Slabé splachovanie – minie sa veľa vody a ešte na leto sitá na oknách.

26. 6. 2019
Bibiana

Služby nie vždy uspokojivé

12. 6. 2019
Katarína

Hotel a izba boli fajn

Na izbe sme mali po predchadzajucich hostoch nevynesene smeti
V cene poukazu sme mali 2 hodiny wellnes co mala byt virivka a sauny avsak po prichode sme sa dozvedeli ze virivku im donesu az v pondelok, teda po nasom pobyte a ze mozme sa dve hodiny saunovat, co je uplne od veci.
Jedlo na hoteli bolo velmi zle, ci uz bufet pocas vecere alebo aj jedlo z menu.

13. 5. 2019
Anonym

Bola som v hoteli uz 2× s max.spokojnosťou.
Celkový pobyt hodnotím kladne. Lekár, procedúry, recepcia, upratovanie, raňajky-100%
Mám rada tento hotel a iste budem spokojná tak, ako v minulosti.

V bazéne by sa nemalo plávat craulom, aby sa tam vošli aspon 5 ľudia a nie 1. Večere boli podávané, bolo nás málo, ale ani vtedy nemala klesnúť úroveň jedla a obsluhy tohto hotela.

13. 4. 2019
Ludmila

Personál, obsluha

Wellnes K dispozícii bol len studený bazén Sauny za poplatok ešte o 16.tej nefungovali Župan bolo treba doplatiť V 4.hviezd.hoteli som to nezažila

18. 3. 2019
Andrea

welnes veľmi slabí

10. 3. 2019
marian

Výborný personál. Vsetci prijemne ochotní s vlastnym vkladom k spokojnosti zakaznikov.

Vodný svet. Diferencovaný v rôznych balíkoch. Čistota a hygiena. Z prostredia je nielen citiť, ale aj vidno sporadicke upratovanie, ktore hviezdičkam hotela absolutne nezodpovedá.

4. 3. 2019
Anonym

Lokalita super, na skok do kúpelov, strava veľmi chutná, izby čisté, rehabiltačné a relaxačné procedúry vykonáva ochotný personál

Relax centrum má pomerne neútulné prostredie, uterák na lehátku pri masáži vás tlačí do čela, vadili mi pootvorené dvere na miestnosti, nakolko masér potreboval mať asi prehľlad, kto ide do bazéna. Vírivka so špinavou vodou

26. 2. 2019
KIKA

Strava bola v poriadku. čo sa nám páčilo bola vaňa na izbe aj keď kúpeľňa nezodpovedala podľa mňa 4*(vypadané špáry pri obkladačkách aj dverách, zelené točky na vani),

nepáčil sa nám wellnes, išli sme na pobyt s tým, že si ideme oddýchnuť, bazén malý na taký veľký hotel (bol nonstop plný starších ľudí), vírivku sme mali v rámci kupónu na pol hodinu sami pre seba ale medzi bazénom a saunami takže súkromia moc nebolo, ale to by až tak nevadilo ako to, aká je hlučná tá vírivka(akoby bolo zapnutých 5 vysavačov naraz), tam ste si nepočuli vlastné slovo a keďže to bolo hneď pri bazéne a saunách tak o nejakom oddychu sa hovoriť nedalo, dokopy asi 5 lehátok a 1stol so 4 stolickami pri bazene pri saunách 1stol so 4 stolickami, takze toto ozaj nie je hotel na wellnes oddych, pretože tusa buď v bazene nemate kde pohnúť alebo vam v celom wellnese hučí vírivka alebo si po saune nemáte ani kde sadnúť a oddýchnuť. chceli sme si zajednať aj masáž, pani nás asi 3 krát odbila s tym ze mame prísť neskor lebo ze maju prist aj iný hostia ktorí majú masaž v cene kuponu a najskor sa musia zahlasit ti, tak sme sa potom na to vykaškali a masaž si ani nedali. Isto teda tento hotel neodporúčam ak idete za oddychom a wellnesom. Tenké steny na izbách okolo 23.00si začal vedľa nás niekto napúšťať vaňu a bolo to akoby v našej kúpeľni. Pri každom spláchnutí záchoda v inej izbe sme to počuli aj na našom wc.

20. 2. 2019
Janka

Strava

Welnes a platene parkovisko

19. 2. 2019
Jana

upratané izby, dobrá strava

župan za poplatok, hotelové parkovisko za poplatok, wellness slabý, nebola voda v džbánoch na pitie, na oddychových lehátkach bolo chladno

12. 2. 2019
Miroslav

Lokalita , príjemný personál, ústretovosť

Raňajky – 1.deň , – kvalita , ponuka / pečivo vhodné na výrobu strúhanky , slabý sortiment ponúkaných jedál – vianočka a orechový koláč kúpené v obchode, misa z jedlom skoro prázdna. Za predvedené raňajky by sa nemusela ani hanbiť staničná reštaurácia 4- tej cenovej skupiny na regionálnej trati.
Nápoje – v poriadku.
Po reklamácii u servírky , bola misa doplnená , bolo mi ponúknuté , že mi môžu spraviť praženicu .
Po reklamácii prišla – asi vedúca pracovníčka – atraktívna blondína , skontrolovala sortiment a odišla bez slov.
Po čase prišla druhú asi nad vedúca pracovníčka , tá pozrela sortiment a bez slova odišla – tá bola pre zmenu tmavovláska.
Raňajky – 2.deň – v poriadku tak ako sa patrí pre hotel, ktorý
je zaradený do kategorie – 4.hviezdičky

26. 1. 2019