Hodnotenie podniku  Wellness Hotel Therma****

4,3/5 (364 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Michaela

Vybavenie a služby neadekvátne cene.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 6 mesiacmi

je nám ľúto že sme nenaplnili vaše očakávania.
Pre našich hostí však robíme maximum aby sa u nás cítili dobre a pobyt u nás si užili.

Alena

18. 12. 2019
Beáta

izba bola čista, detsky kutik, zazitkove saunovanie

Na 4* hotel to ani zďaleka nie je. Už privítanie bolo otras – neochotna a otrávená recepčná, ktorá po otázke či mi vystavia faktúru pre zamestnávateľa povedala len -Nedá sa. Nadobudli sme pocit, že tá neochota prúdila pravdepodobne z jazykovej bariéry, keďže som jej viackrát musela
zopakovat čo chcem. Izba bola čistá, vyvonana, ale malá, stiesnena, chýbal fén (wellness hotel!), namiesto toho tam bola žehlička na vlasy?, to sme nepochopili. Zariadenie v kúpeľni poväčšine tiež malo nedostatky- rozpojeny pant na wc doske, rucka na wc kefe nedržala, držiak na toaletný papier bol slabo utiahnutý, kvôli čomu vypadával toal. papier, polička nad umývadlom tiež rozhegana- mala spád, nič sa na ňu nedalo položiť, uteráky a župan maly nazltly nádych. V sprchovom kute bola viditelne cierna plesen a dno sprchoveho kutu sa prehybalo. Okna v izbe špinavé, plne lienok, garnize nefunkčné, pod posteľou bol obal od nejakej ovocnej tyčinky, čo potvrdzuje fakt, že sa neupratuje dôsledne. Rano chodili klopat na dvere upratovacky, no poziadala som ich, aby prisli o pol hodinu a vymenili iba uteraky. Neprisli, nevymenii uteraky. Wellness bol špinavy – smrad, pri odtokoch v bazenoch sme videli nahromadenu spinu niektore sauny (parna) nefungovali. Detske kino nebolo – pri otazke, kedy bude, sa na mna na recepcii prekvapene pozerali. Pani prevadzkarka sa mi ospravedlnila, ze kino nebude a ako kompenzaciu mi ponukla flasu vina. Inac maju na hoteli velky detsky kutik. Strava bola ok, chybalo viac zeleniny, niektore jedlo nevyzerali cerstvo – zvadnuta rukola pri platkoch lososa, za dva dni boli rovnake zakusky a polievka, chybali dolozene ciste salky na kavu a caj, ktore po mojej ziadosti dolozili.
Mame skusenosti s krasnymi 4 hviezdickovymi hotelmi na Slovensku, kde su sluzby a komfort na neporovnatelne lepsej urovni. Tento hotel rozhodne nesplna podmienky a kvalitu 4 hviezdiciek.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 8 mesiacmi

Ďakujeme za hodnotenie.
Izby sú pred nástupom klienta na pobyt kontrolované o čom svedčí visačka na dverách. K základnej výbave patrí fén a žehlička. Veľa dám si v dnešnej dobe vlasy žehlí tak sme im dopriali aj žehličku :-)
Ak sa fén na izbe nenachádzal, a zbadali ste aj technické nedostatky, stačilo kontaktovať pracovníkov recepcie ktorí by zabezpečili nápravu. Určite by ste mali príjemnejší pobyt a vaše hodnotenie by bolo pozitívnejšie.
Faktúru nebolo možné vystaviť nakoľko už táto bola vystavená pre zmluvného partnera. Toto bol váš tretí termín a voucher bol automaticky uplatnený pri druhom termíne keďže ste tam mala vytvorenú online rezerváciu, a to bolo 22.09.2019. No a keďže zúčtovanie sa robí 3x mesačne, za pobyty ktoré nemali požiadavku na faktúru k uplatneniu príspevku sa vystavuje spoločná faktúra na nášho partnera. Ak by recepcia vystavila faktúru aj vám, bola by to duplicita. Verím že toľko na vysvetlenie postačuje.

Alena

13. 10. 2019
Jan

Hotel má to najlepšie za sebou.. Trochu nechápem začo sa dávajú ****

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 8 mesiacmi

Ďakujeme za hodnotenie, ale bolo by fajn keby ste uviedli aj konkrétne veci a postrehy aby sme sa k nim mohli vyjadriť.
Kategorizácia hotelov je daná vyhláškou 😉

Alena

8. 10. 2019
Anonym

Čistá katastrofa…Už nikdy viac!!!

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 9 mesiacmi

Bolo by pre nás užitočnejšie keby ste aj napísali čo bolo pre vás čistou katastrofou, či polpenzia formou švédskych stolov alebo naše wellness centrum či procedúry ktoré ste možno využili počas pobytu.

Alena

10. 9. 2019
miriam

Boli sme už druhý krát, personál ochotný, ústretový. Jedlo polpenzia fantastická, veľký výber jedál. Voda v bazénoch čistá…

Zabudli nám nachystať pristelku a postieľku, narýchlo nám , , narvali, , do malej izby. Tieklo nám umývadlo, a lymfodrenáž grátis zabudli zaznacit na recepcii vo wellness.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za hodnotenie.
Môžete mi prosím do e-mailu poslať číslo izby a termín vášho pobytu? (marketing@therma.sk).

Alena

19. 8. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.