Hodnotenie podniku  U Tiffanyho

3,8/5 (51 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Henrieta

Cena. Zásah zľavomatu, ktorý nám po stažnosti vykompenzoval neúplnú dodávku, bol milým prekvapením, že sú na Slovensku aj poctivé firmy. Odvtedy len zľavomat :)

Pizza mala hrubšie cesto. Stále čakáme na kofolu, ktorá mala byť súčasťou objednávky :). Podľa recenzií išlo o problém aj u iných zákazníkov, že kofola nedorazila ani po urgenciach priamo v podniku.

15. 2. 2019
Slavomíra

nič

na prevádzke nedvíhajú telefón, trvalo nám veľmi dlho než sme sa konečne dovolali, doručená pizza bola prilepená na krabicu, pretože nepoužili stredovú trojnožku, pizza bola nedopečená, kofolu nám vydali až na požiadanie, hoci podľa voucheru mala byť súčasťou dodávky, takže suma sumárum – od tejto firmy už „nikdy více“ !!!

1. 9. 2018
Alena

Samotnú pizzu hodnotiť nebudem – každému chutí niečo iné. Ale to, že donáška trvala 1h 40min namiesto „do hodinky“ ma dosť sklamalo. A navyše 1,5l Kofola, ktorá mala byť k tomu, nebola. Vraj akcia skončila, tvrdil kuriér. Keď som sa čudovala a dožadovala sa jej, dostala som ako náhradu 0,25l Colu :-(.

5. 7. 2018
Petra

Pizza sýta

Pizza na moj vkus prilis slana a hrube cesto. Kurier bol drzy, nemal totožné informácie ako pani, na ktoru je uvedeny kontakt na voucheri.

24. 6. 2018
Anonym

dodanie viac ako 90 minut, velmi hrube cesto(aby ziskali vahu), chutovo slabsie… uz by som tu nikdy pizzu nebral

24. 6. 2018
Lucy

Ochota personalu na vybornu.

Pizza mala hrozne hrube cesto a siroke kraje.

17. 6. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.