Hodnotenie podniku Shortie

3,3/5 (12 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
waldemara

zaujímavé prostredie

dlhý čas vybavenia objednávky, ponúkaná sladká palacinka (gaštanová, tvarohová) nebola vôbec sladká, obrázok ponúkanej palacinky a kávy na obrázku vouchera absolútne nezodpovedal skutočnosti, boli sme sklamaní touto ponukou

Vyjadrenie partnera
Shortie Pred 19 dňami

Dobrý deň,

mrzí nás že ste na vašu objednávku dlho čakali a že palacinky nesplnili vaše očakávania. Viete nám prosím napísať dátum a čas kedy ste našu prevádzku navštívili ? Poprípade či vás obsluhovala baristka alebo barista ?

Ďakujeme za recenziu a pevne veríme, že nám dáte šancu na nápravu.

Pekný deň,
team shortie.

26. 2. 2019
K.V.

Asi som prišiel v nesprávnom čase, ale čo sa dalo, tak to sa pokazilo. Kávu sme dostali najprv studenú, potom sa nám ospravedlnili, priniesli ju znova, a zas bola studená, to nám bolo už trápne riešiť, tak sme to nechali tak. K palacinke. Objednali sme si jednu nugátovú so šľahačkou a jednu tvarohovú so šľahačkou. Čašník nám k tomu ponúkol aj toping tak sme si vybrali. Palacinky následne prišli, ale bez šľahačky. Keď som sa pýtal, že prečo bez nej, tak mi povedali, že to nie je vo voucheri. Následne som im ukázal voucher, kde to písalo, tak sa mi ospravedlnili ale argumentovali tym, že mi dali už toping, ktorý som mal dostať gratis podľa čašníka, ale ani to sme už ďalej neriešili. K plnke toľko, že nugátová bola fajn, ale tá tvarohová, od toho veľa nečakajte, bol to len obyčajný suchý tvaroh a na tom trochu práškového cukru, čiže veľmi suché a bez chuti, nedojedli sme.

Celkovo, mala to byť pre mňa a priateľku taká menšia oslava, tešili sme sa sem, a nie sme nejakí fajnšmekri ale odišli sme sklamaní. Tímto nechcem ranit dobre meno podniku, ale dúfam, že s tým niečo spravia pre ostatných, prípadne mi vrátia kredity/sumu.

17. 2. 2019
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.