Hodnotenie podniku  RACING MOTORS

4,2/5 (236 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Michaela

zlá organizácia

2. 10. 2020
Martina

Prístup personálu bol katastrofálny! Drzý, arogantný a neochotný! Ludia sa striedali ako na bežiacom pase, nebol čas sa kedy ani odfotiť, prišlo mi to ako “zaplať a vypadni!” Mali sme voucher na 30 minút, pri príchode na miesto nám DRZÁ a DÔLEŽITÁ zamestnankyňa oznámila ze voucher mame zakúpený síce na 30 minút ale objednaných mame 15!! Na ich stránke je to neprehľadne a nikde neboli inštrukcie k objednaniu 30minut!! Popri tom sa pri objednávke uvadza číslo voucheru kde si poskytovateľ danej služby vie pozrieť daný voucher čiže je ľahko zistiteľné že voucher je na 30 minút!
ROZHODNE NEODPORÚČAM AKO DARČEK, POVAŽUJEM TO ZA VYHODENÉ PENIAZE (100€) KEĎŽE PRÍSTUP BOL NEADEKVÁTNY

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 8 mesiacmi

Dobrý den,
k Vašemu hodnocení jednoduše doplníme citaci z první strany našeho rezervačního systému, aby bylo zřejmé, že Vaše tvrzení není pravdivé.

"Pro jízdy v provozu jsou intervaly nastaveny po 15 min / 15 km. Pokud máte poukaz na více než 15 min / 15 km, pak je třeba vybrat více časových slotů za sebou. Např. pro rezervaci 30 min / 30 km je třeba vybrat vedle sebe dva sloty po 15 min.

Pravdivost této věty se dá lehce ověřit v našem rezervačním systému hned na jeho titulní stránce. Přesněji naše www stránky a sekce rezervace.
Prostor na focení má každý zákazník a existuje spousta fotek, kde naši instruktoři fotí ochotně naše zákazníky.
Ale například, že jsme Vám umožnili uplatnit tento poukaz 1.9. i když byl platný do 31.8., to už nezmiňujete :)

Ostatní není ani třeba už pak komentovat :)

Hezký den.

2. 9. 2020
Juraj

Komunikácia s motor-racing, vozidlo v prekvapivo zlom technickom stave…

22. 9. 2019
Milos

Kratka jazda 3–4 kola na kratkom okruhu

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 2 rokmi

Dobrý den,
pokud jste měli zakoupen poukaz na 4 kola na okruhu, pak jste logicky jezdili jen 4 kola :) Vy jste ovšem na okruh přijeli s poukazem, který se na okruh ani nevztahoval a to je dost podstatné. I přesto, že jste měli jiný poukaz na jinou jízdu, neposlali jsme Vás domů a nechali Vás jezdit na okruhu. Tedy kritizujete akci, na kterou se Váš poukaz nevztahuje. Samozřejmě je vždy možné si na místě dokoupit i další kola.
Hezký den.

9. 8. 2019
Natalia

Jazda v pohode

Zakúpili sme si USB kľúč aj s nahrávkou. Na kľúči nebolo nič. Aj sme to reklamovali USB zaslali ale do dnešného dňa ani peniaze ani ospravedlnenie.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 2 rokmi

Dobrý den,
pro nahrávky video záznamu neposkytujeme USB klíč a ani jiné USB zařízení.

Pokud jste nám posílali zásilku, pak prosím, zašlete nám na email office@racing-motors.sk číslo zásilky, ať můžeme prověřit její doručení. Všechny reklamce vyřizujeme běžně do 30ti dnů.

Hezký den.

13. 12. 2018
Lenka

od začiatku problémový priebeh – chceli sme ísť na Lamborghini, nebolo v ponuke na rezervačnej stránke , preto som písala prevádzkovateľovi, kde mi bolo povedané, že mám kliknúť na iné auto a uviesť, že chcem ísť na Lamborghini. keď som si myslela, že už je to ok, 2 dni pred termínom prišiel mail, že z technických príčin aj tak nie je možná jazda na vybranom aute, pritom voucher už bol prevádzkovateľom uplatnený… no a najväčší gól bol ten, keď sme prišli, odšoférovali to za 5 min. a v ich cenníku som našla cenu o polovicu nižšiu, ako som kúpila voucher, v mojom prípade rozdiel v cene cca 60€ 😤

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 3 rokmi

Dobrý den,
máte pravdu, že Lamborghini nebylo možné rezervovat. Protože z technických důvodů nebylo k dispozici. Byla zde, ale další 4 vozidla plus náhradní vůz Nissan GT-R s výkonem 480 HP. Nikdy bychom neřekli, ať si vyberete jiné vozidlo a doplníte poznámku, že máte zájem o Lamborghini. Toto tvrzení nemá ani logiku. Co se týče ceníku, je třeba se dívat trochu pozorněji. Ani jedno z vozidel, které jste měli na poukazu nebylo zároveň v nabídce doplňkového prodeje na místě. Takže porovnáváte rozdílnou nabídku.

9. 10. 2018
Jancichova

po jazde sme kúpili SD kartu, kde mal byť záznam z jazdy .. krásne nás oklamali, pretože sme prišli domov a karta bola prázdna

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 3 rokmi

Dobrý den,

neoklamali. Pouze nefunguje microSD karta. Toto lze jednoduše reklamovat. Stačí napsat na email office@racing-motors.sk

7. 3. 2018
Frosty888

Autá sú nové a skutočne Vám dovolia jazdiť rýchlo na diaľnici. Mali sme ako partia viac kupónov, kamaráti sa jazdy z organizačných dôvodov nezúčastnili.

Zavádzanie zákazníka, vopred som volal kvôli tomu či mi vyhotovia záznam z jazdy na čo mi kladne odpovedali. Po chabej výhovorke s kartami na mieste som bol nemilo prekvapený. Chaos s rezerváciami, mal som rovnaké poradové číslo ako pán, ktorý prišiel po mne a vznikla tam zbytočná hádka a osočovanie zo strany jeho rodiny. Poistenie zodpovednosti za škodu príplatok, palivový príplatok.

26. 8. 2015
Jana

Celkovo je jazda pre vodiča veľkým zážitkom, inštruktor na 100%, miesto može byt.

Veľmi dlhá doba čakania, zlý systém objednávania /može sa stať, že v podobnom čase si rezervuje termin a čas iný človek a vaš termín sa nezaznamená. To sa stalo aj nám, doba čakania 3hod., skratili sme neustupenim o 1,5hod./, video do dnešného dňa nedorazilo/ cca 1,5mes./, majiteľ, al. manažér. kt. to ma na starosti cele zle.

10. 8. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.