Hodnotenie podniku Jenifer.sk

4,0/5 (1 239 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Kristína

Bohuzial posu ze ma objem 1,05l a nevojde sa tam ani ten 1liter. Neprisla mi faktura. Nebudem vracat konvicku, pretoze mozno mi nevratia postovne, kedze do emailu sa nevedia presne vyjadrit. Bohuzial konvicka je este vyrobene v Polsku, co na zlavomate nebolo uvedene.

5. 12. 2017
Alenka

Zlá skúsenosť. Značka z Poľska držiak ktorý bol na kanvičku bol zlomený. Podľa obrázkov a textu som čakala niečo lepšie. Chytila a vyhodila hneď do kosa. Neodporúčam.

Vyjadrenie partnera
Jenifer.sk Pred rokom

Dobrý deň. Pokiaľ Vám prišla poškodená zásielka kuriérom, tak bolo potrebné tovar ihneď do 24 hod. reklamovať a nie hádzať ho do koša. Nás mrzí keď našu prácu znehodnotí kuriér svojím nedbalým prístupom. Krajina pôvodu je uvedená priamo na našej stránke pri produkte a nevieme čo je zlé na tom, že je to z Poľska? Poľsko v mnohých smeroch patrí medzi najväčších a najlepších výrobcov tovaru, ak viete o nejakom Slovenskom výrobcovi, tak nám ho prosím odporučte, radi ho zahrnieme do našej ponuky produktov. Ďakujeme

5. 11. 2017
Maria

Daždnik poslali úplne iný vzor ako som si objednala a dodacia lehota viac ako mesiac…och od tejto firmy si už neobjednám..

9. 6. 2017
Lukas

Poslali iný dazdnik ako som chcel a prišiel zničený.

1. 6. 2017
Edc3000

Dodanie na cas

Vaha nefungovala

Vyjadrenie partnera
Jenifer.sk Pred 2 rokmi

.

5. 3. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.