Autoumyváreň STAR

2,5 / 5 (14 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Auto vyčištěné, kromě střešního okna na které jsem ale zapomněl upozornit a budiky palubni desky, což jsem si všimnul později.. Problém byl s hledáním provozovny, kdy ani na vrátnici nevěděli kde je. A s placením parkovného, kde prý stačilo říct že jedu z čištění a mělo být zdarma, což na vrátnici evidentně nevěděli. Nakonec mě pustili, ale těch řečí.“

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Autoumyváreň STAR

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
2,5/5 (14 hodnotenie)
Pavel

Auto vyčištěné, kromě střešního okna na které jsem ale zapomněl upozornit a budiky palubni desky, což jsem si všimnul později.. Problém byl s hledáním provozovny, kdy ani na vrátnici nevěděli kde je. A s placením parkovného, kde prý stačilo říct že jedu z čištění a mělo být zdarma, což na vrátnici evidentně nevěděli. Nakonec mě pustili, ale těch řečí.

14. 5. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zajac

+ dobrý servis pri objednani
- neoznacene pracovisko, sťažený dojaz, chýbalo info na vrátnici
- cistenie predneho skla nevykonané
- pri preberani ostaly spinave miesta, nedocistene (po upozorneni odstranené)

14. 3. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Mehehe26

Katastrofálne jednanie s klientom, neochota a mylné informácie. Spoločnosť sídli v špinavom sklade bez označenia. O tom, že tam je netuší ani samotný vrátnik pri vstupe do areálu. Pracovník bol nepríjemný a neochotný. Jeho kvalita práce zodpovedá úrovni a dojmu z celej firmy. NIKDY VIAC!

6. 3. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Misove

Nepáčilo sa mi prostredie a vybavenie. Robia to len ako doplnok auto servisu a tak to aj vyzerá.

6. 3. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Plat4M

1 hodinu som cakal, kym panko prisiel a odovzdal mi auto. Musel si „odskocit“ do Trnavy!!! Kvalita umytia nedostatocna. Viem to posudit, kedze som brigadoval v rucnej umyvarke.

10. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (1)